eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Azrail_26 Liste gör
Yazar

Murat Bayırlı
Yer: Antalya
Online Durum: Offline
  Alıntı Azrail_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 14:08
Maç günü açık olur heralde.. bayaa bi alışveriş yapıcam da boş gelip donuşte 1 bavul atkı forma vs ile donucem:D

Okulun yarısını ESESli yaptm
O Sene Bu Sene
Yukarı
Qwerty_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Qwerty_26
Yer: Turkey
  Alıntı Qwerty_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 14:19
Alıntı yapılan Azrail_26

Maç günü açık olur heralde.. bayaa bi alışveriş yapıcam da boş gelip donuşte 1 bavul atkı forma vs ile donucem:D

Okulun yarısını ESESli yaptm

Açık olurda kardeş yanlız maç günü fazla bişey ürün bulamaya bilirsin sıkıntı cekebilirsin o konuda yanlız burda bi tanıgın varsa halletsin alcaklarını şimdiden derim..Wink
I LOVE YOU ESES
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 14:21
c.tesi de saat 10.00 gibi açacağını söyledi..
yarın bence pazara birşey kalmaz mağazada.
Yukarı
eskisehir 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hızır HACIOĞLU
Yer: United States
  Alıntı eskisehir 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 14:57
Az önce mağaza sorumlusus bayanı aradım ve cumartesi tam gün açık olacaklarını söyledi.Ürün almak isteyen arkadaşlar bence pazar gününe kalmadan cumartesi günü alırlarsa daha uygun olur.
Kimsenin yalakası değil, şehrimizin sevdalısıyız.
Yukarı
Azrail_26 Liste gör
Yazar

Murat Bayırlı
Yer: Antalya
  Alıntı Azrail_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 15:00
Hepinize çok teşekkur ederim bilgileriniz için..!
O Sene Bu Sene
Yukarı
vahap26 Liste gör
Deneyimli Yazar

vahap
  Alıntı vahap26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 16:23
Alıntı yapılan NegRO_26

Alıntı yapılan trk

acaba atkı gelmiş mi veya hangi yeni ürünler eklenmiş diye ikide bir storeye gideceğimize bir internet sitesi açılsın oraya yeni eklenen ürünler, fiyatlar vs.. şeyler konulsun. ben evimden takip edeyim. çok zor bir şey olmamalı bu. bakınız:

şimdi girdim baktım siteye ve sadece iç geçirdim...ben görürmüyüm acaba boyle sitemizin oldugunuCry...vala insanın içinden hemen sipariş veresi gelio(aşırı derecede albenisi var) bizimde boyle bir sitemiz olsa kesinlikle acayip derecede sipariş alacagını biliyorum ama nerdeCryCry

biz gurbettekiler için mutlaka bir internetten alışveriş yapacağımız resmi bir internet sitesi olmalı... birde bazı arkadaşlar bazı ürünlerin maçtan önce biteceğini bahsediyor... yaa bu nasıl bir ticari anlayış... Es-Es ürünleri belirli dönemlerde yok satacaksa sorumlu kişiler satacaklarından fazla ürün üretip stoklamalılar... bir malı yok satmaktanasa, satabildiğin kadar çok satıp Es-Es ime daha fazla katkı sağlanmalıdır... dolayısıyla bir noktadan satış yerine e-ticaret yoluyla sipariş usulü internet ortamından mutlaka ürün satışı olanağı sağlanmalıdır... bizde gurbetten eşe-dosta aracı edip ürün alma işinden vazgeçmeliyiz... doğrudan kendimiz ulaşalım ürünümüze... birde bu şekilde eş-dost sayesinde nasıl bir ürünün bize geleceğini bilmiyoruz ki ?... internette ürünleri de tanıma fırsatını bulup, kendimiz için en doğru ürünü elde ederiz diye düşünüyorum...
AnTaLyA dan Akademisyen 乇ϟ~乇ϟ'li
Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackandred Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 17:22
Bizim mağaza çok zayıf çok.Yönetimden kim ilgileniyorsa biraz dikkat etsin.En iyisi buranın işletmesini para karşılığı (cirodan belli bir yüzde almak olabilir) birisine vermek.Her ürün bandrollü olur.Böylece satılan ürünleri kontrol edebilirsin.Ne Es-Es saati var ne de masa süsleri.Basit bir çakmak bile yapamamışlar.Acayip üzüntü verici bir durum.Can sıkıcı. 
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı omer-es-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 17:32
Alıntı yapılan blackandred

Bizim mağaza çok zayıf çok.Yönetimden kim ilgileniyorsa biraz dikkat etsin.En iyisi buranın işletmesini para karşılığı (cirodan belli bir yüzde almak olabilir) birisine vermek.Her ürün bandrollü olur.Böylece satılan ürünleri kontrol edebilirsin.Ne Es-Es saati var ne de masa süsleri.Basit bir çakmak bile yapamamışlar.Acayip üzüntü verici bir durum.Can sıkıcı. 

Bencede  birine devredilebilinir.
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 18:35
Süper lige çıkınca profesyonel kadrolar geçicektir bu işlerin başına bu saatten sonra olmaz...Wink

Yukarı
esesliates Liste gör
Usta Yazar

Hakan
Yer: Estanbul
  Alıntı esesliates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2008 saat 23:19
arkadaşlar bana deplasmanda giydiğimiz(ör:antalya ve malatya deplasmanları) beyaz formanın yakından çekilmiş fotosu lazım.bulabilecek var mı?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır