eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Anti Bizans

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 366367368369370 488>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
Online Durum: Offline
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2012 saat 23:32
Alıntı yapılan esesliyasin26

Çok güzel bir geceydi. Bundan sonra bu foruma girip antibizans bitmiştir diyenin iyi niyetinden süphe ederim. Çok kalabalıktık. Polis defalarca dağıtmaya calışsa da defalarca yeniden toplandık. Son olarak polis bize uyguladığı sertliği dopuda pkk lıya uygulasa Türkiye'de terör çoktan bitmişti...

Polis bizle uğraşacağına bizanslıları toplasınlar, uyarı yapsınlar başlarım böyle işe, kendi şehrimizde bize karşı geliyorlar,

Taraftarımla gurur duyuyorum hepinizden Teşekkürler helal olsun!
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
26rahman26 Liste gör
Yazar

rahman
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26rahman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2012 saat 23:33
Müslüman mahallesinde salyangoz sattırmazlar diyoruz siz gelip burada şampiyonluk kutlamaya çalışıyorsunuz.Sonrada vay efendim Eses liler bizi tepelediler.Kendi sonunuzu kendiniz hazırladınız.Ne mutlu şehrine ihanet etmiyen Eskişehirspor taraftarına !
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2012 saat 23:37
''Sadece Eskişehirspor'' pankartı porsuk köprüsüne çok yakışmış.
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
Leke Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: Kocaeli
  Alıntı Leke Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2012 saat 23:45
An itibari ile,Kocaelide eve yeni girdim.Okadar çok galatasarylı vardı ki heryerde tabiriyle resmen Kocaeli'yi yıktılar.Şahsem Kocaelili arkadaşlarla gezerken içim cız etti.Eskişehirsporlu olduğumla binlerce kez şükür ettim..Beni burda gururlu bir şekilde Eskişehirde kutlama yapılmaz nidasıyla gezdiren renkdaşlarıma binlerce kez Allah razı olsun.Sizlerler beraber olmak vardı ama gönlüm sizlerleydi.Sağolun varolun...
Varlığım,Türk varlığına armağan olsun.
Yukarı
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2012 saat 23:47
Bugün polis çok sıkı önlem aldı ,geçen seneki gibi değildi. şanssızdım da ne zaman polisle karşılaşsak hep jop yedim :)) ama gurur duydum bugün...

Alayına İnat Ölümüne ANTİ BİZANS...!
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2012 saat 23:48
EsEs taraftarı her yerdeydi ve çok kalabalıktı.Çok güzeldi bir kez daha gurur duydum.Emniyete bir soru sormak lazım gs taraftarı kutlama yapsaydı konvoy yapsaydı onlarada gaz vs ile dağıtmaya kalkacakmıydı.Neyse ben buna takımayıp Eskişehirsporluluğumla gurur duyup huzurlu bir uykuya dalayım.Yıkılmadık tek kale tarftarına iyi geceler..
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2012 saat 23:54
Alıntı yapılan jack_sparrow

Bugün polis çok sıkı önlem aldı ,geçen seneki gibi değildi. şanssızdım da ne zaman polisle karşılaşsak hep jop yedim :)) ama gurur duydum bugün...Alayına İnat Ölümüne ANTİ BİZANS...!

çok belli ettik bu sene :)
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
KGKO Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
  Alıntı KGKO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2012 saat 23:55
Polisin neden böyle yaptığını anlayamadım ben. Sanki düşman kovalar gibi kovaladılar. Hayır anlayamadığım millet doktorlar caddesinde Es-Es çekiyor, polisler joplarla hemen müdahale ediyor. Sorun nedir vallahi anlayamadım. 6S taraftarı kutlama yapmış olsaydı sen yine gecenin bir saatine kadar orada bekleyecektin. Bu kin nedir çözemiyorum. İstanbulda polis arabası devirip yakıyorlar onlara ses yok, Eskişehir'de Es-Es çektik diye biber gazı sıkıp joplamaya kalkıyorlar. Cidden ben bu ülkede görev yapan polisleri anlayamıyorum. Son olarak Türkiye Cumhuriyetinin polisine kabadayı jargonu ile '' oğlum senin kafanı koparırım, s... git lan! '' demek hiç yakışmıyor. Ana bacı sürekli küfür ediyorlar. Kaç kişiye ananı bilmem ne yaparım dediklerini duydum. Neyse yaşasın şehrine sahip çıkan büyük Eskişehirspor taraftarı.
Kalsa da son bir nefes, her zaman yine de Es-Es
Yukarı
EMREM1965 Liste gör
Yazar

Mehmet
Yer: E.şehir-Yaş=39
  Alıntı EMREM1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2012 saat 23:58
bu gece bizanslıların maçı sonrası sıhhiye göbeğinin oradan çok az korna çalan araba geçti onlarda ESES bayrağı sallıyorlardı ESES' liğimle yine gurur duydum...HER ZAMAN HER YERDE TEK BÜYÜK ESES ...
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2012 saat 23:59
Bu sene iyi hırslandık,yok anti bizans bitti falan dediler üzüntüden içim içimi yiyecekti.Noktayı önemli günde koyduk herzamanki gibi.
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 366367368369370 488>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,952 saniyede hazırlanmıştır