eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Rodrigo Tello Alvaro Valenzuela

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 139140141142143 228>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
Online Durum: Offline
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2012 saat 11:21
Alıntı yapılan Erkandes

Yabancı oyuncular içinde gene Pele den kat be kat faydalı bir oyuncu..o kadar sırıttığını sanmıyorum.

Pele sana ne yaptı.. Sürekli Peleyi sallayıp duruyorsun.. Birkez dersin iki kez dersin ama heryerde Peleye laf..
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
Abdullah 26 Liste gör
Yazar

Abdullah
  Alıntı Abdullah 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2012 saat 19:06
oyun içinde saklanıyorsun,duran topları iyi kullanamıyorsun.
kısacası bitiksin.
Yukarı
mutluesesli Liste gör
Yazar

İSMAİL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı mutluesesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2012 saat 21:53
yani maçı biraz futbol bilerek izleyen bu adama son 5 mac icin laf atamaz sadece oyun icinde dede ile uyumu icin bile 10 üzerinden 10 alır
bu şehir başka şehir ;bu şehir ESKİŞEHİR
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2012 saat 04:18
2010-2011 sezonu - 16 maç - 0 gol - 5 asist
2011-2012 sezonu - 22 maç - 0 gol - 3 asist
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
Erkandes Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkandes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2012 saat 13:43
Alıntı yapılan Matador26

Alıntı yapılan Erkandes

Yabancı oyuncular içinde gene Pele den kat be kat faydalı bir oyuncu..o kadar sırıttığını sanmıyorum.

Pele sana ne yaptı.. Sürekli Peleyi sallayıp duruyorsun.. Birkez dersin iki kez dersin ama heryerde Peleye laf..

Kardeş Pele bana bir şey yapamazda senin bir akrabalığın değişik bir dostluğun var galiba.Sen neden savunup duruyorsun Pele yi ...
      Senin gibi bende Pele geldiğinde büyük beklentiler içindeydim.Bende Pele nin çok süper oynayarak Es Es e faydalı olmasını isterdim.Benim için beklenti hüsranı..
     3 senedir sen Pele nin ne faydası olduğunu gördün beklentilerine cevap verdimi?.
        Pele geldiğinde Alper Potuk takıma giremiyordu.Şimdi Alper kiiiiim Pele kiiiim.
  Sonra Burada herkes senin düşüncen paraleninde yazı yazmak zorundamı sen beğenirsin öbürü beğenmez.Neden yazımdan alıntı yaparak laf yetiştirip sataşıyorsun.
     Ben  senin neden Peleyi beğendiğini yazından alıntı yaparak eleştiriyormuyun...sana sevgilerimi sunuyorum...
Türk milleti zekidir çalışkandır.M.K.ATATÜRK
Yukarı
mehmetaliaydemir Liste gör
Yazar

mehmet ali aydemir
Yer: eskişehir
  Alıntı mehmetaliaydemir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2012 saat 15:00
Oynadığı yaklaşık olarak 40 süperlig maçında hiç gol atma başarısı gösteremeyen bir oyuncudan bahsediyoruz.Yani Eskişehirsporumuza geldiğinden beri hiç golü yok Tello'nun.Bu yüzden tartışıp birbirinizi kırmanın anlamı yok..
Biz Eskişehirsporluyuz..
Yukarı
celaluslu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

celal
Yer: SAKARYA
  Alıntı celaluslu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2012 saat 21:01
Bu sene böyle giderse gönderilmesinde bence fayda var saman alevi gibi ,aldığı parayı kesinkez hak etmedi.
Ben eses in birgün süperliğde şampiyon olacağına inanıyorum ya siz?
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2012 saat 15:10
tello baştan belliydi zaten böyle olduğu
Yukarı
hatip26 Liste gör
Yazar

İbrahim
Yer: Tabiki ES ES
  Alıntı hatip26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2012 saat 18:59
seni bu zeminde oynatan hocada kafa yok ... sendede iş yok iki asis yaptın yattın tek kelime ile DEFOL
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2012 saat 19:03
Ulan bedavadan paralari götürüyosun kaç yildir!
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 139140141142143 228>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,539 saniyede hazırlanmıştır