eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Rodrigo Tello Alvaro Valenzuela

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 156157158159160 228>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2012 saat 00:29
Bursa maçını cafede arkadaşlarım ve kız arkadaşımla beraber izledik maçı 2-2 çevirdiğimizde kız arkadaşmla bi diyalog yaşadık batuyu çok sever kendisi batu atar smdi bi tane daha ama şu kücük boylu çok iyi oynuyo dedi bende hangisi dedim bizim takımdakimi dedim yok ya o bişiy yapamıyo bursadaki varya dedi söylediği kişi batalla 'ydı esesi tutar sever sevdirdim allah'a şükür ama sahayla pek ilgiside yoktur o halde bunu hemen anladı. Ki zaten 5 dakika sonra onun dikkatini çeken oyuncu bize gol attı ve mağlup olduk ...
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
yeşil Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: İstanbul
  Alıntı yeşil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2012 saat 03:40
Alıntı yapılan EsBoraEs

Alıntı yapılan yeşil

şu bursadaki batalla bizde tello onlarda olsaydı şimdi herşey başka olurdu

şu bursada ki yönetim bizde bizim yönetim onlarda olsaydı şampiyon olurduk..

aynen öle kardeşim
İstanbul takımı tutmak ekranların en parlak yıldızına, Anadolu takımı tutmak ise mahallenin en güzel kızına aşık olmak gibidir. Birinde para konuşur birinde yürek… KKŞ
Yukarı
onialanya Liste gör
Usta Yazar

onur ekici
Yer: alanya
  Alıntı onialanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2012 saat 19:00
gıt tesıslerın yemekhanesınde calıs barıde aldıgın paranın hakkını ver tello efendı
yonetıme destek
Yukarı
mutluesesli Liste gör
Yazar

İSMAİL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı mutluesesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2012 saat 23:04
Bu adam bjk dekinin yarısını oynasa şimdi finaldeydik fark yaratacak oyuncu idi ama farksizlasti
bu şehir başka şehir ;bu şehir ESKİŞEHİR
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2012 saat 09:29

-  2 sezonda 1 gol atan, sezonun yarısından çoğunu SAKAT geçiren, 2 maç dışında sahada hiç bir varlık gösteremeyen TELLO'ya Eskişehir halkı günlük ne kadar ödemektedir.?

Siz deyin  10.000 TL , ben diyeyim  11.000 TL. Yanlış biliyorsak Sn. yöneticlerimiz çıksın ve doğru rakamı açıklasınlar.

- Peki, Çengelköy hıyarının kilosu kaç para .? 

- Sn.Halil ÜNAL, Eskişehir hıyarından cacık olmuyor. Sen en iyisi İstanbuldan getirdiğin emekli futbolcuların yanında Çengelköyden çekirdeksiz hıyar da getir. Buz gibi cacık içelim.

kalender
Yukarı
Bilke Liste gör
Yazar

Efe BİLKE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Bilke Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2012 saat 16:56
Sen topçu musun ya ? Ayakta duramadın ayakta
Yukarı
€s€s Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı €s€s Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2012 saat 17:47
Yaptığı asist 10 numaraydı...
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2012 saat 18:25
Isterse 1000 tane asist yapsin; bu adam iki yildir yatiyor!
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2012 saat 00:10
Bunu da yıldız diye aldılar... Yahu bjk elden çıkaramıyordu,klasik numaralarını oynadılar zaten anadoluda vardır böyle adama ihtiyacı olan attılar kazığı.

Adam portekizde oynuyordu kimsenin haberi yoktu, bjk şans eseri alınca biraz da iyi oynayınca atladı hemen H.Ü. Bu adam artıktı ve hiçbir işe yaramıyor.Yine paramız çöpe gitti ama bu transfer altında kimbilir neler döndü..
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
jaweil Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
  Alıntı jaweil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2012 saat 02:06
bu adamdan bu senede kurtulamayacaz diye ciddi anlamda korkuyorum...ücretinde indirim yaptı kaldı falan demezler inş en sevmediğim futbolcu dayanamıyorum artık sahada görmek bile sinirimi bozuyor
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 156157158159160 228>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,512 saniyede hazırlanmıştır