eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Deplasman Otobüs Kampanyası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 46>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Online Durum: Offline
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2012 saat 23:58
Alıntı yapılan ES ES ES

Bugün ilanda gördüm Ertugrulgazi Mahalle Muhtarlıgı da otobüs kaldırıyor.
Muhtarlık önünden 09 da kalkacak otobüs için en geç 24 nisan 2012 ( salı ) öglen 12 ye kadar isim yazdırılması gerekiyormuş.
Bende bu otobüsle gidecegim , forumdan Bu mahalleden gidecek  arkadaşlar varsa tanışmış oluruz.

Benimle irtibata gec Ademin kahveyemi cıkıyorsun sen
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
reco26 Liste gör
Deneyimli Yazar

RECAİ
Yer: BAHÇELİEVLER
  Alıntı reco26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 00:19
    Türkiye Kupası yarı final heyecanına sadece 2 gün kaldı. Ancak yaşanan gelişme taraftarın yüzünü güldürdü. Zorlu randevu bilindiği gibi İzmir Atatürk Stadyumu’nda oynanacak. Ancak kapasite olarak Es Es’e daha çok yer ayrıldı.

Yapılan toplantının ardından Bursaspor kapalı tribünü tercih ederken, antrenmanlı olan Eskişehirspor’da açık tribünü seçti. Stadyumun kapasitesi gereği de seyirci üstünlüğü Şimşeklere verildi. Buna göre Çarşamba gecesi Bursa 15500 kişi ile Es Es’te 22500 dev koroyla mücadeleyi izleyecek.
kaynak:son haber

hadi gelin eziklerrrrr koro izleyinn
haydi eskişehir sahadada ezicez trübündedee
Yukarı
KiLLaGe_2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet ARAS
Yer: Akdeniz-K.Deniz
  Alıntı KiLLaGe_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 00:22
Arkadaşlar Ben Bugün Saat 15:00 16:00 Civarı Gişeye Gidip Biletimi Aldım. 2659-2660 Numaralı Gişedeki Görevliye Sordum. 200 Otobüs Kalkacakmış Dedim. Evet Migrosun Önünden Dedi, Kaçta Dedim. Bilmiyorum Protokol Girişini Git Kayıt Yaplıyor Orda Dedi. Muhtarlıklar,Fabrikalar Hariç 200 Otobüs Kaçta Kalkıyor Dedim 9:00 Da Dedi Kayıt Yaptırcam Dedim. Oda Kayıt Yapmıyoruz Biz Gişedekiler Öyle Dedi Dedim Onlar Afedersiniz O.Çoçuğu Dedi Bırak Onları Dedi Biz Bilmiyoruz Kaçtane Kalktığını Dedi 200 Otobüs Beklemeyin Yani 9:00 Da 200 Otobüs Gelecek Diye 20-25 i Geçmez Oraya Gelen Otobüs Sayısı! Gidin Mah Murtarlığınıza Kayıt Yaptırın Veya Binin Trene Gidin Yoksa Saatlerce Beklersiniz Benden Demesi. Yönetim Siteden Yaptığı Açıklamadan Adamın Haberi Yok Protokolde,Gişede Çalışıyo Böyle İnsanlar Çok Sinir Oldum Bugün Yine Azdaha Biletlerimi Yırtıp Atacaktım. Bir Umut Belki Bu Sefer Doğruyu Söyler Diye Güvendik Bekledik Oda Fos Çıktı Yazıklar Olsun.
Canı cananı bütün varımı alsın da Huda, Etmesin tek ESES’imden beni dünyada cüda..!
Yukarı
NERUDA Liste gör
Deneyimli Yazar

Ulaş Kolaylı
Yer: Esgiad
  Alıntı NERUDA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 00:31
Ne saçmalıyorsun sen be. Maça gitmek isteyen gider.Her şey açık ve net.Burada kalan vurdumduymazlığından kalır.Sonrada burada parazit yapar.
Vergilendirilmiş Kazanç Kutsaldır!
Yukarı
esescnk Liste gör
Deneyimli Yazar

CENK
Yer: Eskişehir
  Alıntı esescnk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 00:35
'hadi organize olalım' ya da 'daha çok destek istiyoruz' gibi cümleler bizi iyileştirir. olumsuz yaşadığınız veya duyduğunuz şeyleri anlatmak bizi birbirimize düşürür. zor bir süreçten geçiyoruz. herkes elinden geleni yapsın lütfen...
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 00:38
İzmir'e akıyoruzzzz... otobüslü ya da otobüssüz... O KADAR...
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
KiLLaGe_2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet ARAS
Yer: Akdeniz-K.Deniz
  Alıntı KiLLaGe_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 01:06
Alıntı yapılan NERUDA

Ne saçmalıyorsun sen be. Maça gitmek isteyen gider.Her şey açık ve net.Burada kalan vurdumduymazlığından kalır.Sonrada burada parazit yapar.
Banamı Diyorsun? Bana Diyorsan Eğer Saçmalamıyorum Olanları Söylüyorum. Yönetimin Herzaman Yaparız Ederiz Demeyi Biliyor Herşey Açık Ve Net İse Biliyorsundur Ozaman Nerden Kalkıyor Bu 200 Otobüs? Söylede Bizde Bilelim. Maça Gitmek İsteyen Herkez Gider Zaten Birşey Demiyorum Migrosun Önünde Varsayalım 5 Bin kişi Geldi 20-30 Otobüs Geldi Geri Kalanları Senmi Götürüceksin NERUDA Efendi Bana Burda Yönetimi Savunma Antalya Maçındada 100 Otobüs Dedi Gelen Otobüs Sayısı Migrosun Önüne 14 Veya 15 Bizde Bir Kerelik İnanmak İstiyoruz Ama Sonuç 0 Şimdilik
Canı cananı bütün varımı alsın da Huda, Etmesin tek ESES’imden beni dünyada cüda..!
Yukarı
reco26 Liste gör
Deneyimli Yazar

RECAİ
  Alıntı reco26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 01:14
22500 kişilik yerimiz var

6000 kişi diğer illerden
2000 kişi tren
muhtarlık 80 otobüs =3680 kişi
kendi aracınla 3000 kişi gitse 7820 kişilik araç lazım oda yönetim ve fabrikalardan kalkacak 170 otobüs yapar. yani toplamda 250 otobüs gerekli buda bulunmayacak bir rakam değil, önemli olan yönetimin biz otobüsleri muhtarlara belediyeye fabrikalara gönderdik elde kalan bu 50-60 otobüs binin gidin derse o zaman ortalık karışır inşallah bunlar olmaz 22500 kişi izmirde oluruz
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 01:17
Gişede çalışanlar BİLETİX YETKİLİSİ ESKİŞEHİRSPORLA ALAKASI OLMAYAN İNSANLAR bilginiz olsun kayıt mayıt da şu ana kadar yok sabah 9 da hasan polatkanda otobüsler kalkıcak diye söylenti var trene gidin yer bulamazsanız sabah otobüse gidin münferit organizasyonlarda boş yerler var arayın soruşturun...
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
reco26 Liste gör
Deneyimli Yazar

RECAİ
  Alıntı reco26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 01:33
Ertugrulgazi Mahalle Muhtarlıgı 1
çamlıca muhtarlığı   1
Sultandere mahallesi 1
Sümer mahallesi   1
yenibağlar   1
Toki Ihlamurkent mahallesi   1
kırmızıtoprak mh. imamı mustafa hoca 1
Emek mahallesi muhtarlıgı 1 +?
Tepebaşı Belediyesi güvenlikçileri 1
Hoşnudiye 1
uluönder 1
sütlüce 1