eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Deplasman Otobüs Kampanyası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 46>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Online Durum: Offline
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2012 saat 23:59
Alıntı yapılan gurkanes

sagol mudurum ama ben 120 kıloyum  bılıyosun..bıde ben yanında olursam basınıza  bela gelır benım yuzumden o yuzden ben  gelmeyeyım abı
Bela bize pek uzak kavram sayılmaz biliyorsun Gürkan. Gelecekse gelir yapacak birşey yokSmile
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
gurkanes Liste gör
Yeni Yazar

Gürkan
Yer: kuyubaşı
  Alıntı gurkanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2012 saat 23:59
sıze hayırlı yolculuklar ben yoruldum atık deplasman yollarında yerımı genclere bırakıyorum abı..mekanımı bılıyosun  ugrayın nevaleler benden..ufak  bı katkım olsun sıze ....
ESKİLER BENİ TANIR...
Yukarı
26_ES_222 Liste gör
Yazar

YILMAZ
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26_ES_222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2012 saat 00:02
arkadaslar bi arkadasimin isi ciktigi icin biletini vermek istiyor, acik tribun bileti, 20 tl, ben sabah hasan polatkandan binecegim, haberlesirsek magdur olan birine verelim...
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2012 saat 00:51
BKŞ otobüsü biraz önce yola koyuldu....
# Direnmüdavim....

Yukarı
beleses Liste gör
Yazar

erdogan
Yer: Belcika
  Alıntı beleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2012 saat 01:04
hepinize iyi eglenceler nasipse finalde gorusmek uzere Belcika,dan selamlar
Yukarı
moveklor 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Can
Yer: Yugoslavya
  Alıntı moveklor 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2012 saat 06:25
Bilet alamayanlar için bugün 07.00 ile 09.00 arası bilet satışı esstorenin yanındaki gişelerden devam edicekmiş.
Her yerde sen, her şeyde sen, bilmem ki nasıl söylesem...
Yukarı
KiLLaGe_2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet ARAS
Yer: Akdeniz-K.Deniz
  Alıntı KiLLaGe_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2012 saat 06:47
Migrosun Orada Görüşmek Üzere Çıkalım Yavaş Yavaş
Canı cananı bütün varımı alsın da Huda, Etmesin tek ESES’imden beni dünyada cüda..!
Yukarı
yıldırımrıdvan Liste gör
Usta Yazar

rıdvan yıldırım
Yer: eskişehir
  Alıntı yıldırımrıdvan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2012 saat 07:11
8.00 da hareket ediyoruz alacağız geleceğiz maçı herkese hayırlı yolculuklar
TekSevdam ES-ES 'im
Yukarı
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı KOLBÜKEN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2012 saat 07:37
günaydın eskişehirrrr
Ayder ruhuyla KIZILCIKLI Gururuyla artık KAPALIDA...
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Yer: Turkey
  Alıntı sümeres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2012 saat 08:00
Alıntı yapılan Nusret

Alıntı yapılan Erkandes

Büyük Eskişehirimizin Küçük Belediyesi verdiği otobüscükleri Öptük başımıza koyduk.kurcalamıyoruz.kıyaslıyoruz.Büyükşehir Eskişehir küçük 
Belediyesinden es es adına fazla bir şey bekleyen hayali  hüsrana uğrar.Her zaman olduğu gibi Şimdiye kadar es es e ne hizmet verdiki bunda da hizmet bekleyelim.Belediyemiz Otobüs vermek zorunda değil.verenlerde zorunlu olduğu için vermiyor dikkat ederseniz.zorunda olduğun zaman yaptığın işin kıymeti ancak olduğu kadardır. fedakarlık yaptığın zaman o hizmet unutulmaz.değer bulur..Sevgi fedakarlıktır.es es sevgisi olmayandan es es adına fazla bir fakarlık beklemek .............

Sıkma canını sen güzel kardeşim. Alırsınız bir sonraki seçimi , barlar sokağından başlayarak "ahlak" anlayışınıza ters düşen her yeri tarumar edersiniz. Bütün azınlıkları sindirirsiniz bi güzel , zulme tam gaz devam edersiniz. Nihayetinde Ankara gibi Türkiye'nin en büyük bütçeli belediyesinin meydane getirdiği rezil , gri bir şehrimiz olur.

Karşılığında ESES'e onlarca otobüs ayarlarsınız , yeni stad da yaparsınız bize inşallah , şehre ve halkına ettiğiniz zulümleri spor kulübüne yaptığınız popülist yardımlarla örtbas edersiniz. Biz de sevindirik oluruz işte.

Durmak yok yola dekoaskdoajdnömgfd... Bunu sen söyleyecektin , pardon.

Neyse işte , sıkma sen canını kardeşim benim. Yaşasın son padişahımız , amin.

her belediyeyi eleştireni iktidar yanlısı sanıyorsan aldanırsın.Burda çoğu taraftar oy vermekle beraber es es e (bazılarına göre mecbur olmamasına rağmen )destek olmamasından hoşnut değil.Bu şehir için her şeyden önce es es geldiğini belediye başkanları bilecek .bilmeyen gidecek..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 46>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır