eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Serdar Dursun

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ömer_es Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı ömer_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2011 saat 04:48
Alıntı yapılan gokmeydan.erhan

Şefimin Teyzesinin oğlu,hakkında olumlu bir çok şey biliyorum,

Başarılı olacağına inanıyorum, Allah yardımcısı olsun.

Hakkında bildiklerini anlatsan da biz de öğrensek fena mı olur abi ?
Dünyada TÜRK olmak gibidir,ESKİŞEHİRSPOR'lu olmak !
Yukarı
serdar gül Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: izmir
  Alıntı serdar gül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2011 saat 11:43

bu kadar forvet varken izleyebilecek miyiz acaba?

Eskişehirli olmak bir ayrıcalıktır
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
Yer: Eskişehir
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2011 saat 12:17

Serdar ile ilgili bir haber :)

28.05.2011

SERDAR DURSUN 12 DAKiKADA HATTRiCK YAPTI !

Almanya Birinci Ligi "Bundesliga"nin iki ekibi Hamburger SV ve Hannover 96 kulüplerinin PAF Takimlari´ni karsi karsiya getiren macta bugün gol düellosu vardi.

Karsilasmada 74´üncü dakikaya kadar 4-1 maglup durumda bulunan Hannover 96´nin imdadina 1991 dogumlu Türk forvet Serdar Dursun (resimde sagdaki futbolcumuz) yetisti.
74, 84 ve 86´inci dakikalar icinde 3 gol birden atarak Hattirck yapan 1,90 metre boyundaki yetenekli hücum oyuncumuz durumu bir anda 4-4 yaparak izleyenleri saskina cevirdi.
Mac bu skorla sona ererken, ligin son maci olan bu karsilasmadan sonra Hamburger SV tabelayi 8´inci sirada, Hannover 96 ise 9´uncu sirada tamamladi.
Attigi gollerin ikincisini penaltidan kaydeden Serdar Dursun böylece ligi toplamda 5 golle tamamladi.
Hannover 96 PAF Takimi adina bu sezon toplan 27 maca cikan Serdar 5 golünün yaninda 5 de asist yapti.
Serdar Dursun Hannover´e 2008 yilinda Concordia Hamburg Kulübü´nden gelmis ve gecen sezon Hannover´in U19 Takimi´nda toplam 18 macta 9 gol atmisti.
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2011 saat 22:55
nasıl oynadığını görmedik,ama ısınırken yaptığı hareketlere hayran kaldım.
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2011 saat 23:09
Bozüyükspor'a kiralandığı ve kamplarına katıldığı söylenmişti. Serdar, TKİ maçının kadrosundaydı. Bu nasıl iş?
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2011 saat 23:11
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Bozüyükspor'a kiralandığı ve kamplarına katıldığı söylenmişti. Serdar, TKİ maçının kadrosundaydı. Bu nasıl iş?

Serdar Geri Döndü
http://www.anadolugazetesi.net/?p=16138
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
gokmeydan.erhan Liste gör
Yazar

erhan
Yer: Iran
  Alıntı gokmeydan.erhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2012 saat 23:59
Eyüp maçında forvet olarak görmeyi umut ediyorum.
Ölümüne ESES...
Yukarı
escalamity Liste gör
Deneyimli Yazar

ENDER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı escalamity Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2012 saat 15:30

serdar dursun A2 takımında çok iyi işler yapmış inş. A takımda oynamaya başlar.http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20120228/es_esin_ibrahimovicinin_pesinde.html
kimseyi küçük görme, kimseyi de gözünde büyütme
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2012 saat 15:39
Alıntı yapılan escalamity

serdar dursun A2 takımında çok iyi işler yapmış inş. A takımda oynamaya başlar.http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20120228/es_esin_ibrahimovicinin_pesinde.html

Kesinlikle denenmeli .
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2012 saat 16:03
Sezon başında Almanya’nın Hannover 96 takımından Eskişehirspor’a transfer olan 20 yaşındaki Serdar Dursun, kısa sürede kulübün gözbebeği oldu. 1.90 cm’lik boyuna rağmen üstün teknik özellikleriyle halen İtalya’nın Milan takımında oynayan dünyaca ünlü İsveçli golcü İbrahimovic’e benzetilen Serdar Dursun, tecrübe kazanması için oynadığı A2 takımında istatistikleri altüst etti.

10 MAÇTA 8 GOL, 8 ASİST
Eskişehir A2 takımında 10 maça çıkan Serdar Dursun, 8 gol ve 8 asist rakamlarına ulaştı. Genç golcü, böylelikle 10 maçta 16 golün atılmasında ya da hazırlanmasında pay sahibi oldu. 1.90 cm’lik boyu ile hava toplarında hakimiyet kuran Serdar Dursun, 8 golün 2’sini kafayla attı. Genç golcü, 5 golü ayağıyla kaydederken, 1 golü de penaltıdan ağlara gönderdi.

Üstün performansıyla ‘yetenek avcısı’ teknik direktör Ersun Yanal’ın dikkatini çeken Serdar Dursun’a A takım kapıları açıldı. Yanal’ın Serdar Dursun’un performansını yakından takip ettiği belirtilirken, genç golcünün bu hafta sonu oynanacak olan Ankaragücü maçında kadroya alınabileceği öğrenildi.

“IBRAHIMOVIC’İ İZLİYORUM”
İbrahimovic’e benzetilen Serdar Dursun da İsveçli oyuncuyu örnek alıyor. İbrahimovic’e benzetilmekten dolayı büyük gurur duyduğunu ifade eden Serdar Dursun, “Fiziğim ve oyun tarzım nedeniyle arkadaşlarım beni İbrahimovic’e benzetiyor. Ben de sürekli onun maçlarını izliyor ve bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum. Her golcünün hayali onun gibi başarılı olmaktır. Ben daha yolun başındayım ve önümde uzun bir yol var. Eskişehirspor’da tüm hocalarım bana çok destek oluyor ve gelişmem için yol gösteriyorlar. Burada bana büyük bir destek var ve ben de bana güvenenleri mahcup etmek istemiyorum. Eskişehirspor A takımının formasını giyeceğim günü sabırsızlıkla bekliyorum” dedi.
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,436 saniyede hazırlanmıştır