eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftar Olarak Yapmamız Gerekenler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 64>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 14:07
İlker 10.000 adet bastıracaksa bizim yaptıklarımız kapalıya yeter derim...O bakımdan 4.000 adet de kalsın
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
caddes Liste gör
Yazar

ramiz
Yer: Albania
  Alıntı caddes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 14:08
ilker abi unieses olarak açığa dağıtma işini üstlenebilriz.email atıyorum
UNİESES
ESOGU-ESES
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 14:11
Alıntı yapılan ilkeronair

Kişisel çabalarla çoğalttıklarımızı ve belirtilen adrese teslim ettiklerimizi kapalı tribün için kullanalım derim. Açık tribün için ben yaklaşık 10.000 tane bildiri bastırıyorum. Bize tribünlerde dağıtım için yardımcı olabilecek gönüllü arkadaşlar ilkersaygi@radyoklas.com.tr adresine telefon numaralarını ve isimlerini yazarlarsa çok sevinirim. aksilik olmazsa pazar saat 10'da Eskişehir'de olacağım. 11:00'den itibaren kapılarda ve içeride dağıtıma başlarız diye düşünüyorum!

Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 14:11
Alıntı yapılan scetintas

Kişisel çabalarla çoğalttıklarımızı ve belirtilen adrese teslim ettiklerimizi kapalı tribün için kullanalım derim. Açık tribün için ben yaklaşık 10.000 tane bildiri bastırıyorum. Bize tribünlerde dağıtım için yardımcı olabilecek gönüllü arkadaşlar ilkersaygi@radyoklas.com.tr adresine telefon numaralarını ve isimlerini yazarlarsa çok sevinirim. aksilik olmazsa pazar saat 10'da Eskişehir'de olacağım. 11:00'den itibaren kapılarda ve içeride dağıtıma başlarız diye düşünüyorum!

Dağıtım işi kolay ilker'cim onu orada Maviş,ekibi ve saz arkadaşları halleder..Smile

Kurti ve ekibide 15-20 kişi hazır olacaklar sabah..İlker'le görüştük açık işini beraber organize edecekler...
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
ilkeronair Liste gör
Deneyimli Yazar

İlker S.
Yer: Osmangazi
  Alıntı ilkeronair Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 14:14
Alıntı yapılan caddes

Tamam 15-20 arkadaş daha ayarladık açık tribün için Altes'te bize yardımcı olacaktır unieses'le o gün bağlantı kuracağım..

Herkesi kısa sürede organize ettiğimizi görüyorum, harika bir maç bizi bekliyor! D-Spor bu konularda bilgilendirilmeli Tongue
Rüzgar ol, fırtına ol..
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 14:17

Alıntı yapılan caddes

Tamam 15-20 arkadaş daha ayarladık açık tribün için Altes'te bize yardımcı olacaktır unieses'le o gün bağlantı kuracağım..

Herkesi kısa sürede organize ettiğimizi görüyorum, harika bir maç bizi bekliyor! D-Spor bu konularda bilgilendirilmeli Tongue

İlker İstanbul'da olan sensin Aydın Doğanı'mı arayacaksın kimi arayacaksan ara söyle, adam gibi çekim yapsınlar...Smile
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 14:19

Alıntı yapılan caddes

İlker Maviş' lede görüştüm şimdi pazar sabah 9:00 da statda olacak..Oda yardımcı olacakWink 
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 14:22
Alıntı yapılan kırmızışimşek

Arkadaşlar konu dönüyor dolaşıyor ve bir yerde gruplara pas atılıp orada tıkanıyor..

Grupların olması çok güzel aynı takımda tutulsa,aynı uğurdada yürünse iç rekabet yeniliklerin çıkmasına yol açıyor..

Kendi trübünü olan gruplar (Kızılcıklı,nefer) kendilerini ifade ve organizasyon konusunda Altes'e göre daha şanslılar..

Altes'in en büyük handikapısıysa hem sahaya uzaklığı hemde açıkta 10.000lere varan bir taraftar kitlesinin içinde kalması...

Ancak burada çözüm var Altes diğer trübün grupları gibi davranmıyor her söylediği besteye açığıda katmak istiyor hepimizin gönlünden geçen bu ancak buda mümkün olmuyor...

Altes açıkta kendi oluşturduğu korosuyla maç başı hariç çok fazla etkin tezahurata girmiyor aslında maç boyunca Kızılcıklı yada Nefer gibi sürekli tempolu ve yüksek sesli tezahurat yapılsa bir müddet sonra katılımlar artacaktır..

Geçen sezon ilk 3 maçımızdaki performans yüksekliği Altes ve Nefer'in sürekli tezahuratları karşısında açığın ateşlenmesiyle olmuştu...

Bırakın futbolcularımızı taraftar olarak biz dahi bu işlerden memnun değiliz bir türlü istediğimiz ambiansı yakalayamıyoruz..

Burada yazıp çiziyoruz şöyle yapalım böyle yapalım diye ama statta hiç bir şey yok..10.000 e yakın takipçisi olan bu forumda en az 5.000 kişi maça geliyordur ve en az 3000 kişisi açıktadır..

Madem şikayet ediyoruz madem burada fikir birliğine varıyoruz gelin Antalya maçında açıkta maç izleyen tüm forum üye ve takipçileri stada biraz erken gidip Altes'e yakın yerlere oturalım..Altes'in kendi tayfasıyla 4000 e varan bir koro oluştururuz ve oradaki 10000 kişiyi coştururuz..

Protestoysa protesto...Tezahuratsa tezahurat...Burada eli ve aklı çalışan hepimiz taşın altına elimizi sokup,boğazlarımızı çalıştıralım..
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 14:26
Birazdan yeni bestemiz basılmaya başlayacak ve Kızılcıklı ile Nefer'e dağıtılacak...Bestemiz ise hepimizin bildiği Mithat KÖRLER'in yeni şampiyonluk marşı bunu hep beraber söyleceğiz...Wink
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 14:28
Tamamen katılıyorum.. Sesine, nefesine, enerjisine güvenen ALTES e yakın otursun, destek versin...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 64>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,480 saniyede hazırlanmıştır