eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 128129130131132 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
işçi Liste gör
Deneyimli Yazar

che guevara
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı işçi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2012 saat 23:17
Alıntı yapılan Esparta _yigit

Sorması ayıp, şimdi Nefer kime katılsın ? bir öyle bir böyle diyen bir taraftar kitlemiz var.

Nefer "yönetim istifa" derken neden yaz(a)madın skor taraftarı diye? Adamlar açık tribüne sövdü hale neler anlatıyon. Tabi sende haklısın. Hem FB'yi hem ESES'i takip etmek zor olsa gerek senin için. Bazı şeyleri kaçırman normal Wink
"Yönetim istifa" demeyen beleşçidir, rantçıdır...
Yukarı
Yakamoz Liste gör
Yazar

Kerem Kıratlıoğlu
  Alıntı Yakamoz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2012 saat 23:39
Helal olsun sana işçi. Senin gibi adamlar olduğu sürece Eskişehirspor halkın takımı olmaya devam edecek. Bu camia çoluk çocuk ve züppeler'in takımı asla olmayacaktır ! 
 İbb maçında halkın tribününüde göreceğiz beleşcilerin tribününüde göreceğiz.
HERKEZE KARŞI OMUZ OMUZA !
 AÇIK TRİBÜN = HALKIN TRİBÜNÜ
Alsada bu sevda canımızı , Hayatın anlamı Siyah-Kırmızı..!
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2012 saat 23:50
Alıntı yapılan işçi

Nefer "yönetim istifa" derken neden yaz(a)madın skor taraftarı diye? Adamlar açık tribüne sövdü hale neler anlatıyon. Tabi sende haklısın. Hem FB'yi hem ESES'i takip etmek zor olsa gerek senin için. Bazı şeyleri kaçırman normal Wink

He ya, ne yapayım, hem FB'liyim hem ESES'li...
Çok zor oluyo biliyon mu,hem FB'yi hem ESES'i takip etmek, bi hafta İstanbul'da bi hafta Eskişehir'de..

Sizden de hiçbir şey kaçmıyor,maşallah..

LOL
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2012 saat 00:29
 Ordu maçı nı kaybetdik ,hepimiz üzüldük.Ancak taraftar arasında ki sürtüşme nin verdigi üzüntüsü tarifsiz.
 Maçın sonlarına dogru anlık heyecanlar ve farklı anlamalar sebebiyle açık - nefer birbirine ters düştü.Karşılıklı hoş olmayan tezahuratlar yapıldı.Bu saatden sonra o haklı - bu haklı tartışması yapmak yerine taraftar arasında ki bu gerilimi bitirecek adımlar atılmalı diye düşünüyorum.Çünkü taraftarın  bölünmesi ES ES imize  çok çok büyük zarar verir.
Ben yıllardır açık tribünde maç seyrederim açıkcası nefer tribünün '' açık öldü , Allah rahmet eylesin'' tezahuratına çok üzüldüm , buna karşı açıgın nefer e '' beleşçiler'' karşılıgı da bence çok yaralayıcıydı.
 Olayın sıcaklıgı ile karşılıklı suçlamalar yapıldı artık bunlara bir kenara bırakmalıyız.
Hepimizin bildigi gibi Açık tribün den başsız , bagımsız ve kalabalık oldugu için zaman zaman çok farklı sesler yükselir .Eger maglup durumdaysak bu sesler çogalır , çogalır .Maalesef bazen oyundan çıkan futbolcumuz yuhlanır , bazen futbolcuların duyacagı şekilde '' adam gibi oynayın '' bazen de buraya yazılmayacak sözler söylenir.Şimdi buna açıktaki herkes katılıyor mu tabi ki hayır , müdahale etmeye çalışanlar ''yapmayın- etmeyin , ayıptır '' diye sesini yükseltenlerde oluyor çogu zaman.Bazen de öyle inanılmaz destek verir ki ,akıllara zarar. Ordu maçında Batuhan ın çıkıp Diego nun  forvet e geçmesi açık tribünün ( ihtiyacımız ortadayken hala takıma forvet transferi yapmayan) yönetime haklı olarak tepki göstermesinin başlıca sebebiydi. Nefer ise takım maglup ken de takıma destek adına tezahuratlar yapıyor , kaybetsek bile alkışlamayı biliyor ( bence de dogrusu bu ) Şİmdi açık ve nefer arasındaki bu farkı unutmadan maçın sonlarına dogru açık tribünün haklı olarak '' yönetim istifa '' tezahuratına , Nefer takım maglup ve maçın sonları oldugu için katılmamış onun yerine takıma destek vermeye devam etmiş olabilir diye düşünüyorum ( çünkü önce ki maçlarda ki duruşları hep böyleydi ) Açık tribün bunu takıma degil yönetime destek olarak algıladıgı için ıslıklamalar oldu. Film de burada koptu zaten.Takım galip olsaydı ve açık tribün ''yönetim istifa '' diye tezahurat yapmış olsa bana göre nefer de buna katılırdı ama takım önde olsaydı açık tan güçlü bir ''yönetim istifa '' gelir miydi derseniz bana göre gelmezdi.Şimdi meşhur manisa maçına gelelim .Hatırlarsak o maçtan önce  ETB ,yönetimi protesto kararı almış ve bunu duyurmuştu .Bu ortak karar a nefer uyarken açık tribünün büyük kısmı stad da kalmayı tercih etmişti.( buda normaldir çünkü açık tribün bir grup degildir, tamamının uyacagı eylemler yapmak gerçekten çok zordur)Sıcagı sıcagına degil ama  Sakin kafayla düşününce ben yaşananlara böyle bakıyorum.
  Artık olan oldu , zamanı geriye çeviremeyiz durumu germek yerine onarmak için adımlar atılması lazım .Bu adımın büyügünü de nefer den bekliyorum çünkü onlar bir grup ve organize .Umarım ibb maçı açıgıyla kapalıysa birlikte hareket eden , hep birlikte takıma destek veren - hep birlikte yönetime tepki gösteren taraftarların maçı olur , olmalı .
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
EBT Liste gör
Yazar

Erhan Pehlivan
Yer: Kapalı Tribün
  Alıntı EBT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2012 saat 00:48
Alıntı yapılan ES ES ES

Ordu maçı nı kaybetdik ,hepimiz üzüldük.Ancak taraftar arasında ki sürtüşme nin verdigi üzüntüsü tarifsiz. Maçın sonlarına dogru anlık heyecanlar ve farklı anlamalar sebebiyle açık - nefer birbirine ters düştü.Karşılıklı hoş olmayan tezahuratlar yapıldı.Bu saatden sonra o haklı - bu haklı tartışması yapmak yerine taraftar arasında ki bu gerilimi bitirecek adımlar atılmalı diye düşünüyorum.Çünkü taraftarın  bölünmesi ES ES imize  çok çok büyük zarar verir.Ben yıllardır açık tribünde maç seyrederim açıkcası nefer tribünün '' açık öldü , Allah rahmet eylesin'' tezahuratına çok üzüldüm , buna karşı açıgın nefer e '' beleşçiler'' karşılıgı da bence çok yaralayıcıydı. Olayın sıcaklıgı ile karşılıklı suçlamalar yapıldı artık bunlara bir kenara bırakmalıyız.Hepimizin bildigi gibi Açık tribün den başsız , bagımsız ve kalabalık oldugu için zaman zaman çok farklı sesler yükselir .Eger maglup durumdaysak bu sesler çogalır , çogalır .Maalesef bazen oyundan çıkan futbolcumuz yuhlanır , bazen futbolcuların duyacagı şekilde '' adam gibi oynayın '' bazen de buraya yazılmayacak sözler söylenir.Şimdi buna açıktaki herkes katılıyor mu tabi ki hayır , müdahale etmeye çalışanlar ''yapmayın- etmeyin , ayıptır '' diye sesini yükseltenlerde oluyor çogu zaman.Bazen de öyle inanılmaz destek verir ki ,akıllara zarar. Ordu maçında Batuhan ın çıkıp Diego nun  forvet e geçmesi açık tribünün ( ihtiyacımız ortadayken hala takıma forvet transferi yapmayan) yönetime haklı olarak tepki göstermesinin başlıca sebebiydi. Nefer ise takım maglup ken de takıma destek adına tezahuratlar yapıyor , kaybetsek bile alkışlamayı biliyor ( bence de dogrusu bu ) Şİmdi açık ve nefer arasındaki bu farkı unutmadan maçın sonlarına dogru açık tribünün haklı olarak '' yönetim istifa '' tezahuratına , Nefer takım maglup ve maçın sonları oldugu için katılmamış onun yerine takıma destek vermeye devam etmiş olabilir diye düşünüyorum ( çünkü önce ki maçlarda ki duruşları hep böyleydi ) Açık tribün bunu takıma degil yönetime destek olarak algıladıgı için ıslıklamalar oldu. Film de burada koptu zaten.Takım galip olsaydı ve açık tribün ''yönetim istifa '' diye tezahurat yapmış olsa bana göre nefer de buna katılırdı ama takım önde olsaydı açık tan güçlü bir ''yönetim istifa '' gelir miydi derseniz bana göre gelmezdi.Şimdi meşhur manisa maçına gelelim .Hatırlarsak o maçtan önce  ETB ,yönetimi protesto kararı almış ve bunu duyurmuştu .Bu ortak karar a nefer uyarken açık tribünün büyük kısmı stad da kalmayı tercih etmişti.( buda normaldir çünkü açık tribün bir grup degildir, tamamının uyacagı eylemler yapmak gerçekten çok zordur)Sıcagı sıcagına degil ama  Sakin kafayla düşününce ben yaşananlara böyle bakıyorum.  Artık olan oldu , zamanı geriye çeviremeyiz durumu germek yerine onarmak için adımlar atılması lazım .Bu adımın büyügünü de nefer den bekliyorum çünkü onlar bir grup ve organize .Umarım ibb maçı açıgıyla kapalıysa birlikte hareket eden , hep birlikte takıma destek veren - hep birlikte yönetime tepki gösteren taraftarların maçı olur , olmalı .

ne kadar düşmanlıklar varsa rakiplerle hep forum insanları sanaldan asarız keserizlerle sağladı bu düşmanlıkları birilerine gün doğdu burda farkındaysanızda sürekli aynı kişiler dönüyo dönüyo yazıyo. Egolarını burda tatmin etmeye çalışıyolar sanırım . Buyrun arkadaşlar neferde herkes eleştiriye açık hakarete varmadığı sürece.. forumda da nefer adına yazan çoluk çocuk var 1-2 tane ki sanmıyorum onlarında nefere gittiğini. Dediğim gibi gidin kapalıya görün burda söylemek istediklerinizi ordaki yetkililerin yüzüne söyleyin emin size vericekleri cevap sizce napalım olur .. Ama insanları tanımadan hakaretler iftiralar atmak doğru değildir. Bedava bilet muabbetinide satan çocuk varsa alın polise verin yada murat diriye götürün . çünkü gerçekten çok mücadale verildi bedava bilete karşı hatta bunun için yönetimden 10 tl lik öğrenci bileti istendi ki buda sağlandı. İnsanlara kuru iftiralar atmayın burdan. Varsa bi diyeceğiniz mert olun çıkın mertçe murat diri nin karşısına ben bunun bunun şunun şunun yapılmasında yada şöle böle olmasından rahatsızım eskişehirspor adına deyin. Burdan böyle klavyeden sallamayla kimse varamaz biyere.
Yaşasın Büyük Eskişehirspor // Yaşasın Büyük Eskişehirspor Taraftarı // YÖNETİM İSTİFA !!!
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2012 saat 00:51
erhan '' klavyeden ne sallamışım '' kardeşim .Yazdıklarımı okudun mu ? 
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
EBT Liste gör
Yazar

Erhan Pehlivan
Yer: Kapalı Tribün
  Alıntı EBT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2012 saat 01:01
Alıntı yapılan ES ES ES

erhan '' klavyeden ne sallamışım '' kardeşim .Yazdıklarımı okudun mu ? 

yanlış anladın ben o yazıyı destekler nitelikte örnek göstermek maksatlı yazdım belirtmemişsem benim hatam affola
Yaşasın Büyük Eskişehirspor // Yaşasın Büyük Eskişehirspor Taraftarı // YÖNETİM İSTİFA !!!
Yukarı
nörones Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nörones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2012 saat 01:19
Parayla satin alinamayacak tek tribun, CEKİRDEKCİ acik tribundur...!
ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2012 saat 12:05
Nefer Bazı maçlarda Yönetim istifa diye sürekli bağırmıştı ama açık tribündekiler o bazı maçlarda hiç eşlik etmemişlerdi o zaman bizdemi diyelim açıktakiler para almış bağırmamak için illa yazmak için yazmayın şuraya o beleşi dediğiniz insanlar sırf klüp para kazansın diye Nefer atkılarını esstoreden sattılar

neyse daha yazacak çok şey var ama nasıl olsa herkes bildiği gibi okuyor o yüzden gerek yok anlayan anlar

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2012 saat 12:10
Alıntı yapılan nörones

Parayla satin alinamayacak tek tribun, CEKİRDEKCİ acik tribundur...!

Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 128129130131132 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,586 saniyede hazırlanmıştır