eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 132133134135136 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Jack26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cemil Çınar
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Jack26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2012 saat 08:38
Alıntı yapılan mecek

Alıntı yapılan Jack26

Alıntı yapılan EsesLi Onur

Eskişehirsporun Gerçek Taraftarı
Kimsenin Eskişehirsporluluğunu sorgulayamazsınız. Biz sahte miyiz, sahtekar mıyız? Arma uğruna nelerden feragat ettiğimi biliyor musun? 1 maç kaçırdığımda nasıl üzüldüğümü, üzülmeyi bırak skoru nasıl öğrenmeye çabaladığımı biliyor musun sen? Nefere girip takımımı sonuna kadar desteklemekse sahtelik, SONUNA KADAR NEFERİM !

"İçerde dışarda herkese gider" der iken karşı tribünde Ankaragücü taraftarı olduğunumu düşünüyorsunuz acaba?
Neden daha önce sorgulamadınız bu besteyi? Şimdi mi aklınıza geldi bize bunu söylemek? Eğer üstünüze alınıyorsanız bu besteyi sorun sizindir abicim. Yıllardır Kızılcıklı kendi bestelerini söyledi, Altes kendi bestesini söylüyor.. Neden onlar değil de biz? Yıllarca verilen emekleri harcamayı, insanları kırıp kendinize düşman bellemeyi çok seviyorsunuz. Bizi düşmanınız olarak görmeye, köstek olmaya devam edin ey Eskişehirsporumun GERÇEK! taraftarı..
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2012 saat 10:56
Yücel abi kapalıda sol taraftayken öyle birşey olduğunu hatırlıyorum futbolculara ve yönetime tepki gösterirken istifa derken NEFER dışarı denildi bundanda adım gibi eminim yalnış bir bilgi aktarmıyorum . . .

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
sinanes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

sinan
Yer: eskişehir
  Alıntı sinanes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2012 saat 12:26
10 tl lik bilet bedelini ödememek için  yönetime tepki verildiğinde sessiz kalarak bir nevi yönetime dolaylı destek olan, yani 10 tl için takımı satan kişiler ne taraftar nede grup olabilirler.. bu arkadaşlarımız öncelikle bunu kendi içlerinde sorgulasınlar öncelikle yoksa söylenen besteymiş bu şu o grupmuş hikaye..
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2012 saat 13:12
neyse boşverelim nasıl olsa herkes bildiğini okuyor

aslanlar gibi kombinemizi alır biletimizi alır maça gideriz

bizi bilmeyenlere uzun uzun konuşmaya gerek yok

Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2012 saat 13:35
en çok ayar olduğum şey maça 15 dakika var bilet alıcam.Bilette 5 lira adam gelmiş bilet lazımmı diyor? 5 liralık bileti kaça satıcaksınki millet senden alsın geri zekalılar....
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2012 saat 14:25
Bakın arkadaşlar kavgamız yada mücadelemiz herhangi bir grup ile değil. Kavgamız Halil Ünal ile ve o gidene kadar da bu devam edecek. Neferli kardeşlerim eğer karşıda doğru dürüst bir rakip tribün yoksa "herkese gider" lafı elbet bana dokunur uzatmadan tekrar ifade edeyim kavgamız Halil Ünal ile başka kimse ile değil...
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2012 saat 15:18
Ya bu içerde dışarda herkese gider bestesini nasıl anlıyorsunuz abicim

Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2012 saat 15:22
Edit
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2012 saat 22:30
Alıntı yapılan Jack26

Yıllardır Kızılcıklı kendi bestelerini söyledi, Altes kendi bestesini söylüyor.. Neden onlar değil de biz?

KIZILCIKLI'nın yada Altesin bana bir tane Eskişehirdeki taraftar gruplarına posta koyduğu besteyi söylermisin?

Herkes gibi sende çok iyi biliyorsun ki Böyle birşey yok.
Yıllarca KIZILCIKLI tribününde maç izledim Sonra Yıllarca Açık tribünde maç izledim.
Ben sana söyleyeyim söyledikleri besteleri.

KIZILCIKLI'nın Göztepede yalı beşiktaşda çarşı bırakın traşı kral KIZILCIKLI.
Altesi'in Yağmurda Çamurda altes açıkta...

Nefer'in İçeride dışarıda herkese gider bestesini oldum olası sevmedim zaten.
He bu demek olmuyor ki hiç bir şeyini sevmiyorum. Mesela takımı çağirdiğiniz beste çok güzel neden sence kimse kalkıpda bunu dile getirmiyor.
Herkesin sıkıntısı herkese gider kısmı. Bir Arkadaşin dediği gibi içeride gider yaptiğiniz taraftarda Eskişehirspor taraftarı. Azıcık özeleştiri yapmalısınız bence..
Eskişehir
Yukarı
Jack26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cemil Çınar
  Alıntı Jack26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2012 saat 22:45
Alıntı yapılan 26

Alıntı yapılan Jack26

Yıllardır Kızılcıklı kendi bestelerini söyledi, Altes kendi bestesini söylüyor.. Neden onlar değil de biz?

KIZILCIKLI'nın yada Altesin bana bir tane Eskişehirdeki taraftar gruplarına posta koyduğu besteyi söylermisin?

Herkes gibi sende çok iyi biliyorsun ki Böyle birşey yok.
Yıllarca KIZILCIKLI tribününde maç izledim Sonra Yıllarca Açık tribünde maç izledim.
Ben sana söyleyeyim söyledikleri besteleri.

KIZILCIKLI'nın Göztepede yalı beşiktaşda çarşı bırakın traşı kral KIZILCIKLI.
Altesi'in Yağmurda Çamurda altes açıkta...

Nefer'in İçeride dışarıda herkese gider bestesini oldum olası sevmedim zaten.
He bu demek olmuyor ki hiç bir şeyini sevmiyorum. Mesela takımı çağirdiğiniz beste çok güzel neden sence kimse kalkıpda bunu dile getirmiyor.
Herkesin sıkıntısı herkese gider kısmı. Bir Arkadaşin dediği gibi içeride gider yaptiğiniz taraftarda Eskişehirspor taraftarı. Azıcık özeleştiri yapmalısınız bence..
Hocam 'içerde' kısmını neden abilerimiz üstüne alıyor? Kızılcıklının ve altesin odunpazarlılarla birlik olup nefere salladığı günleri hepimiz biliyoruz. O zamanlar altes ve kızılcıklıda takılıyordum. Ben bunca olandan sonra şu tribünde reis komut verdikten sonra bu besteyi daha bi içtenlikle bağırırım. Açık tribündeki abilerimiz de bu saatten sonra ister bizi yanlış anlasın, isterse üstlerine alınsın keyfe keder.
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 132133134135136 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır