eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Serdar Dursun

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EjderHudsy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ejder
Yer: Frankfurt
Online Durum: Offline
  Alıntı EjderHudsy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2012 saat 05:06
serdar dursun un bazi maclarini izledim.gercekten cok iyi oynuyor ,aslinda bu kadar iyi oldugunu tahmin etmemistim.ersun hoca bu son 4 macta kesin yine oynatmaz gurbetcileri.
A takimin da gercekten 4-5 tane gereksiz futbolcu var ama a2 takimin en iyi oyuncularina sans vermiyor..Tarik Fatih gibi.
Yukarı
alpayt1 Liste gör
Usta Yazar

alpay
Yer: istanbul
  Alıntı alpayt1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2012 saat 09:32
batuhan,serdar özbayraktr,koray,ivesa gibi adamlar oynuyor (takıma hiç bir faydası olmauyanlar) fakat nedense gurbetci aldık,hiçbirisi oynamıyor o zman neden bu kadar verildide bu çocuklar oynatılmıyor?Oynatmıyorsun belki takıma uyumu yoktur kötü oyuncudur vs.ozaman bile bile bu adamları neden aldınız? serdar için çok iyi bir oyuncu deniliyor en azından batuhan veya serdar özbayraktar alınacağına bu çocuk alınsın oyuna... 
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2012 saat 12:39
Alıntı yapılan alpayt1

batuhan,serdar özbayraktr,koray,ivesa gibi adamlar oynuyor (takıma hiç bir faydası olmauyanlar) fakat nedense gurbetci aldık,hiçbirisi oynamıyor o zman neden bu kadar verildide bu çocuklar oynatılmıyor?Oynatmıyorsun belki takıma uyumu yoktur kötü oyuncudur vs.ozaman bile bile bu adamları neden aldınız? serdar için çok iyi bir oyuncu deniliyor en azından batuhan veya serdar özbayraktar alınacağına bu çocuk alınsın oyuna... 

Kesinlikle , benimde öne sürdüğüm fikir bu .

A takımdaki forvetlerimiz gol ortalamarı ortadayken Serdar'ın denenmemesi çooooook ilginç

Serdar DURSUN en az A takımdakiler kadar etkili olacaktır eğer oynatılırsa.
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2012 saat 00:42
serdar özbayraktar iyi niyetli, yalnız bazı maçlarda gram faydası yok özellikle deplasmanlarda.İçerde taraftar gazıyla sağlam basıyor serdar, ancak deplasmanda oda yok şut yok pas yok hiç bişey yok.Serdar dursun herkes için bir efsane tabiki A2 maçını izleyen renkdaşlarımız vardır.Bende 1-2 video izledim açıkcası boyu,fiziği,yeteneği var gibi.Bence artık denenmeli batu,serdar'dan hırslı olacağı kesindir.
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
yeşil Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: İstanbul
  Alıntı yeşil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2012 saat 02:42
serdar özbayraktar müsayit olsa bile atamayacağı belli,serdar yerine serdar dursun gibi potansiyeli yüksek bir adam nasıl oynatılmaz anlamak imkansız bari bundan sonraki haftalarda oynatın şu adamı
İstanbul takımı tutmak ekranların en parlak yıldızına, Anadolu takımı tutmak ise mahallenin en güzel kızına aşık olmak gibidir. Birinde para konuşur birinde yürek… KKŞ
Yukarı
chapman Liste gör
Yazar

HAKKI
Yer: eskişehir
  Alıntı chapman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2012 saat 22:03
Bence hocamız zamanını biliyor. Ben olsam da bu sene oynatmazdım. Seneye tam hazır durumda oynatırdım. :) Türkiye Kupası maçında izleriz gibi de geliyor bana. :)
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2012 saat 13:08
Alıntı yapılan chapman

Bence hocamız zamanını biliyor. Ben olsam da bu sene oynatmazdım. Seneye tam hazır durumda oynatırdım. :) Türkiye Kupası maçında izleriz gibi de geliyor bana. :)

İnşallah , Paşamızın maçında oynatsın da görelim Serdar DURSUN'u.

Sanki A takımda kesilmeyecek forvet çokta Serdar DURSUN'u oynatmıyorlar . A Takımdan rooney , zlatan , klose , gomes falan mı var yav ... Angry

Serdar DURSUN'un en az mevcut A takım forvetlerimiz kadar faydalı olacağını düşünüyorum.

Yukarı
gokmeydan.erhan Liste gör
Yazar

erhan
Yer: Iran
  Alıntı gokmeydan.erhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2012 saat 21:13
http://www.eskisehirspor.org/haberler.asp?id=880

A 2 takımımızn fb yi yendiği maçta Serdar ın 2 gol ü var yine,
Bu sezon oynadığı 17 maçta 14 golü, 10 da asisti olmuş,
Bu sene faydalanamadık, umarım seneye A takımda daha da başarılı olur bu beyfendi kardeşimiz.
Ölümüne ESES...
Yukarı
oxax Liste gör
Yazar

Emrah
Yer: Turkey
  Alıntı oxax Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2012 saat 11:13
Ya Serdar Dursun ilk 11 de oynasa ne kaybederiz? Zaten gol yollarında sıkıntı çekiyoruz, bu sıkıntıyı çekeceksek bari Serdar Dursun gibi genç biriyle çekelim ki hiç olmazsa bahanemiz olsun. Oynatın şu adamı da bir izleyelim. Artık sıkıntı geldi Batuhan dan Tello dan.
Yukarı
EjderHudsy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ejder
Yer: Frankfurt
  Alıntı EjderHudsy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2012 saat 16:45
serdar dursun son sivas macinda oynamadi mi?izleyen  var mi?nasil oynadi?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır