eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Anti Bizans

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 365366367368369 488>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
zafer222 Liste gör
Usta Yazar

Zafer Yılmaz
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı zafer222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2012 saat 22:41
Şampiyonluğun kutlanmadığını kutladık adeta çarşı mükemmeldi
Yukarı
KOD222COM Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre KAÇAR
Yer: Sakarya
  Alıntı KOD222COM Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2012 saat 22:41
Aynen dedigini anladım hikmet bu şehirde şimdiye kadare hiç bir takımın şampiyonluğu kutlanmadı. Kutlamaya kalkışan kişi çok şeyi göze almıştır. Kutlatmak istemeyende. Dolayısı ile evsahibindemi suç misafirdemi? Bu şehirde eskişehirden başka takımın şampiyonluğunu kutlayamadığını cümle alem bilir. He o adam bile bile kutluyorsa hesabını kendi verir!Onu bırak İstanbul birbirine girmiş eskişehirmi girmesin? İstanbulu fatih fethetti bizans yakıyor! Beter olsunlar
Bana €Smeyi Anlat, €Sip Gecmeyi Anlat...
Bende insanlar 2 ye ayrılar sevdiklerim ve digerleri,sevdiklerimde 2 ye ayrılır €S-€S liler ve digerleri..
Yukarı
KEMAL YILMAZ Liste gör
Deneyimli Yazar

KEMAL YILMAZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı KEMAL YILMAZ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2012 saat 22:48
o atkılar nerelere saklandı ben boyle olay gormedım.mac bıtınce bı oleyy dıyebıldıler.sonra es es es çektıgımızı gorunce bır sındıler.zaten gercek taraftar olan ınsanı kovalamadık gıbı bır gozlem yaptım..herkes sevgılısıne cicilik olsun diye bu maçı ızlıyordu.yanı ne arma sevdası ne trıbunculuk derdınden cıkagelen bırsey vardı.sahte asklara sahte heveslere anadoluda yer yok dedık.bır kez daha anadolunun goz nuru eskısehır olmuştur.
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2012 saat 22:50
anti bizans... seviyorum bu şehri...
ES-ES
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
  Alıntı esesliyasin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2012 saat 23:11
  Çok güzel bir geceydi. Bundan sonra bu foruma girip antibizans bitmiştir diyenin iyi niyetinden süphe ederim. Çok kalabalıktık. Polis defalarca dağıtmaya calışsa da defalarca yeniden toplandık. Son olarak polis bize uyguladığı sertliği dopuda pkk lıya uygulasa Türkiye'de terör çoktan bitmişti...
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2012 saat 23:12
Alıntı yapılan ESmustafa

anti bizans... seviyorum bu şehri...

Çocuğun biri bağlarda çıkarmış formayı kaçıyordu,az kalsın formayı yere atacaktı,sonra girdi bir yerlereLOL üniversiteliler kaç kaç diye gülüyordu.

Ben açılışı yunuemre hastanesi önünde yaptım,gs formalı biri denk geldi,sakın böyle gezme.Hele çarşıya sakın gelme dedimBig%20smile Arkasına bakmadan gitti.

Kahpeler yoktu ama polisle itiş kakış vardı.
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
alikula Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali KULA
  Alıntı alikula Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2012 saat 23:12
Az evvel "ULUDAĞ SÖZLÜK" te "eskişehirspor taraftarı" konu başlığında birisinin yazdığı entry:

http://www.uludagsozluk.com/e/15464683/

Ben oraya da yazdım, buraya da aynısını yazıyorum:

içimizdeki insan oğlu hayvanlar yüzünden bizim de zan altında kaldığımız olay.

eses taraftarıyım, bunu yapanların nokta noktasına (anladın sen onu)

Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2012 saat 23:17
Alıntı yapılan alikula

Az evvel "ULUDAĞ SÖZLÜK" te "eskişehirspor taraftarı" konu başlığında birisinin yazdığı entry:

http://www.uludagsozluk.com/e/15464683/

Ben oraya da yazdım, buraya da aynısını yazıyorum:

içimizdeki insan oğlu hayvanlar yüzünden bizim de zan altında kaldığımız olay.

eses taraftarıyım, bunu yapanların nokta noktasına (anladın sen onu)

Ne yalan söyleyim bayanlara birşey yapılmadı söylenmedi.Ben görmedim.
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
  Alıntı esesliyasin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2012 saat 23:27
  Ben de o kadar gezdim. Gördüğüm bütün bizans formalılar bayanlardı. 222 nin orda bikaç bayanı güzelce uyarıp formalarıyla gezmemelerini evlerine gitmelerini, heryerde olaylar olduğunu söyledik. Onlarda zaten buralı değillermiş misafir olarak gelmişler. Hemen hemen bütün üniverste öğrencileri bizim antibizans duruşumuzu bilip ona göre davranıyolar. İçlerinden sivrilenler veya 1. sınıf olup tam bilmeyenler için acı olaylar olabiliyor...Smile
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2012 saat 23:30
Emegi gecen herkese tesekkürler...
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 365366367368369 488>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,813 saniyede hazırlanmıştır