eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 140141142143144 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
turkeses Liste gör
Yazar

serkan
Yer: EMEK/ESK
Online Durum: Offline
  Alıntı turkeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2012 saat 22:44
Çünkü yenildik ve bu kadar büyük bir destek aldınız açık tribünden. Sizde çok iyi biliyorsunuz ki eğer skor lehimizde olsaydı. Açık tribünden bu kadar destek alamazdınız. Ayrıca şunuda söyleyim açık tribündeki bize karşı olanlar kendilerini çok belli ediyorlar. Onlara sesleniyorum. Çok belli ediyorsunuz kendinizi. Açık tribünde duran aşkı için o soğukta o kara dayanan gerçek Eskişehirsporlulardan farkınız büyük. Cefakar açık tribünü hiçbir zaman kendi stadına zarar vermeye kalkmamıştır. Biraz da bu açıdan bakalım. Kötü yoldasınız ! İnandığınız şeyler doğru olabilir bende halil ünalı günahım kadar sevmem ama tepkimi böyle dile getirmem. iyi akşamlar
Eskişehirspor
Yukarı
Abdullah 26 Liste gör
Yazar

Abdullah
  Alıntı Abdullah 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2012 saat 22:45
Nefer fener macını düsünerek yonetime laf etmedin sende haklısın yoksa fener macında o kapalı tribünü nasıl dolduracaksın 30 40 lıralara beleşcileri.
Yukarı
jaweil Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
  Alıntı jaweil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2012 saat 22:47
Alıntı yapılan turkeses

Alıntı yapılan jaweil

geçecen serkan kardeş o ayaklar koktu artık ne mal olduğunuzu anladı herkes burda savunma...siz bağırıyosunuzda noluyo takıma galibiyetmi geliyo? yönetime yalaklanın koçum aynen devam beslensin baştakileriniz yıpransın gençleriniz

Amacın belli sahte hesaplarla burda milleti galyana getirmek istediğin çok belli. Elbet birgün ismin cismin ortaya çıkar ;)

hesabım sahte değil sürekli buralarda yazarım ali abide bilir..ismin çıksın dövelim diye tehtit ediyosun yani saygısız adam kardeşim yaşındasın bana göre daha çocuksunuz hepiniz
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2012 saat 22:49
Alıntı yapılan turkeses

Çünkü yenildik ve bu kadar büyük bir destek aldınız açık tribünden. Sizde çok iyi biliyorsunuz ki eğer skor lehimizde olsaydı. Açık tribünden bu kadar destek alamazdınız. Ayrıca şunuda söyleyim açık tribündeki bize karşı olanlar kendilerini çok belli ediyorlar. Onlara sesleniyorum. Çok belli ediyorsunuz kendinizi. Açık tribünde duran aşkı için o soğukta o kara dayanan gerçek Eskişehirsporlulardan farkınız büyük. Cefakar açık tribünü hiçbir zaman kendi stadına zarar vermeye kalkmamıştır. Biraz da bu açıdan bakalım. Kötü yoldasınız ! İnandığınız şeyler doğru olabilir bende halil ünalı günahım kadar sevmem ama tepkimi böyle dile getirmem. iyi akşamlar

İBB maçında yenildikmi o günkü protestoya birtek ALTES katılmamıştı bugün ise ALTES de katıldı. ESES e verilen zarar konusuna gelince şuna açıklık getirelim ESES e ençok zararı Halil mi veriyor taraftarmı?
Sizin aldıklarınıza ise sonra geliriz.
Yukarı
turkeses Liste gör
Yazar

serkan
Yer: EMEK/ESK
  Alıntı turkeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2012 saat 22:56
Biz birşey almıyoruz. Tekrar söylüyorum bende bu yönetimi günahım kadar sevmem tabiki de halil ünal en çok zararı veren kişidir. Ama bu sene için artık düzen değişikliği hakkımızı kullandığımızı düşünüyorum.
Eskişehirspor
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2012 saat 23:12
DİK DURUŞ

Teksas tribünleri tüm eskişehire küfür ederken ses çıkarmamak DİK DURUŞ,
Dışarıda ESES liler stada girememişken teksaslıların güvenlik kuşağına alınmasına karşı çıkmak YAN DURUŞ.

Kocaaelinin şu anki durumuna üzüldüğünü pankart ile yazmak DİK DURUŞ,
SEVDASInın kötü yönetildiği ilan ederek İSTİFA diye bağırmak YAN DURUŞ.

Sakaryalı bir taraftarın ölüm yıldönümü anmak DİK DURUŞ,
Bizi telefonlarda şikecilere karıştıran eski futbolcuya karşı çıkmak YAN DURUŞ.

Grubu yüceltme adına bir kardeşlerini Harika BİRİ yapmaları DİK DURUŞ,
AMİGO ORHAN gibi SEVDAsını ezmeye kalkışanlara karşı çıkma YAN DURUŞ.

Ben kahvede okeye dönerken sandalyeye yan oturur YAN DURurum,
Ben kapıda bir bayana yol verirken YAN DURurum.
Ben büyüğümün önünde önümü ilikler başımı eğer DİK DURmam
Ben çalışırken tezgahımda doğrama rendeler ike YAN DURurum.

Velhasıl kelam sizin gibi DİK DURUŞ sergiliyemem,

EĞRİ OTURUR DOĞRU KONUŞURUM…
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2012 saat 23:12
Alıntı yapılan turkeses

etb tepki gösterdi başkana hatta tribünleri boşalttıydık manisa maçında neferde katılmıştı buna.Sonra ne olduysa oldu halil başkan ile etb görüşme yaptı ondan sonra tepkiler kesildi, hatta destek bile olunmaya başlandı.Hayırlısı olur inş eskişehirspor için sonra üzülmeyelimde..
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
Abdullah 26 Liste gör
Yazar

Abdullah
  Alıntı Abdullah 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2012 saat 23:13
Alıntı yapılan mecek

DİK DURUŞ

Teksas tribünleri tüm eskişehire küfür ederken ses çıkarmamak DİK DURUŞ,
Dışarıda ESES liler stada girememişken teksaslıların güvenlik kuşağına alınmasına karşı çıkmak YAN DURUŞ.

Kocaaelinin şu anki durumuna üzüldüğünü pankart ile yazmak DİK DURUŞ,
SEVDASInın kötü yönetildiği ilan ederek İSTİFA diye bağırmak YAN DURUŞ.

Sakaryalı bir taraftarın ölüm yıldönümü anmak DİK DURUŞ,
Bizi telefonlarda şikecilere karıştıran eski futbolcuya karşı çıkmak YAN DURUŞ.

Grubu yüceltme adına bir kardeşlerini Harika BİRİ yapmaları DİK DURUŞ,
AMİGO ORHAN gibi SEVDAsını ezmeye kalkışanlara karşı çıkma YAN DURUŞ.

Ben kahvede okeye dönerken sandalyeye yan oturur YAN DURurum,
Ben kapıda bir bayana yol verirken YAN DURurum.
Ben büyüğümün önünde önümü ilikler başımı eğer DİK DURmam
Ben çalışırken tezgahımda doğrama rendeler ike YAN DURurum.

Velhasıl kelam sizin gibi DİK DURUŞ sergiliyemem,

EĞRİ OTURUR DOĞRU KONUŞURUM…

Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Yer: Turkey
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2012 saat 23:14
yeter kardeşim yeter açık trübün protesto yapmasın diye yarım saat zpıla zıpıla zıpılamayan ib  dir tezahuratı yapmayın bari.

bu aptalca tezahurat yüzünden rezil oluyoruz hiçmi görmüyorsunuz forumlarda yazılanları.hadi işimdizıpılayın zıpılayın biletler beleş zıpılayın.
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2012 saat 00:00
Alıntı yapılan şimşek65

yeter kardeşim yeter açık trübün protesto yapmasın diye yarım saat zpıla zıpıla zıpılamayan ib  dir tezahuratı yapmayın bari.

bu aptalca tezahurat yüzünden rezil oluyoruz hiçmi görmüyorsunuz forumlarda yazılanları.hadi işimdizıpılayın zıpılayın biletler beleş zıpılayın.

Açıktan sağlam karşılık alınması için yapılan bişey o.
Malum açığı devreye sokabilmek için bunun gibi extra şeylere yada kapalıdan sağlam girilmesine ihtiyaç var.
Zaten dikkat ettiyseniz tüm bunlardan sonra açığın katılımıda daha yüksek oluyor.

Birde şu açık-kapalı karşılaştırmasını yapanlar iyice saçmalıyor. Hepimiz Eskişehirspor taraftarıyız et tırnaktan ayrılmaz.
Nefer şu anda süreklilik vs ile Türkiye'nin en iyi taraftar gruplarından biridir.
Aynı şekilde açıkta tribün grubu olmadığı ve kalkıpta açığı teksasla yada çarşıyla falan karşılaştıramayacağımız için diğer takım taraftarlarının maraton yada açık diye tabir edilen tribünleriyle karşılaştırdığımız zaman koreolar vs olsun en iyisidir.
Yani Türkiye'de her takımın stadında olan ve çekirdekçi diye tabir edilen tribünlerin en iyisidir açık öyle anlatıyım.
Dolayısıyla Açığı Neferle kıyaslamak yanlış olur.
Bu potansiyeli kullanmak varken birbirimizi yemek hemde bu yönetim yüzünden diğer takımları kendimize güldürmekten başka bişey değil.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 140141142143144 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır