eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ZTK Yarı Final Bursaspor: 3 - Eskişehirspor: 0

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 124>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Herpikul Liste gör
Deneyimli Yazar

Aziz
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Herpikul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2012 saat 09:15

Yorumları okuyunca birşey farkettim. Herkes oynanacak futbolu değil de organizasyonları vs. konuşuyor. Umarım teknik heyet ve futbolcular da futbol kısmını iyi analiz eder ve uygularlar.

Adam Sürüsü...
Yukarı
pluton26 Liste gör
Yazar

Ekrem
Yer: ESkişehir
  Alıntı pluton26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2012 saat 09:29
Alıntı yapılan Herpikul

Yorumları okuyunca birşey farkettim. Herkes oynanacak futbolu değil de organizasyonları vs. konuşuyor. Umarım teknik heyet ve futbolcular da futbol kısmını iyi analiz eder ve uygularlar.

Olması gereken bu değil mi ? Taraftar organize olur maça gider, teknik heyet ve futbolcular motive olur maçı alır.

Biz burada başından beri yanlış yaptığımız için bunu yadırgıyoruz. Olması gereken şimdiki durum..
[Quote]HÜ İstifaaa ![/QUOTE]
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2012 saat 09:30
önemli bir konu var kaç zamandır aklıma takılıyordu.bu eskişehir ticaret odası v b gibi yerler EsEs ime yardım ediyormu diye ama etmiyormuş.sen eskişehirden ekmek yiyeceksin.eskişehirin ticaretinin başında olacaksın.ama EsEs ime hiç yardım yok.bu hafta sonu maçta böyle yerleri protesto etmeliyiz.dün basın toplantısında başkan sitem etmiş eto yönetimine.bazen halil ünala hak veriyorum.
Yukarı
alpayt1 Liste gör
Usta Yazar

alpay
Yer: istanbul
  Alıntı alpayt1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2012 saat 09:57
eto hiç bir katkı sağlamıyor takımımıza... ne maçlarda,ne etkinliklerde yok.herkes kendi şirketini düşünüyor.
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2012 saat 10:23
EsEs için çalışan bir yönetim olduğunda kurumlarda kişilerde gereğini yapacaktır hiç kuşkum yok...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
turkuaz026es Liste gör
Deneyimli Yazar

ali
Yer: eskişehir
  Alıntı turkuaz026es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2012 saat 10:24
inşallah antalya maçı organizasyonuna dönmez halil ünal 200 otobüsten bahsediyor inşallah doğrudur
nerde var böyle candan kalpler
Yukarı
canba Liste gör
Yazar

Can Başar
Yer: eskişehir
  Alıntı canba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2012 saat 11:13
Halil Ünal 200 otobüsten bahsederken yönetim olarak biz 200 otobüs yapacağız demiyor topu başkalarına atıyor 81 mahalle muhtarı birer otobüs kaldırsın diyor fabrikalar, ve diğer kuruluşların kaldıracağı otobüs toplamından bahsediyor.Ama yönetimin yapması gereken iş 200 otobüsün parasını basarsın otobüsleri tutarsın güzel bir organizasyonla taraftarını izmire götürürsün hadi artık elinizi bi taşın altına koyun artık böyle bir fırsat birdaha gelmez bu organizasyonu elinize gözünüze bulaştırmadan yüzünüzün akıyla yapın şanlı es es taraftarının ne olduğunu tüm türkiye görsün.bu maç tüm eskişehirin maçı bu maça eskişehirden ekmek yiyen her kuruluş destek vermek zorundadır.seçilmişler destek vermek zorundadır.atanmışlar şehire deste olmalıdır yeter artık haydi eskişehir silkelen bu onur maçına tek yürek olarak gidip kazanıp gelelim
Yukarı
demiryolcu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ATİLA
Yer: OSMANGAZİ
  Alıntı demiryolcu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2012 saat 11:18
uzun yıllardır bekledigimiz bir maç anadolunun iki büyük devi, hem taraftar hem futbolcular olarak iki takımda ülkemize örnek olacak bir şekilde bir maç çıkartırlar başta hakeden kazansın ama inşallah bu hakedende ESES im olur.
vatan için ölmekse kaderim ben o kaderin ellerinden öperim
Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2012 saat 11:23
Bildiğim kadarıyla "S" plakalı otobüs ve minibüslerin şehir dışına çıkışları yasak. Bu yüzden de İzmir'e gidecek otobüs ve minibüslerde sıkıntı olacaktır. Bu konu acaba valinin insiyatifinde mi? İzin sorunu çözülebilir mi?
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2012 saat 11:56
Ben bu maç 4-5bin civarında esesli bekliyorum sadece izmirden çok fazla eskişehirli var izmirde:)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 124>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,906 saniyede hazırlanmıştır