eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Anti Bizans

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 353354355356357 488>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Dobra Liste gör
Deneyimli Yazar

Ulaş Sezer
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Dobra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 17:23
Alıntı yapılan KiLLaGe_2626

Şuan Bizi Kanal 26 da Spor Programında ve Yöneticiler bizi yerden yere vuruyo ya deli oldum neymiş efendim burda gs,fb,bjk,aqibursasıda gezermiş bunları yapan insan degilmiş bilen varsa arayabilirmi şurayı

Yerel basını izlemiyorum, okumuyorum, izlettirmiyorum, okutmuyorum. Ne derlerse desin denyolar... 1.Sayfaya gs-fb maçı manşeti atanlar ve onların kanından gelenleri niye okuyayım veya izleyeyim ki..
ES ES
Yukarı
KiLLaGe_2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet ARAS
Yer: Akdeniz-K.Deniz
  Alıntı KiLLaGe_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 17:50
Ulaş Abi Bende İzlemiyorum Okumuyorum Zaten Yöneticilerimizi Görünce Kanalda otobüs Org. Haberini Söylerler Diye İzledim Sinirlenincede Zaten Kapadım. Haklısın Böylelerini Takmıcan
Canı cananı bütün varımı alsın da Huda, Etmesin tek ESES’imden beni dünyada cüda..!
Yukarı
kasdor Liste gör
Yeni Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
  Alıntı kasdor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 18:32
Alıntı yapılan Dobra

Alıntı yapılan KiLLaGe_2626

Şuan Bizi Kanal 26 da Spor Programında ve Yöneticiler bizi yerden yere vuruyo ya deli oldum neymiş efendim burda gs,fb,bjk,aqibursasıda gezermiş bunları yapan insan degilmiş bilen varsa arayabilirmi şurayı

Yerel basını izlemiyorum, okumuyorum, izlettirmiyorum, okutmuyorum. Ne derlerse desin denyolar... 1.Sayfaya gs-fb maçı manşeti atanlar ve onların kanından gelenleri niye okuyayım veya izleyeyim ki..

%100 Katılıyorum!
Yukarı
Bilke Liste gör
Yazar

Efe BİLKE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Bilke Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2012 saat 00:19
Kanal 26 da bugün sanırım o yaşlı hafif saçı seyrek adamın adı Şükrü oytan dı bir yığın salladı dün olan olaylara bırakın insanları rahat rahat gezsin burası üniversite şehri eskişehirli olup o takımlara gönül verende olabilir haddinizi bilin gibisinden bir şeyler söyledi.harbiden bu yerel basın istanbul basınından daha felaket taraftardan çok uzak YAZIK.
Yukarı
burjuva2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erkan Özlevbaş
Yer: Eskişehir
  Alıntı burjuva2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2012 saat 00:57
o şükrü oytan kadar gereksız bır ınsan yoktur heralde kendını spıker sanan gereksız bırı..
Şampiyon ES ES
Yukarı
fossa dei leoni Liste gör
Yazar

Serdar
Yer: AÇIK TRİBÜN
  Alıntı fossa dei leoni Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2012 saat 01:10
şükrü hoca kafa geldi gol geldi efsanesiyle hafızalarımızda yer aldı artık unutulmuşken hatırlanmak istiyo herhalde.....
BEN RÜYAMDA BİLE YALNIZ SENİ SEVDİM...(ESESİM)
Yukarı
EsEsli_yeltin Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
Yer: Sakarya
  Alıntı EsEsli_yeltin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2012 saat 03:52
Şehrimizi müdafaa eden kardeşlerimizin düştüğü duruma bak... Eskişehir sadece Eskişehirsporlu'dur Şükrü Hoca!!!
...Sevdan Bir Ateş...

Yukarı
emcales Liste gör
Yazar

yakup beşli
Yer: ESparta
  Alıntı emcales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2012 saat 04:12
Memleketten 900 kilometre uzakta beni onurlandıran,gururlandıran değerli ağabey ve kardeşlerime selam,Eskişehirsporluluk bilincine ulaşamamış bizansseverlere yazıklar olsun..
Ne Cimbomu Ne Feneri Ne De Kartalı;
Bu Şehirde Sadece EsEs Olmalı!
Yönetimler gelir geçer.
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2012 saat 07:05
Alıntı yapılan burjuva2626

o şükrü oytan kadar gereksız bır ınsan yoktur heralde kendını spıker sanan gereksız bırı..

Onu cok iyi biliriz salayın gitsinAngry
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2012 saat 07:19
Alıntı yapılan esesyucel

Onu cok iyi biliriz salayın gitsinAngry

Memlekette sallaya sallaya salıncak olduk Yücel başkan... LOL
# Direnmüdavim....

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 353354355356357 488>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 1,082 saniyede hazırlanmıştır