eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Rodrigo Tello Alvaro Valenzuela

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 138139140141142 228>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
BursaESES Liste gör
Yazar

BursaESES
Yer: Bursa
Online Durum: Offline
  Alıntı BursaESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2012 saat 19:42
Beşiktaşa attıgımız bir gol vardı calışılmış bir duran top organizasyonu vurma be tello sen duran topa vurma ben artık bıktım valla senin duran topun başına gecmenden sen yokken dede vardı o bişeyler yapıyodu sen bi geldin mafettin duran toplarıda senin yerine erkan geçse daha iyi olur bana göre
Yukarı
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
Yer: Turkey
  Alıntı faust Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2012 saat 10:09
           Çok çalıştı,boş çalıştı.Her topu aldı,hiçbir şey yapmadı.Ne bir doğru orta,ne bir ara pas.Bu maçta yalandan oynadı.
Yukarı
onialanya Liste gör
Usta Yazar

onur ekici
Yer: alanya
  Alıntı onialanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2012 saat 14:37
duz sıradan futbolcu.turkıyede bundan cok var ikinci liglerde
yonetıme destek
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2012 saat 15:20
Alıntı yapılan faust

Çok çalıştı,boş çalıştı.Her topu aldı,hiçbir şey yapmadı.Ne bir doğru orta,ne bir ara pas.Bu maçta yalandan oynadı.

Hangi maçta iş yaptıki ? 2 senedir oynadığı maç sayısı 5 var mıdır ? Bu sene 0 gol 3 asisti var bir takımın sol açığı sağ açığı en az 6-7 gol atmalı 10'a yakın asist yapmalı eğer ben zirveyi istiyorum diyorsan. Tello çuvalla para aldı ne verdi koca bir hiç .
Yukarı
karaboğa Liste gör
Yazar

kağan
Yer: çanakkale
  Alıntı karaboğa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2012 saat 16:53

Bal yapmayan baş arılarımızdan kendisi çalış çabala elde var koca bir sıfır ...

Bi de şu duran topları bu kadar ucuz harcamasa , dağlara taşlara , kornerlerde cabası , bjk de böylemiydin be tello ....Big%20smile
es es es ki ki ki eski eski es , rüzgar ol fırtına ol kaleden keleye ES :)
Yukarı
yassax Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
  Alıntı yassax Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2012 saat 18:35
Yalancı pehlivan gibi!
Bir bizim Tello'ya bakın,birde Barcadaki Telloya
http://halilunalistifa.com
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Yer: Turkey
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2012 saat 02:19
bir futbolcunun 35 maçın 5 inde çok kötü olmaya hakkı vardır.ama bu adam tam tersi 5 maç oynarsa 30 maç ortada yok.sezon sonu bay bay tello...
Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2012 saat 14:15
olmasa güç kaybedeceğimiz oyuncu deil
Yukarı
jaweil Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
  Alıntı jaweil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2012 saat 06:31
geçenlerde yendiğimiz maçlardan sonrada söylüyodum ama tepki alıyodum..adam ciddi anlamda formsuz ve birşey yapmaktan çok oyunumuzada zarar veriyo kanatta oynuyo ne sürat var ne topu alıp ilerlemesi var hele bide her attığı pasının isabetsizliği var duran toplardan bahsetmıyorum bile....ama neymiş biz yendikmi toparlanmaya başlamış iyi mücadele etmiş..yok arkadaş bu adamdan mücadele beklemiyoruz bu adamdan gol pasları ara paslar bekliyoruz uzaktan çatala assın bekliyoruz çünkü tello denen adam bunlarla görevli bi adam geriye geriye çalım atmakla değil..bi gölgesinde yatamadık geldğinden beri SIFIR...

erkan zengin gibi bi kanat oyuncumuz varken neden bu adama katlanıyoruz adam süper süratli adam eksiltiyo dikine gidebiliyo harbi anlamıyorum saç baş kalmadı yolmaktan tello yüzünden...
Yukarı
Erkandes Liste gör
Usta Yazar

Erkan
  Alıntı Erkandes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2012 saat 09:48
Yabancı oyuncular içinde gene Pele den kat be kat faydalı bir oyuncu..o kadar sırıttığını sanmıyorum.
Türk milleti zekidir çalışkandır.M.K.ATATÜRK
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 138139140141142 228>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır