eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftar Olarak Yapmamız Gerekenler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 64>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 13:48
Ben de maalesef konvoyda olacağım. Ama gelir gelmez dağıtabiliriz belki..
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 13:51
1-Murat SEL-500 adet(ÖTO)
2-Suat ÇETİNTAŞ 1000 Adet (ÖTO)
3-Şahin ÖZMEN 500 Adet (ÖTO)
4-Çağıl ALTAY 500 Adet (ÖTO)
5-Zafer ADIGÜZEL 1000 Adet (ÖTO)
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 13:51
Alıntı yapılan kırmızışimşek

Arkadaşlar çoğaltılanlar aşağıdaki adrese bırakılacak:

DİKKAT!!!!! Arkadaşlar bildireleri kaçar adet yazdıracaklarını herkes burada belirtsin...
Yazdıran arkadaşlar Hamam yolunda Şiraz halının karşısındaki Korur iç giyim Halil KORUR'a teslim edilecek...
Yarın akşam oradan alıp pazar dağıtımı yapılacak...

Biz akşam toplantıya getiriyoruz haberin olsun Murat..
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 13:52
Alıntı yapılan kırmızışimşek

Arkadaşlar çoğaltılanlar aşağıdaki adrese bırakılacak:

DİKKAT!!!!! Arkadaşlar bildireleri kaçar adet yazdıracaklarını herkes burada belirtsin...
Yazdıran arkadaşlar Hamam yolunda Şiraz halının karşısındaki Korur iç giyim Halil KORUR'a teslim edilecek...
Yarın akşam oradan alıp pazar dağıtımı yapılacak...

2 Saat sonra taahhüt ettiğim 500 Adedi bu adrese teslim edeceğim..
Yukarı
kitapcıES Liste gör
Deneyimli Yazar

Muharrem USLU
  Alıntı kitapcıES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 13:56
1-Murat SEL-500 adet(ÖTO)
2-Suat ÇETİNTAŞ 1000 Adet (ÖTO)
3-Şahin ÖZMEN 500 Adet (ÖTO)
4-Çağıl ALTAY 500 Adet (ÖTO)
5-Zafer ADIGÜZEL 1000 Adet (ÖTO)
6-Muharrem USLU 500 Adet  (ÖTO)
"YA BİR YOL BULACAĞIZ YA DA BİR YOL AÇACAĞIZ" HANNIBAL
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 13:57
Şu ana kadar 4.000 Adet taahhüt edildi ve basılıyor... Bu rakamı 10.000 Adet yapmalıyız...
Yukarı
ilkeronair Liste gör
Deneyimli Yazar

İlker S.
Yer: Osmangazi
  Alıntı ilkeronair Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 14:00

Kişisel çabalarla çoğalttıklarımızı ve belirtilen adrese teslim ettiklerimizi kapalı tribün için kullanalım derim. Açık tribün için ben yaklaşık 10.000 tane bildiri bastırıyorum. Bize tribünlerde dağıtım için yardımcı olabilecek gönüllü arkadaşlar ilkersaygi@radyoklas.com.tr adresine telefon numaralarını ve isimlerini yazarlarsa çok sevinirim. aksilik olmazsa pazar saat 10'da Eskişehir'de olacağım. 11:00'den itibaren kapılarda ve içeride dağıtıma başlarız diye düşünüyorum!

Rüzgar ol, fırtına ol..
Yukarı
ilkeronair Liste gör
Deneyimli Yazar

İlker S.
  Alıntı ilkeronair Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 14:03
Alıntı yapılan scetintas

Bu güzel metin için İlker'e çok teşekkür ederiz...Biraz koyulaştırma ve ekleme yaptık...Anlayışına sığınıyoruz...SmileLOL

Tabii ki hiçbir sakıncası yok sonuçta bende Örnek Taraftar Oluşumu içerisindeyim, fakat ilk paragrafın sonundaki istiyoruz kelimesi cümleyi düşürmüş "görsün" kelimesiyle bitsin lütfen..
Rüzgar ol, fırtına ol..
Yukarı
ilkeronair Liste gör
Deneyimli Yazar

İlker S.
  Alıntı ilkeronair Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 14:04

-----------DİKKAT----------

ESKİŞEHİRSPOR’UN BÜYÜK TARAFTARI MABEDİNE HOŞGELDİN!

Takdir edersin ki efsane takımın, efsane tribünlerini ayakta tutmak en büyük görevimiz. Bu sezon sahada yakaladığımız başarıyı tribünlere yansıtmamız gerekiyor. Yıllar boyu tüm futbol severlere kendinden övgüyle söz ettirmiş olan taraftarlarımızın oyuna gerektiği yerde gereken müdahaleyi yapacak gücü olduğunu hatırlamanın ve üzerimizdeki ölü toprağını atıp canlanmamızın vaktinin geldiğine inanıyoruz Unutma ki süper Lig yolunda emin adımlarla yürüyen takımımızın her zamankinden çok daha fazla desteğe ihtiyacı var. Lütfen bu önemli maçta aşağıdaki maddeleri özenle uygula ve tribünler nasıl olur tüm Türkiye tekrar görsün.

UNUTMA OTURDUĞUN YERDEN MAÇI İZLERKEN DAHİ BUNLARI YAPABİLİRSİN!

Maçın başından itibaren rakibi ve hakemi baskı ALTINA AL!

Top rakipteyken kulakları çınlatan bir ıslıkla konsantrelerini BOZ!

Galibiyeti garanti altına almadan anlamsız tezahüratlara YÖNELME!

Kendi futbolcunu yerme maçta olumsuz bir pas dahi verse destek ol, ALKIŞLA!

Gol atarsak rehavete kapılma aynen 0-0 gibi maç sonuna kadar takımını ÇOŞTUR!

Gök gürültüsü gibi tezahürat yaptığımız zamanları unutma daha fazla BAĞIRABİLİRSİN!

Bağıramıyorsan bile yapılan tezahüratlara alkış tutarak EŞLİK ET!

Maçı TV veriyor ve ES-ES taraftarı, tüm takımların taraftarları tarafından dikkatle takip ediliyor.Küfür etme, gerginliklere sebep olma ve izin verme! KISKANDIR!

Bu kağıtta yazanları okuduktan ve bir kez daha okuduktan sonra küçük parçalara ayır, konfeti haline getir ve hakemin ilk düdüğüyle HAVAYA AT!

ŞOV BAŞLASIN!

ÖRNEK TARAFTAR OLUŞUMU

(ÖTO)

Rüzgar ol, fırtına ol..
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 14:05
Alıntı yapılan ilkeronair

Kişisel çabalarla çoğalttıklarımızı ve belirtilen adrese teslim ettiklerimizi kapalı tribün için kullanalım derim. Açık tribün için ben yaklaşık 10.000 tane bildiri bastırıyorum. Bize tribünlerde dağıtım için yardımcı olabilecek gönüllü arkadaşlar ilkersaygi@radyoklas.com.tr adresine telefon numaralarını ve isimlerini yazarlarsa çok sevinirim. aksilik olmazsa pazar saat 10'da Eskişehir'de olacağım. 11:00'den itibaren kapılarda ve içeride dağıtıma başlarız diye düşünüyorum!

Dağıtım işi kolay ilker'cim onu orada Maviş,ekibi ve saz arkadaşları halleder..Smile
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 64>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır