eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 146147148149150 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
onialanya Liste gör
Usta Yazar

onur ekici
Yer: alanya
Online Durum: Offline
  Alıntı onialanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2012 saat 20:55
Alıntı yapılan RebeL

Alıntı yapılan Esparta _yigit

Alıntı yapılan Nusret

Fakat bu maç işin şekli çok değişti. Stadın kalanı "yönetim sahtekâr" diye bağırırken , Nefer "futbolcular sahtekâr" diye bağırdı.

Amacım Nefer adına açıklama falan yapmak değil.Onu zaten gerektiğinde Murat abi yapacaktır.

Ancak bir gerçek var ki, Türkiye'nin neresine giderseniz gidin bu söylediğiniz tezahürat ilk başta" En büyük taraftar futbolcular sahtekar" şeklindedir.

Bilmem anlatabildim mi ?  

Bende Nefer tribünündeydim(Ne Nefer Nede Başka Bi Gurupluyum)açığın sağ kapalıyla yaptığı en büyük taraftar yönetim sahtekar tezahuratını kimse duymadı.açıktan gelen en büyük taraftar tezahuratına bildiğimiz şekilde futbolcular sahtekar şeklinde karşılık verdik.açık yanlış söylediğimizin farkına varamadı ve ikinciye bi daha yönetim sahtekar diye bağırmamızı istedi.ondan sonra oldu ne olduysa.

madem boyle oldu fb macında acıga uyarsınızda futbolcular degıl yonetım sahtekar dersınızde tum taraftarlarda sızlerı yalnıs anlamaz bızlerde tv den bıle karsıtırmayız guzel kardesım
yonetıme destek
Yukarı
Abdullah 26 Liste gör
Yazar

Abdullah
  Alıntı Abdullah 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2012 saat 22:39
Alıntı yapılan onialanya

Alıntı yapılan RebeL

Alıntı yapılan Esparta _yigit

[QUOTE=Nusret] Fakat bu maç işin şekli çok değişti. Stadın kalanı "yönetim sahtekâr" diye bağırırken , Nefer "futbolcular sahtekâr" diye bağırdı.

Amacım Nefer adına açıklama falan yapmak değil.Onu zaten gerektiğinde Murat abi yapacaktır.

Ancak bir gerçek var ki, Türkiye'nin neresine giderseniz gidin bu söylediğiniz tezahürat ilk başta" En büyük taraftar futbolcular sahtekar" şeklindedir.

Bilmem anlatabildim mi ?  

Bende Nefer tribünündeydim(Ne Nefer Nede Başka Bi Gurupluyum)açığın sağ kapalıyla yaptığı en büyük taraftar yönetim sahtekar tezahuratını kimse duymadı.açıktan gelen en büyük taraftar tezahuratına bildiğimiz şekilde futbolcular sahtekar şeklinde karşılık verdik.açık yanlış söylediğimizin farkına varamadı ve ikinciye bi daha yönetim sahtekar diye bağırmamızı istedi.ondan sonra oldu ne olduysa.

Ya siz neden bahsediyosunuz sesimiz gelmemısmıs yazık sosyete dediginiz yer duyduda sizmi duyamadınız yazık Haksız oldugunuz konuda tamam haksızız deme erdemini gosterın yalanların ardına sığınmayın.Hiç duymadık desenız bıle 2 3 defa tekrarlandı anladıktan sonrada katılabılırdınız.Yalnız anladıktan sonra sustunuz konu kapanmıstır benım için rica ediyorum suraya kendınızı haklıymıs gibi gostermeyin hatırladıkca DİK DURUSUNUZ aklıma gelıyor.

Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2012 saat 22:41
"Açık: En büyük taraftar...
NEFER: Futbolcular sahtekar.....
SOSYETE: Yönetim sahtekar"

Takıma 90 dakika destek unutulabilir ama birilerine sonsuz destek unutulmuyor demek...
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Yer: Turkey
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2012 saat 22:49
Yahu bırakın tezahuratın orjinalliğini hem destek destek diye bağırın sonrada futbolcular sahtekar diyin.Neymiş tezahuratın orjinaliği buymuş.Açık yönetim istifa dediğinde ıslıklıyordunuz buda orjinal bir tezahurat değilmi.Açık en son futbolculara hatırladığım kadarıyla 2 liğde istanbul maçında postasını koymuştu orjinal bir tezahurat beklemeden.Açık işte budur beklemez yapar.Orjinallik aramaz.Ruhu neyse onu yapar.Bir kere sizin pusulanız şaşmış.
  Destekte samimi olsan bir kere bu tezahurata uymazsınız.Yahut gerçeğin farkına varsanız bu tezahuratı açığa bırakmadan haftalar önce ''YÖNETİM İSTİFA''  derdiniz.Böylelikle hem başınızı dik tutar hem de o mekanda abilerinizin  taraftarlık ruhlarını ayağa kaldırırdınız.
-Çalışamadım hocam
-niye evladım?
-Elektrikler kesildi.
İşte sizin bahaneniz bu.Siz daha ilkokuldasınız liseli bile olamamışsınız.Siz bir yanlışı görseniz bile abilerinizden korkup söyleyecek cesaretiniz bile yok.Varsa cesaretiniz yönetimden memnunsanız amenna ama değilseniz korkmayın söyleyin ''YÖNETİM İSTİFA''
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
RebeL Liste gör
Usta Yazar

RebeL
Yer: BURASIESKİŞEHİR
  Alıntı RebeL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2012 saat 22:53
...
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2012 saat 22:59
SOSYETE kadar olamayan bir tribün hiçbir türlü DURUŞ tan bahsetmesin

İyinin ardından 'kötü' demezdim
Kötünün elinden ekmek yemezdim
Birlikten kopana selâm vermezdim
Böleni severim, böleni gayrı..

Yıllarca boş yere canımı sıktım
Nihayet yol buldum, çığırdan çıktım
'Bey'den, 'efendi'den, 'sayın'dan bıktım
'Ulan'ı severim, 'ulan'ı gayrı..
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2012 saat 00:13
Gec kaldik biraz ACIK olmaya sonunda gorebildik ya o yeter bizlere acık yola merhaba
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2012 saat 00:57
Febe maçında özellikle forumu takip edenlerin bando ve çevresine toplanmamasını rica ediyorum.Malum febe maçı , üzerinde eses ile ilgili bir şey olmayandan şüphe duyun !!! (Gerçi sanki normal maçlarda herkes EsEs ürünü giyip geliyor mu ???Confused ,Ne biliyim kimin ne olduğu hal ve hareketlerinden belli olur . Wink )
Yukarı
Subzero Liste gör
Yazar

Yiğit Güler
Yer: İstanbul
  Alıntı Subzero Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2012 saat 08:28
Arkadaşlar fenerliler açıkta genellikle çekirdekçi diye tabir ettiğimiz kısımda toplanıyorlar bildiğim kadarıyla. Bando ve Altes yakınlarında pek kümelenmiyorlar. Belki tek tük vardır. Babam genelde çekirdekçi tayfayla izler maçları ve onun anlattığına göre, o kısım daha sakin olduğundan o tarafta çokça bulunuyorlarmış. Laubali hareketlerinden falan belli oluyomuş kimin ne bok olduğu zaten. Hatta çok sinir olmuş ama kalkıp da o yaştan sonra papaza girmek istememiş.

Açıkta gireceklerin aklında bulunsun yani..
https://twitter.com/yigitgg

Yok kardeşim, başka takım tutmuyoruz.
Yukarı
onialanya Liste gör
Usta Yazar

onur ekici
Yer: alanya
  Alıntı onialanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2012 saat 12:05
bu yonetımı yollarsa acık turbun yollar.ne varsa acıkta var bence.sureklı istifa dıye baslarına yıkılırsa stad bak nasıl gıdıyor o zaman herkeste gorur
yonetıme destek
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 146147148149150 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır