eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 144145146147148 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
MuratBayrak Liste gör
Yazar

Murat
Yer: izmit
Online Durum: Offline
  Alıntı MuratBayrak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2012 saat 02:39
Alıntı yapılan yusuf_69

Sosyete kadar olamadı hiçbir tribün..Açığın "en büyük taraftar" diye bağırmasına..O küçümsenen sosyete bile "yönetim sahtekar!" diye tempo tuttu ya..Hayret ettim...Kimin ne olduğu böyle anlarda belli oluyor demek ki..

He valla.... Bugün Aydersiz, Nefersiz olunabileceğini gördük de sosyetesiz olamayacağını da anladık... LOL LOL LOL LOL

Sen çok yaşa sosyete..... Sensiz AÇIK bir hiç..... LOL LOL LOL
Murat Bayrak
Yukarı
MuratBayrak Liste gör
Yazar

Murat
  Alıntı MuratBayrak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2012 saat 02:40
Alıntı yapılan şimşek65

böyle giderse nefer grubu esese ihanet eden,ppppbeleş bilet-otobüs ve biraya kendini satan işbirlikçi grup olarak eses tarihinde yerini alacak.neferli kardeşlerim lütfen bu hale düşmeden gerekeni yapın

Az kaldı Cry Cry
Murat Bayrak
Yukarı
MuratBayrak Liste gör
Yazar

Murat
  Alıntı MuratBayrak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2012 saat 02:48
Lütfen Nefer li kardeşler..... bölmeyin bizi...... beraber sevinelim, beraber üzülelim, beraber tepki verelim. Yönetime destekse destek, istifaya davetse davet. Açık sadece doğal olarak anında tepki verir, içgüdüsel, önceden kurulmaz, duygusaldır, anı yaşar :)

Murat Bayrak
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2012 saat 02:59
Alıntı yapılan mecek

Alıntı yapılan mecek

DİK DURUŞ

Teksas tribünleri tüm eskişehire küfür ederken ses çıkarmamak DİK DURUŞ,
Dışarıda ESES liler stada girememişken teksaslıların güvenlik kuşağına alınmasına karşı çıkmak YAN DURUŞ.

Kocaaelinin şu anki durumuna üzüldüğünü pankart ile yazmak DİK DURUŞ,
SEVDASInın kötü yönetildiği ilan ederek İSTİFA diye bağırmak YAN DURUŞ.

Sakaryalı bir taraftarın ölüm yıldönümü anmak DİK DURUŞ,
Bizi telefonlarda şikecilere karıştıran eski futbolcuya karşı çıkmak YAN DURUŞ.

Grubu yüceltme adına bir kardeşlerini Harika BİRİ yapmaları DİK DURUŞ,
AMİGO ORHAN gibi SEVDAsını ezmeye kalkışanlara karşı çıkma YAN DURUŞ.

Ben kahvede okeye dönerken sandalyeye yan oturur YAN DURurum,
Ben kapıda bir bayana yol verirken YAN DURurum.
Ben büyüğümün önünde önümü ilikler başımı eğer DİK DURmam
Ben çalışırken tezgahımda doğrama rendeler ike YAN DURurum.

Velhasıl kelam sizin gibi DİK DURUŞ sergiliyemem,

EĞRİ OTURUR DOĞRU KONUŞURUM…
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2012 saat 03:14
açığın yaş ortalamasıyla neferin yaş ortalamasını göze almadan yorum yapan arkadaşlar var 30 yaş üstü insanlardan bestelerden devamlılık beklemek yanlış olur seyirci ve tribün ayrı olgulardır bunları karıştırmamak lazım altes harici açık seyircidir nefer tribündür onun için 80 dk. sustunuz demek ne kadar doğru tartışılır ayrıca 90 dk. maçta en az 20 dk açıktan doğru bestelerle faydalanmak varken zıplamayan .bne gibi bestelerle açıktan ne bekliyorsunuz ki bizim iki tane kral bestemiz varken bir baba hindi ve es es ki ki gibi seninle doğmuşumla olmuyor sizde görüyorsunuz..
ANTİ-BİZANS
Yukarı
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı kLaqE26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2012 saat 03:15
Bugün Bende Kapalıdaydım.. Forumun son sayfalarını okudum kendi düşüncelerimle cevaplamaya çalışayım. Öncelikle açıktaki biraz yaşı büyük abilerimizin burada Kapalıdaki her kişinin 10-12 yaşında olduğunu falan sanıyor heralde ki bize hep çoluk çocuk muhabbetti yapılıyor.Bizlerde yaşımız gereği bir çok deplasmanda bulunup bu takım için bir çok cefa çekmişizdir.Bugün siz Yönetim İstifa diye bağırdığınızda Nefer tribünündende size güzel bir karşılık geldi YÖNETİM İSTİFA diyerek.Hemen arkasından siz En Büyük Taraftar dediniz insanların çoğu hani yukarda orjinallik muhhabeti yapılmış ya adam direk otomatik olarak futbolcular sahtekar diye bağırdı halbuki adamın futbolcular sahtekar derken sorsan kendisine kendisi ne dediğinin farkında değildir buda demektir ki Nefer tribünündede tribün jagosunu ezbere oynayan cok insan vardır ki zaten aklı başındaki insanlar ne futbolcusu diyerek tepkisini ortaya koymuştur bir kaç kez anlık gelişen tekrardan sonra bir daha söylenmemeiştir maç sonucundada hatanın neresinden dönersek kardır atasözü gibi futbolculara olan sevgi tekrar tekrar dile getirilmiştir.Nefer tribününe yaptığınız eleştirileri anlarım, saygı duyarım haklı olduğunuz yönler vardır, bana göre abarttığınız yönler vardır. Bizim bestemizin sizin kulağınıza gelmediğini söylüyorsunuz ama bizde size diyoruz ki karşılıklı yaptığımız tezahuratlarda bile açık tribünün sesi yok denecek kadar az geliyordu. Yönetim İstifa diye bağırdığınızdaki çıkan sesin yüzde bilmem kaçını maç esnasında beste girerek söyleseniz sanırım daha iyi olacak. Burda Kapalı tribünü eleştirirken oradaki gerçekten kalbi EsEs için carpan insanları eleştirmeyin. Dün maçta açık tribündeki koltuklar yakıldı.Biz bunun eleştrisini yaparken açık tribün koltukları yaktı vs. desek sizce bu abartı değilmidir.Buradan diyeceğim şuanda zaten yine kendi görüşümdür normal bir Anadolu takımı taraftarından hiç bir farkımız kalmadı o eski heyecan o eski atmosferin yanından geçemiyoruz şimdi zaten böyle giderse yine kendi görüşümdür Nefer ile açığın arasındaki mevzular uzar giderse yakında ibb taraftarı gibi olucaz ne adam gibi deplasman yapılacak ne adam gibi içerde tribün yapılacak buraya gelen her deplesman tribünü bu stadı esir alıp makarasını yapıp gidecek bizde tekrar bu forumlarda açık büyük nefer küçük muhabbeti yapmaya devam edeceğiz.Belki hepinizden çok istiyorum bu başkanın bu görevi bırakmasını ve bugün yönetim istifa diye yüzlerce kardeşimle orada bağırdım belki hepinizden cok istiyorum Eskişehirsporun gerçekten tribünün hakkını veren bir taraftar olmasını iste bu yüzden dün 90 dk susmadım. Eleştiri yaparken biraz daha sağduyu olmak lazım diye düşünüyorum, ve son kez diyorum ki YÖNETİM İSTİFA.
İki lafımdan bir tanesi sensin..
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2012 saat 03:24
Alıntı yapılan kLaqE26

Bugün Bende Kapalıdaydım.. Forumun son sayfalarını okudum kendi düşüncelerimle cevaplamaya çalışayım. Öncelikle açıktaki biraz yaşı büyük abilerimizin burada Kapalıdaki her kişinin 10-12 yaşında olduğunu falan sanıyor heralde ki bize hep çoluk çocuk muhabbetti yapılıyor.Bizlerde yaşımız gereği bir çok deplasmanda bulunup bu takım için bir çok cefa çekmişizdir.Bugün siz Yönetim İstifa diye bağırdığınızda Nefer tribünündende size güzel bir karşılık geldi YÖNETİM İSTİFA diyerek.Hemen arkasından siz En Büyük Taraftar dediniz insanların çoğu hani yukarda orjinallik muhhabeti yapılmış ya adam direk otomatik olarak futbolcular sahtekar diye bağırdı halbuki adamın futbolcular sahtekar derken sorsan kendisine kendisi ne dediğinin farkında değildir buda demektir ki Nefer tribünündede tribün jagosunu ezbere oynayan cok insan vardır ki zaten aklı başındaki insanlar ne futbolcusu diyerek tepkisini ortaya koymuştur bir kaç kez anlık gelişen tekrardan sonra bir daha söylenmemeiştir maç sonucundada hatanın neresinden dönersek kardır atasözü gibi futbolculara olan sevgi tekrar tekrar dile getirilmiştir.Nefer tribününe yaptığınız eleştirileri anlarım, saygı duyarım haklı olduğunuz yönler vardır, bana göre abarttığınız yönler vardır. Bizim bestemizin sizin kulağınıza gelmediğini söylüyorsunuz ama bizde size diyoruz ki karşılıklı yaptığımız tezahuratlarda bile açık tribünün sesi yok denecek kadar az geliyordu. Yönetim İstifa diye bağırdığınızdaki çıkan sesin yüzde bilmem kaçını maç esnasında beste girerek söyleseniz sanırım daha iyi olacak. Burda Kapalı tribünü eleştirirken oradaki gerçekten kalbi EsEs için carpan insanları eleştirmeyin. Dün maçta açık tribündeki koltuklar yakıldı.Biz bunun eleştrisini yaparken açık tribün koltukları yaktı vs. desek sizce bu abartı değilmidir.Buradan diyeceğim şuanda zaten yine kendi görüşümdür normal bir Anadolu takımı taraftarından hiç bir farkımız kalmadı o eski heyecan o eski atmosferin yanından geçemiyoruz şimdi zaten böyle giderse yine kendi görüşümdür Nefer ile açığın arasındaki mevzular uzar giderse yakında ibb taraftarı gibi olucaz ne adam gibi deplasman yapılacak ne adam gibi içerde tribün yapılacak buraya gelen her deplesman tribünü bu stadı esir alıp makarasını yapıp gidecek bizde tekrar bu forumlarda açık büyük nefer küçük muhabbeti yapmaya devam edeceğiz.Belki hepinizden çok istiyorum bu başkanın bu görevi bırakmasını ve bugün yönetim istifa diye yüzlerce kardeşimle orada bağırdım belki hepinizden cok istiyorum Eskişehirsporun gerçekten tribünün hakkını veren bir taraftar olmasını iste bu yüzden dün 90 dk susmadım. Eleştiri yaparken biraz daha sağduyu olmak lazım diye düşünüyorum, ve son kez diyorum ki YÖNETİM İSTİFA.
Kardeşim ilk öncelikle yazdıgın seviyeli bir şekilde eleştirelere cevap verdigin için tesekkür ederim ama benimde iki üç sözüm olacak ilk başta sen demişinki neferdeki çogu kişi beste jargonunda direk agzı alışık bir şekilde orjinal besteyi söylüyor diyosun ordu maçında da aynı durum oldu orda da başka bir bahane uydurdular ve nefer yine besteyi bahane gösterdi bu maçtadamı yine aynı şey oldu hadi diyelim oldu yanlışlık ondan sonra yine açık aynı besteyi söyledi neferden ses çıkmadı sonra kapalı dikkat dedik bu seferde nefer dk olmuş 85 saçma sapan bir şekilde hiç anlamsız üçlü girmenin ne alemi var orda olayı kapatmaya çalıştı ama beceremedi manisa maçında nefer stadı terkediyor bana göre çok güzel bir hareketti ama ondan sonra ne degiştide böyle oldu resmen nefer yönetime laf söyletmemek için ugraşıyorlar utanmasalar bir maçta kapalıya degilde açıga girip bizlere engel olcaklar yönetim istifa demememiz için nefer burda yüzde yüz hatalıdır ve yönetimi koruyan bir yapısı gözüküyor en azından ben öyle görüyorum çogu insanda zaten artık öyle düşünüyor taraftarın nefere baktıgı bakış açısı artık çok degişti...YÖNETİM İSTİFA
Yukarı
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
  Alıntı kLaqE26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2012 saat 03:37
Sağolasın onur kardeş. Bak haklısındır dediğim gibi yukarda belirttim kendi görüşüm kendi algılayışımdır yazdıklarım. Kapalıda kalbi EsEs için çarpan cok genç senden benden çok küçük kardeşlerimizde var yada ne bilim sadece isim için şekil için oraya gelenide var. Dediğim gibi yapılan futbolcular sahtekar diye bağrılmasının tek nedeni adamın açıktan gelen En Büyük Taraftar diye bağırmasına ezber olarak direk düşünmeden etmeden atlamasıdır ki dikkat ettiyseniz ki etmişsinizdir bir kaç kez tekrardan sonra hemen susuldu ve beste girilmeye başlandı stad zaten gergin taraftar gergin olabilir böyle hatalar. Size sadece şunu söyleyebilirim ki imzamda hala KIZILCIKLI yazar ben senelerimi o tribüne verdim ama benim için önce ESES gelir bugun NEFER tribününe girip orada 90 dk bağırıyorsam bunun nedenide önceliğin ESES olmasındandır. Olay grupçuluk olayı değil ama bu taraftarın bir gruba ihtiyacı vardır burda abilerimiz yazıyor Nefer bundan sonra girmesin diye ama hadi diyelim ki kapalı boş o zaman daha mı çok mutlu olucaksınız yada ne bilim aranızda düşünenler olur boşverin onlar gibi beleşçi, yalaka grup olacağına hiç olmasın diye tekrar tekrar söylüyorum bugun Neferdeki insanların coğu gerçekten ESES için herşeyi yapmaya hazır insanlar suyun akış yönü siz abilerimizin bakış açısını cok ters etkiledi ama artık biraz daha sakin olunmalı eleştiri yaparken vur kır parçala modunda değilde biraz daha yapıcı olunmalı kimse istemez sanıyorum kayseri taraftarının bu stada gelip bu stadda sesinin bizden fazla çıkmasını bu takım bana göre kayseriden 5 yesin ama o taraftarın sesi bizden fazla çıkmasın çünkü biz e mazimiz anlatılırken ilk tribün dediler, ilk deplasman dediler, ilk amigo dediler vs vs. herkes sağ duyulu bir anlık sinirle bir anlık öfkeyle ettikleri kelamlara dikkat etmeli, gerçekten kapalıdaki kalbi sadece ESES için atan onca insanın günahına girmemeli.
İki lafımdan bir tanesi sensin..
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2012 saat 03:44
Alıntı yapılan kLaqE26

Sağolasın onur kardeş. Bak haklısındır dediğim gibi yukarda belirttim kendi görüşüm kendi algılayışımdır yazdıklarım. Kapalıda kalbi EsEs için çarpan cok genç senden benden çok küçük kardeşlerimizde var yada ne bilim sadece isim için şekil için oraya gelenide var. Dediğim gibi yapılan futbolcular sahtekar diye bağrılmasının tek nedeni adamın açıktan gelen En Büyük Taraftar diye bağırmasına ezber olarak direk düşünmeden etmeden atlamasıdır ki dikkat ettiyseniz ki etmişsinizdir bir kaç kez tekrardan sonra hemen susuldu ve beste girilmeye başlandı stad zaten gergin taraftar gergin olabilir böyle hatalar. Size sadece şunu söyleyebilirim ki imzamda hala KIZILCIKLI yazar ben senelerimi o tribüne verdim ama benim için önce ESES gelir bugun NEFER tribününe girip orada 90 dk bağırıyorsam bunun nedenide önceliğin ESES olmasındandır. Olay grupçuluk olayı değil ama bu taraftarın bir gruba ihtiyacı vardır burda abilerimiz yazıyor Nefer bundan sonra girmesin diye ama hadi diyelim ki kapalı boş o zaman daha mı çok mutlu olucaksınız yada ne bilim aranızda düşünenler olur boşverin onlar gibi beleşçi, yalaka grup olacağına hiç olmasın diye tekrar tekrar söylüyorum bugun Neferdeki insanların coğu gerçekten ESES için herşeyi yapmaya hazır insanlar suyun akış yönü siz abilerimizin bakış açısını cok ters etkiledi ama artık biraz daha sakin olunmalı eleştiri yaparken vur kır parçala modunda değilde biraz daha yapıcı olunmalı kimse istemez sanıyorum kayseri taraftarının bu stada gelip bu stadda sesinin bizden fazla çıkmasını bu takım bana göre kayseriden 5 yesin ama o taraftarın sesi bizden fazla çıkmasın çünkü biz e mazimiz anlatılırken ilk tribün dediler, ilk deplasman dediler, ilk amigo dediler vs vs. herkes sağ duyulu bir anlık sinirle bir anlık öfkeyle ettikleri kelamlara dikkat etmeli, gerçekten kapalıdaki kalbi sadece ESES için atan onca insanın günahına girmemeli.
Kardeşim sende haklısın ben zaten nefer gitsin kapalıdan boş dursun orası demiyorum nefer de dursun keşke KIZILCIKLI da dursaydı ama yaptıkları şeyler neferin yanlış inşallah en kısa zamanda yanlışlarından dönerlerde tekrar taraftarlar birbiriyle barışır ankaragücü taraftarı gibi birbirmizi yemeyelim ondan sonra şuanda oldugu ankaragücü durumuna düşeriz orda ki neferde olan kişilerin çoguda zaten yönetimin istifa etmesinden yana memnun degiller ama çogu insan bagırmayınca sürü piskolojisi onlarda bagırmıyor bende senelerce KIZILCIKLI tribününü kovaladım bende KIZILCIKLI çocugum kapalının havasını iyi bilirim nefer kızılcıklının yaptıklarını eleştirirken şuanda neferde aynısını yapıyor herşey kızılcıklı biteseye kadardı herhalde diyorum bende inşallah güzel günler görecegiz inşallah düzelir bu zor günlerden de geçeriz ama şu yönetimin hemen gitmesi lazım...YÖNETİM İSTİFA
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2012 saat 08:52
Alıntı yapılan mecek

Selahattin abim kusura bakma;

Artık açığı bilmem ama ben NEFER den hiçbir şey beklemiyorum. Sizler gibi deplasman yapamıyorum sizler gibi mevzuya giremiyorum. Ama Eskişehiri bir kere bile görememiş 13 yaşındaki yavrum ile beraber ESES SEVDASI yaşıyorum. Bu sevdanın hakkını yiyenlere Eskişehirli olarak hakkımı helal etmiyorum....

Sevgili Ali, kusurluk bir durum yok. Nefer eleştirilemez bir tabu değildir. Nefer evliyalardan oluşmuş bir oluşum da değildir. Elbette hataları olacaktır. Ama biz her zaman eleştiriye açık olduğumuzu söylememize rağmen satılmış, hain, yalaka gibi suçlamalara maruz kalıyoruz ve bunu da kabullenmiyorum. Bunu söyleyen ya ispat edecek ya da benim gözümde art niyetli olarak kalacaktır. Bu konuyla alakalı olarak cevap vermeye değer bazı eleştiriler vardır. NEFER'in bu eleştirilere kendi sayfasından yanıt vermesi gerekmektedir.

Bu sevdanın hakkını yiyenlere Eskişehirsporlu olarak hakkımı helal etmiyorum....
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 144145146147148 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,719 saniyede hazırlanmıştır