eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KoreoESES (Bizi eskiler tanır - Sayfa : 324)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 266267268269270 328>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
RebeL Liste gör
Usta Yazar

RebeL
Yer: BURASIESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı RebeL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2010 saat 00:56
KoreoESES bu sezon neyin protestosunu yapıyo..???????
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2010 saat 00:59
Alıntı yapılan RebeL

KoreoESES'in yaptığı herhangibir protesto yok.Biraz okumaya çalışsanız bu soruyu sormaya gerek duymaydınız.
Alıntı yapılan banner

KoreoESES uygun göreceği zamana kadar faaliyetlerine son vermiştir. Bugüne kadar manevi ve maddi destek olan tüm taraftarlarımıza şükranlarımızı sunarız.

Tekrar söyliyeyim KoreoESES facebook sayfası yöneticis sayfayı kontrol etmeli.
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
RebeL Liste gör
Usta Yazar

RebeL
  Alıntı RebeL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2010 saat 01:13
Alıntı yapılan SRKN

Alıntı yapılan RebeL

KoreoESES'in yaptığı herhangibir protesto yok.Biraz okumaya çalışsanız bu soruyu sormaya gerek duymaydınız.
Alıntı yapılan banner

KoreoESES uygun göreceği zamana kadar faaliyetlerine son
vermiştir. Bugüne kadar manevi ve maddi destek olan tüm taraftarlarımıza
şükranlarımızı sunarız.
Tekrar söyliyeyim KoreoESES facebook sayfası yöneticis sayfayı kontrol etmeli.

ben okumaya çalıştım okuduğuma ve anladığıma da inanıyorum..!
belli ki var KoreoESES in bi kırgınlığı yada kızgınlığı ben bunu anladım..''KoreoESES uygun göreceği zamana kadar faaliyetlerine son
vermiştir. Bugüne kadar manevi ve maddi destek olan tüm taraftarlarımıza
şükranlarımızı sunarız'' bu açıklamadan.. ateş olmayan yerden duman cıkmaz SRKN ..
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
Yukarı
eyup_kara26 Liste gör
Yazar

EYÜP KARA
Yer: DENİZLİ
  Alıntı eyup_kara26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2010 saat 01:16
Alıntı yapılan SRKN

Facebook KoreoESES  sayfasının yöneticisi her kimse lütfen bir sayfayı gözden geçirsin!

Mesaj göndermeyi kullanıcılara kapatırsa o nahoş görüntülerden korunmuş oluruz.

o sayfayı kimin açtığı  belli değil ..yöneticisi  burda olmayabilir ... .adam sayfayı sadece açmış başka bir faliyet yok.
ES-ES
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2010 saat 02:06
Alıntı yapılan RebeL

Mustafa yukarıdaki yazından sanki KoreoESES her sezon protesto yapıyormuş gibi anlaşılıyor.
Dediğim gibi geçmiş sayfaları okursan ne demek istediğimi anlarsın...
Herhangibir protesto yok,en azından benim bilgim bu şekilde.
Sadece yeterli destek gelmediği için açıklamada söylendiği gibi bir durum söz konusu.

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2010 saat 02:09
http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/KoreoESES/76783013434

Bahsettiğim sayfa fake bir sayfaymış...
Resmi sayfada bir sıkıntı yok çok şükür ;) çünkü emin ellerde.
Sahte sayfayı yöneteni nasıl bulabiliriz?  fikri olan varmı?

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
Yukarı
RebeL Liste gör
Usta Yazar

RebeL
  Alıntı RebeL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2010 saat 02:30
Alıntı yapılan SRKN

Alıntı yapılan RebeL

Mustafa yukarıdaki yazından sanki KoreoESES her sezon protesto yapıyormuş gibi anlaşılıyor.Dediğim gibi geçmiş sayfaları okursan ne demek istediğimi anlarsın...Herhangibir protesto yok,en azından benim bilgim bu şekilde.Sadece yeterli destek gelmediği için açıklamada söylendiği gibi bir durum söz konusu.

kendi düşünceme göre sorduğum bi soru idi SRKN.. bana göre KoreoESES in bi süre ara vermesi; bi tepki bi kırgınlık..
inş tez zamanda dönerler.. ve elbirliği ile nice sovlara imza atarız..
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2012 saat 15:34
Öncelikle bu olayın ne kadar büyük birşey olduğu görmek adına http://www.youtube.com/watch?v=KinmQNdOULc adresindeki videonun altındaki yorumlara bakın.. İspanyollar ve ruslar başta olmak üzere birçok kesime ulaşmış durumda.

Ülkemizdeki diğer tribüncülerin de bulunduğu ortak forumlarda da ses getirmiş vaziyette..

Yorumlardan bazıları ;
1- Eskişehir tribünü bugüne kadarki en enteresan ve güzel meşale atraksiyonlarından birini yapmış. Troll face altı problem? ve pankart üstünde açılmış deliklerden yakılan meşaleler.

2- Onların 160 derece dönen kameraları varsa bizlerinde bu tarz eylemlerimiz var unutmamak gerek,yiyorsa şimdi tespit etsinler

3- gs'liler 1 kareografiye 50 tane başlık açıp, haftalarca konuşmuş bir forumda bu başlık mı çok gelmiş? Bence de 10 numara iş olmuş, helal olsun.

4- Abarttığımı düşünenler olabilir ama şimdiye kadar Türk tribünlerinde gördüğüm en "ultras" olay budur.

Problem? nedir ? diyenler için açıklama yapılmış;
http://problem6222.blogspot.com/2012/03/problem-nedir.html

Koreografi kategorisine girdiği için KoreoESES Blog'ta Problem? (Troll Face)
http://koreoeses.blogspot.com/2012/03/problem-troll-face.html

(Düşünen ve uygulayanların eline sağlık)
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2012 saat 16:08
O zaman emre bu olayın ne kadar büyük bir şey olduğunu ve Avrupaya gitmeden önce Takım ve Taraftarımızın reklamını yapmak adına
Bazı avrupa takımlarının taraftar forum sitelerine konulmasını öneriyorum.
Ama ilk önce bu koreo nun neden yapıldığının açıklamasını ingilizce'ye çevrilerek öyle konulması gerekiyor.
Aramızda hollanda'da(bidon),Almanya'da ve diğer ülkelerde yaşayan arkadaşlar var ilgilenirler her halde diye düşünüyorum.

Ben BVB nin forum sitesine koymayı denedim ama üye olurken problem yaşadım google translate ile bir yere kadar anlamıyorum..Big%20smile
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
Herpikul Liste gör
Deneyimli Yazar

Aziz
Yer: Turkey
  Alıntı Herpikul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2012 saat 16:45

Ben İş Güvenliği Uzmanıyım ve yazıyı okurken yanmaya karşı alınan önlemler kısmına gelene kadar oluşabilecek bir terslik sonrasında doğabilecek felaketin büyüklüğüyle resmen öfkeye bürünmüşken kumaşın yanmayacağının belirtilmesi ile yüreğime su serpildi. Bir an benim takımımın taraftarı bu denli cehalet içerisinde hareket ediyor olamaz derken bir anda gurur içerisinde gülümsemeye başlamamı sağlayan, yazıda durumu açıklayan ve organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.ClapClapClapClapClapClap

Adam Sürüsü...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 266267268269270 328>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır