eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 139140141142143 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
jaweil Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı jaweil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2012 saat 22:27
Alıntı yapılan turkeses

Ali abi anlamıyorsunuz. Sizin gözünüzde ne yapsak suç. Ben kendi düşüncülerimi söylüyorum açık açık. Murat abi sizin gibi düşünenler için yani tepkisini sadece maçta gösterenler için ;) bir fırsat verdi ve ne yazıkki sizin için kötü bir durum olsa gerek. Tribünümüzde ki sadece kanı kaynayan lise çağında ki arkadaşlarımız açık tribünle karşılıklı besteye girdi ve bestenin orjinal şeklini söyledi. Maçtan sonra da Tribündeki ağırlığında zihniyeti her zaman her şartta destek olduğundan maç sonunda da alkışlarla uğurlandı. Mesele bu kadar basit.

bestenin orjinaliymiş şakamı yapıyosun kardeş yemişiz bestesinide orjinalliğinide hayırdır pantentmi alınmış değişmiyomuymuş? futbolcuların moralini niye bozuyosunuz mutsuz ediyosunuz siz? yönetim diyo millet siz oyunculara sallıyosunuz körmüsünüz

moderatör arkadaşım forumdaki sıkıntıdan dolayı üstüste çıktı yazdıklarım silmeye çalışıyorum silemiyorum bilgin olsun
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2012 saat 22:27
Alıntı yapılan Aliduran26

Alıntı yapılan turkeses

Daha kaç kere yazacağım bilmiyorum ama. Anlattığım gibi bizim durduğumuz yere hiçbir şekilde sosyete diye tabir edilen tribünün sesi gelmesi mümkün değildir. O yüzdendir ki kardeşlerimiz bestenin orjinal şeklini söylemişlerdir.

iyi güzelde hadi orjinal beste olan futbolcular sahtekar diye bağırıldığını var sayalım maç bittiğinde topçulara olan destekle bu durumunuz sizce örtüştü mü?Sizler bu tarzda çelişkili açıklamalar yaptıkça nasıl bir grup olduğunuzu herkes  daha iyi görüyor.Başkanla bir toplantı yapıldı nefer u dönüşü yaptı.Asıl sorgulanması gereken u dönüşünün nedeni olsa gerek

Herşeyin orjinalini doğrusunu onlar biliyor, tamam orjinalini!!! söylediniz açıkdan yönetim sahtekar denildiğini duyunca niçin değiştirmediniz.

Rahmetli İsmet İNÖNÜ buyurdu ki ;

HADİ ORDAN.....
Yukarı
turkeses Liste gör
Yazar

serkan
Yer: EMEK/ESK
  Alıntı turkeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2012 saat 22:32
İsmet inönüyü hiç sevmem mecek ekek :) Biz niye açığa kızıyoruz ?bağırmıyorsunuz ;) Kaldı ki söylediğiniz beste karşılıklı söylenen bir besteydi ve yönetim sahtekar kısmını sosyete söylüyordu nasıl duymamızı bekliyorsunuz ?
Eskişehirspor
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2012 saat 22:35
Alıntı yapılan turkeses

İsmet inönüyü hiç sevmem mecek ekek :) Biz niye açığa kızıyoruz ?bağırmıyorsunuz ;) Kaldı ki söylediğiniz beste karşılıklı söylenen bir besteydi ve yönetim sahtekar kısmını sosyete söylüyordu nasıl duymamızı bekliyorsunuz ?

Serkan bu sözleri samimi söylediğine inanmak istiyorum ama malesef 3-4 haftadır yaşananlar bunu engelliyor...
Yukarı
turkeses Liste gör
Yazar

serkan
  Alıntı turkeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2012 saat 22:36
Ciddiye alınacak hiçbişer şey söylemiyorsunuz. Ben bağırmadım o şekilde bağıranlara sorabilirsin bakalım değişiyomuymuş değişmiyomuymuş ? Diyorum ya 15 yaşında ki çocuklarla aynı kafadasınız. Tepkinizi stadta değil dışarda verin madem asıl büyük taraftar sizsiniz. Düzenleyin bir yürüyüş ! Bakalım o açık tribüne giren skor taraftarı olan arkadaşlar abiler yanınızda olacakmı sizde görün ?
Eskişehirspor
Yukarı
jaweil Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
  Alıntı jaweil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2012 saat 22:39
geçecen serkan kardeş o ayaklar koktu artık ne mal olduğunuzu anladı herkes burda savunma...siz bağırıyosunuzda noluyo takıma galibiyetmi geliyo? yönetime yalaklanın koçum aynen devam beslensin baştakileriniz yıpransın gençleriniz
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2012 saat 22:39
İBB maçında İSTİFA protestosuna açığın bazı kısımları katılmadı ama bu haftaki karabük maçında tüm açığın katılacağını biliyorduk ve emindik bu protestoya bir grup katılmayacaktı bunuda gördük.
Ne diyelim sizlere hayırlı olsun başkanınız ama o bizim başkanımız değil artık...
Yukarı
turkeses Liste gör
Yazar

serkan
  Alıntı turkeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2012 saat 22:39
Alıntı yapılan mecek

Alıntı yapılan turkeses

Serkan bu sözleri samimi söylediğine inanmak istiyorum ama malesef 3-4 haftadır yaşananlar bunu engelliyor...

Valla biz bu güne kadar kimseyi inandırmaya çalışmadık. Kaldı ki tepkilerimizi çok açık ve zamanı geçmeden verebilen bir grubuz. İster bireysel olarak olsun ister bir bildirim olarak olsun. Ben kendi adıma konuşuyorum şuan ve düşündüklerimi söylüyorum.
Eskişehirspor
Yukarı
turkeses Liste gör
Yazar

serkan
  Alıntı turkeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2012 saat 22:40
Alıntı yapılan jaweil

geçecen serkan kardeş o ayaklar koktu artık ne mal olduğunuzu anladı herkes burda savunma...siz bağırıyosunuzda noluyo takıma galibiyetmi geliyo? yönetime yalaklanın koçum aynen devam beslensin baştakileriniz yıpransın gençleriniz

Amacın belli sahte hesaplarla burda milleti galyana getirmek istediğin çok belli. Elbet birgün ismin cismin ortaya çıkar ;)
Eskişehirspor
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2012 saat 22:42
Alıntı yapılan turkeses

Alıntı yapılan jaweil

Amacın belli sahte hesaplarla burda milleti galyana getirmek istediğin çok belli. Elbet birgün ismin cismin ortaya çıkar ;)

Serkan ismi cismi ortaya çıksa ne olacak. İçerde dışarda herkese gidecekmisiniz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 139140141142143 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır