eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ZTK Yarı Final Bursaspor: 3 - Eskişehirspor: 0

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 124>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2012 saat 17:00
Şehrin ileri gelenleri fabrikaları tatil edip ve diğer kuruluşlar izmire akmalıyız.bu maça gelmeyeni gelip de susanı Allah afettmez ve herkes atkılı formalı gelsin lütfen
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2012 saat 17:02
izmiri bile arkadaşlar stadla kordon arası uzak mı acaba ?
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2012 saat 17:16
Bize verilmiş orası, iş işten geçti vs şeklindeki yaklaşımlara katılmıyorum.
http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=176 adresindeki iletişim telefon ve maillerine, paylaşımın haksız olduğu şeklindeki  tepkilerimizi bildirmemiz gerekiyor. Şu saaten sonra değişimin zor olduğunu ben de biliyorum ama en azından bu mesajlarla TFF'ye organize bir taraftar topluluğu olduğumuzu ve bundan sonraki süreçlerde bizim hakkımızda kararlar alacakken bir kere daha düşünmeleri gerektiğini göstermiş oluruz diye düşünüyorum.

Tüm renktaşlarımızın kırmızı giymesinin önemli olduğunu da bir kez daha hatırlatmak isterim.   
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
moveklor 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Can
Yer: Yugoslavya
  Alıntı moveklor 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2012 saat 17:21
Alıntı yapılan gakkos26

Bize verilmiş orası, iş işten geçti vs şeklindeki yaklaşımlara katılmıyorum. http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=176 adresindeki iletişim telefon ve maillerine, paylaşımın haksız olduğu şeklindeki  tepkilerimizi bildirmemiz gerekiyor. Şu saaten sonra değişimin zor olduğunu ben de biliyorum ama en azından bu mesajlarla TFF'ye organize bir taraftar topluluğu olduğumuzu ve bundan sonraki süreçlerde bizim hakkımızda kararlar alacakken bir kere daha düşünmeleri gerektiğini göstermiş oluruz diye düşünüyorum.Tüm renktaşlarımızın kırmızı giymesinin önemli olduğunu da bir kez daha hatırlatmak isterim.   

Her yerde sen, her şeyde sen, bilmem ki nasıl söylesem...
Yukarı
burjuva2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erkan Özlevbaş
Yer: Eskişehir
  Alıntı burjuva2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2012 saat 17:38
bursasporun formuna baktım da 200otobusu onlar 15er kişiyle gelırler yazmıslar bunlar bizi gercekten tanımıyorlar neymıs istanbula 12bin kişi gitmişler izmire 40bin kişi olurlarmıs.. orada 20bin eseslıyı görunce acaba yuz ifadelerı nasıl olucak cok merak edıyorum.. burayada yazıyorum bursa 12binden fazla olmaz orada..
Şampiyon ES ES
Yukarı
KEMAL YILMAZ Liste gör
Deneyimli Yazar

KEMAL YILMAZ
  Alıntı KEMAL YILMAZ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2012 saat 17:53
teksas grubu az önce izmirdeki maçta kapalı tribünde yer alma kararı aldıklarını duyurdu.
Yukarı
bulutsuzluk Liste gör
Yazar

Talha
Yer: Turkey
  Alıntı bulutsuzluk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2012 saat 17:54
Arkadaşlar bazı maçlarda yaptığımız "Es Es ini SEV kırmızı giy" sloganımızı tekrar söyleyelim hatırlatalım....
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2012 saat 18:03
OFFFF kapalıyı onlara vermişler ya arkadaşş bu ne ya haksızlık bu Atatürk stadı demek kapalı demek tek şeyimiz organize olmak başka olmaz bu iş bastırayamayız:( şimdi diceksiniz ne moral bozuyosun  o zman size bir kıyak geçiyim :D bu sene bursada o 1200 kişi büyün bursayı susturdu:)
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2012 saat 18:20
Yıllardır takıma küskün olan Cemalettin Sarar 10 bin bayrak yaptırmış diyorlar (twitter'de) , düşünün yani kimler gaza gelmiş Tongue
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2012 saat 18:29
http://www.eskisehir.net/haber.asp?id=6522 Tepebaşı 30, Ticaret odası 12, Arçelik 10 otobüs kaldırıyormuş...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 124>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır