eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 149150151152153 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
Online Durum: Offline
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2012 saat 01:24
Alıntı yapılan SRKN

Resmen komediyiz!!

bir maç istifa diyen altes bu maç istifa diyenlerin üstüne saldırdı.kapalı desen oda bir öyle bir böyle...
taraftar birbirine girmiş vaziyette bunun en büyük sebeplerinden biriside ETB nin halil ünalla görüşmesi ve sonrasında yaşanan gelişmeler.
ETB yi oluşturan organlar birbirleriyle uyumlu değil, ne yapıldığı neyin savunulduğu net değil.
istifa diyenlerin üstüne ETB yi oluşturan organlardan birisi olan altes ve o grubun setinde durunlar saldırıyor!!!! böyle iğrenç bir ortamda ETB ne düşünüyor çok merak ediyorum.halil ünalla bir görüşüldü dut yemiş bülbüle dönüldü.yazıklar olsun halil ünal bizimle istediği gibi oynuyor.

Serkan ETB her şeyi iyi bilen taraftarımıza saygı göstererek faaliyetlerini yaklaşık 15-20 gündür durdurmuştur..Yani artık ETB top atmanıza gerek yoktur,kendi aranızda gezdirin taca falan atan bulunur nasılsa;)
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2012 saat 01:27
bugun açık çok şaşırttı beni Confused
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
KEMAL YILMAZ Liste gör
Deneyimli Yazar

KEMAL YILMAZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı KEMAL YILMAZ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2012 saat 01:27
Alıntı yapılan esgun

Doğrular ve gerçekler yazılınca bazıları rahatsız olmuş.
Gelde Açıkta 2 maç seyret sevgili kardeşim neler diyor yaşlısı genci, çocuğu bayanı?

Yazıda vurgulanmak istenen Taraftarın içini kendi Taraftarlarından başkasının  acıtamayacağıdır.

Ben her maç yanımdaki fazla kombine ile kapının yakınlarında olan içeri girebilmek için can atan genç kardeşlerimizden bir kişiyi içeri alıyorum ES ES sevgisini pekiştirsin, çalışan para kazanan bir fert olduğunda o da sonrakilere uygulasın diye.
Biz böyle gördük büyüklerimizden, Bu TARAFTAR böyle Büyüdü, Ayderden kötü söz işitmedi Açıktaki kardeşlerimiz, Abi ve amcalarımız.

Açık tarihinde hiçbir zaman Maçların tansiyonlarında, tepkilerde, pretostalarda, Takıma kattığı Ruhta asla yanılmadı.
Açığı kaale almayanlar gerçeklerle zaman içinde karşı karşıya kaldığında çok geç olduğunu farketmiştir.

Açıkta yaşı 40 ın üzerinde olanlar yöneticilerinden ve Kulübünden  başarının haricinde hiç bir beklentide olmadı, Gerektiğinde Tren bile kaldırdı deplasmanlara, arasında para topladı gidemeyecek durumdaki arkadaşlarını götürebilmek için, Yollarda yağma yapmadı, Evinin kiremitlerini sattı deplasmana gidebilmek için,  Vapurdan vapura pankart açtı, Rakibe ah bizimde bir Orhanımız arkasında böyle Taraftarımız olsa dedirtti.
Eşine Annesine yaptırdığı yollukla gitti geldi İstanbullara,İzmirlere,Bursalara, Ankaralara Vs. Deplasman nedir öğretti İstanbul ahalisine, Bakmadı yöneticinin eline Araba kaldırsın diye, beklemedi bedava bilet geldi geceden yattı stadın önünde ertesi gün saat 15:00 deki maça bilet alabilmek için, küme düşerken yine açıktaydı hüngür hüngür ağlıyordu taş bastı bağrına, Üniversite sınavına girmeyenler oldu maça gitmek için 3.ligden tuttu getirdi buralara, sevgisi uğruna Orucunu bile açıkta açtı, Eşi hastanede Doğum yaparken o bilet kuyruğundaydı.
Tapmadı paraya pula, bırak kendini Tribündeki Karton şovunu bile satmadı kimselere.

İşte sevgili ES ES li KARDEŞLERİM açıktaki alnı AÇIK Yüreği ES ES Aşkı ile dolu ağabeyler Amcalar bunlar...

Yukarı
orkunn Liste gör
Yazar

orkun
  Alıntı orkunn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2012 saat 01:29
Alıntı yapılan SRKN

Alıntı yapılan orkunn

Alıntı yapılan SRKN

Resmen komediyiz!!bir maç istifa diyen altes bu maç istifa diyenlerin üstüne saldırdı.
lutfen bilinçli yazalım o olayın sebebi orda sette duran zil zurna sarhoş birisinin herkese salça olması ustunde eses urunu olmayanlara kufurler yagdırmasıdır.Sonra karşılık gelince bir anda ortalık karıştı sadece yazmak için yazmayalım alteste gayet istifa seslerine katıldı ozellıkle baktım mavış kendi tayfasını bagırttı.
Orkun hani derler ya sen onu külahıma anlat diye işte öyle bir durum var şuanda.bu kadar atmasyon yalan yazılar yazmak internette elbette çok basit,ahh ahhh keşke bir video olsa insanların sizlere neler dediğini görseniz duysanız.
serkan abi oncelikle siz diye bişey yok biz olmalıki ben hiçbir gruba uye degilim altes te hoşlanmadıgm bir gruptur ama yaşanan olayların hemen altındaydım 1 metre ustumde oldu olaylar ben gordugumu yazdım sadece alttesmi?? umrumda olmaz cehennemin dibine kadar yolları var
Yukarı
Aliduran26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
  Alıntı Aliduran26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2012 saat 01:30
Alıntı yapılan orkunn

Alıntı yapılan SRKN

Resmen komediyiz!!bir maç istifa diyen altes bu maç istifa diyenlerin üstüne saldırdı.
lutfen bilinçli yazalım o olayın sebebi orda sette duran zil zurna sarhoş birisinin herkese salça olması ustunde eses urunu olmayanlara kufurler yagdırmasıdır.Sonra karşılık gelince bir anda ortalık karıştı sadece yazmak için yazmayalım alteste gayet istifa seslerine katıldı ozellıkle baktım mavış kendi tayfasını bagırttı.
Yakışıklı krd. Biz fiilen tarafsız gözle olayları yaşadık ve de gördük.İstifa seslerine Altes katılmadı.Katılanları özellikle susturdular.İsim istersen de Altes türbün seti yanında gruba sus işareti yapanın  kim olduğunu sorduğumuzda da ismi  Samet olduğu söylenen bir genç başı çekiyordu.Üstelik aynı kişi galip geldiğimiz İ.B.B maçında da gençleri bağıttırmadı.O yüzden bu maç özellikle kim olduğunu sordum.Karabük maçında tam tersi türbün lideri Erkan krd de istifa seslerine öncelik etti ama Fb maçında ne olduysa o da geri adım attı.O yüzden gerçekleri saptırtmayalım.
Hayatın Anlamı Siyah-Kırmızı ESESim!
Seni Yalnız Bırakırız mı Sandın?
Yukarı
orkunn Liste gör
Yazar

orkun
  Alıntı orkunn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2012 saat 01:33
Alıntı yapılan Aliduran26

Alıntı yapılan orkunn

Alıntı yapılan SRKN

Yakışıklı krd. Biz fiilen tarafsız gözle olayları yaşadık ve de gördük.İstifa seslerine Altes katılmadı.Katılanları özellikle susturdular.İsim istersen de Altes türbün seti yanında gruba sus işareti yapanın  kim olduğunu sorduğumuzda da ismi  Samet olduğu söylenen bir genç başı çekiyordu.Üstelik aynı kişi galip geldiğimiz İ.B.B maçında da gençleri bağıttırmadı.O yüzden bu maç özellikle kim olduğunu sordum.Karabük maçında tam tersi türbün lideri Erkan krd de istifa seslerine öncelik etti ama Fb maçında ne olduysa o da geri adım attı.O yüzden gerçekleri saptırtmayalım.
dedigim gibi ben sadece gordugumu yazdım ben istifa seslerini duyunca kasten dondum baktım arkama mavişte istifa diye bagırıyodu yoksa ben burda altes gibi bir grubun savunmasını yapmam tenezzul etmem ama dedigim gibi gordum yani..
Yukarı
esesizm Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesizm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2012 saat 01:35
Hic etbye atmayin artik topu.onlar birakti artik.kendi basimizin caresine bakalim.
''Gerçekler Acıtır''
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2012 saat 01:38
Alıntı yapılan kırmızışimşek

Alıntı yapılan SRKN

Resmen komediyiz!!

bir maç istifa diyen altes bu maç istifa diyenlerin üstüne saldırdı.kapalı desen oda bir öyle bir böyle...
taraftar birbirine girmiş vaziyette bunun en büyük sebeplerinden biriside ETB nin halil ünalla görüşmesi ve sonrasında yaşanan gelişmeler.
ETB yi oluşturan organlar birbirleriyle uyumlu değil, ne yapıldığı neyin savunulduğu net değil.
istifa diyenlerin üstüne ETB yi oluşturan organlardan birisi olan altes ve o grubun setinde durunlar saldırıyor!!!! böyle iğrenç bir ortamda ETB ne düşünüyor çok merak ediyorum.halil ünalla bir görüşüldü dut yemiş bülbüle dönüldü.yazıklar olsun halil ünal bizimle istediği gibi oynuyor.

Serkan ETB her şeyi iyi bilen taraftarımıza saygı göstererek faaliyetlerini yaklaşık 15-20 gündür durdurmuştur..Yani artık ETB top atmanıza gerek yoktur,kendi aranızda gezdirin taca falan atan bulunur nasılsa;)

ETB yönetim kurulundaki bir zatı muhtaremde Zafer Tüzünün açıklamasını facede yayınlayıp o duruma tepki gösterince benzer kelimeleri kullanmıştı :) neymiş zafer tüzün Eskişehirsporda yöneticiymiş...ne derse inanmak durumundaymışız :D  bu kafadaki birinin yönetimde oldugu bir derneğin kaba tabirle forumda dillendirilen ama uygun bulmadığım bir dille ortaya atılan '''halilsilin'' yedikten sonraki davranışları tutumlarının bir sonuçu en azından bir müddet dinlenmek olması faydalı olur bencede.
Eserimizle hepberaber öğünebiliriz! taraftar birbirine girmiş durumda.bu eserde en büyük pay sahibide halil ünalla görüşme hatasına düşünlerindir....elbet görüşebilirsin ama istifa istifa dedikten sonra hayatının yalan olduğunu hepimizin bildiği halil ünalla görüştükten sonra pat diye herşeyi bitirirseniz hatta gruplar bağımsız bir şekilde istida diyen yürekleri baltalamaya çalışırsa hiç kusura bakılmasın şuanki bölünmüşlüğün nedeni çok uzakta değildir.

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
Aliduran26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
  Alıntı Aliduran26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2012 saat 01:43
Alıntı yapılan orkunn

Alıntı yapılan orkunn

Alıntı yapılan SRKN

dedigim gibi ben sadece gordugumu yazdım ben istifa seslerini duyunca kasten dondum baktım arkama mavişte istifa diye bagırıyodu yoksa ben burda altes gibi bir grubun savunmasını yapmam tenezzul etmem ama dedigim gibi gordum yani..
Sadece Erkan krdin tek başına bağırması yetmez o grubun lideri olarak grubuna hakim olması gerekirdi.Aynı senaryo İ.B.B maçında da oldu çoğu Erkan Beye bağırmadı dedi fiilen kendisi de bağırdı bizler gördük ama yanındakiler gençleri susturdular.Bağıranlar Bando Es Es üstü ve yan taraflarıydı.Bu maçtada aynısı oldu.Ayrıca türbün lideri maç başlamasına 10 dk varken yerini almamalı diyede düşünüyorum.
Hayatın Anlamı Siyah-Kırmızı ESESim!
Seni Yalnız Bırakırız mı Sandın?
Yukarı
AnadoluYıldızı Liste gör
Yazar

E.MURAD ÇELEN
Yer: Turkey
  Alıntı AnadoluYıldızı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2012 saat 01:43
Alıntı yapılan orkunn

Alıntı yapılan orkunn

Alıntı yapılan SRKN

Oradaydım. Olaylatın canlı şahidiyim.  Önce 20-25 kişi bir kişiye daldı, o kişi daha sonra ambulansla götürüldü. Bu durum orada bulunan tüm sağduyulu kişileri olumsuz etkiledi. Bunu dile getiren bir kişiye de Altesliler girişme hazırlıkları yapılıyorduki, ikinci olay patlak verdi. 
Orada alkollü malkollü kişi yoktu, hem alkollü kişi stada nasıl girecek o da ayrı bir soru, konu çarpıtılmasın.
Bu delikanlılık Altes'e yeter.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 149150151152153 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır