eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor :0 Orduspor:1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 42434445>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2012 saat 00:17
forvet alman lazım, alanen belli. ama almıyorsün. hatta elindekini de satıyürsün. hocanın gitmesine sebep olüyorsün. bütün bünlara rağmen ütanmadan ilk 4 ü hedeflediğini sölüyorsn.

yok mü , şehrin sözü dinlenecek, önde gelenlerinden biri, işadamı olür, bürokrat olür. biri de çıkıp bir şey diyemez mi? basından en fak bir eleştiri gelmez mi yav?

adam yarın hemen başlıorüz artk açığın üstünü kapatmaya demişti. yaklaşık 2 ay önce. bü kaçıncı söz? b kaçıncı palavra?

yok halile alternatif olabilcel bir kimse, çıksın da konüşsün.
korkak basın, bir eleştiri yazamayacak mı
Yukarı
director26 Liste gör
Yazar

serdar
Yer: Turkey
  Alıntı director26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2012 saat 01:41
Alıntı yapılan meliheses

korkak basın, bir eleştiri yazamayacak mı

eskişehir'de basın var mıydı acaba? ben hiçbir zaman göremedim maalesef.
22 HAZİRAN 2013
(ESES'İN KURTULUŞ GÜNÜ)
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2012 saat 08:34
ya biz ne oynadık ne oynuyoruz biri anlatabilir mi?
dede nerede oynadı
batuhan burhan neyaptı nerede alper veysel ikilisi
çıldıracağım ya bu adam ne yapmaya çalışıyor tamam zaten play oflara kalınmak istenmediğini biliyoruz ama rezil ettiler bu nedir ya
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
x camoka x Liste gör
Deneyimli Yazar

Zekai
Yer: eskişehir
  Alıntı x camoka x Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2012 saat 08:38
Ey türübün birliği neredesin. Stadın önünde " YÖNETİM İSTİFA " diye aç bir imza kampanyası 100 bin 200 bin  imza  basalım defolup gitsin bu yönetim.
Sevelim & Sevilelim
Yukarı
dropmania_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Bursa
  Alıntı dropmania_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2012 saat 09:30
     Maçın öncesinde kardan dolayı ağır bir ve buz ile kaplı bir zemin vardı mevsim şartları sonuç olarak.

Maçta ise beklenen bir kadro ile çıktık. İlk düdük ile Ordu kapanmaya başladı, biz de yüklenmeye. Ne var ki rakip yarı alana oyunu yığmamıza rağmen uzaktan şut dışında pozisyon üretemedik. İkinci yarı bana göre Tello ve Erkan değişikliği olması gerekirdi. Gol nasıl oldu zaten anlamadım Volkan'nın anlamsız bir hatası altı pasa gelen top zaten hep olur bizim kalede ve öyle de oldu. Asıl sorun daha sonrasında takım hiç oynamadı oyundan koptu ve kaybettik.

Sezonun ilk yarısında Dede en iyi sol bek seçilirken biz onu sanki çok gerekliymiş gibi ön libero yaptık. Batuhan ileride ona en etkili ortaları şu kadroda atacak tek adam Dede. Burhan bir var bir yok, Pele kafasında bitirmiş olayı, Kamara takımın efesi olmuş kral sanki, Tello ona tüm güvenimi boşa çıkardı ununu elemiş asacak eleği bile kalmamış, Erkan Zengin bu adamı harcıyorlar, ve sonuç olarak bu takımda ne forvete ne beke ne oyun kurucuya ihtiyaç yok, bu takıma önce adam gibi Başkan lazım.
EsEs
Yukarı
bindokuzyüzaltmışbeş Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı bindokuzyüzaltmışbeş Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2012 saat 13:08
Maçın tamamını bulup izleyebilceğim biryer var mı acaba arkadaşlar ?
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2012 saat 13:09
Alıntı yapılan bindokuzyüzaltmışbeş

Malesef yok diye biliyorum hocam ... Lig TV yayınlarında denk gelebilirsen belki ...Wink
Yukarı
onialanya Liste gör
Usta Yazar

onur ekici
Yer: alanya
  Alıntı onialanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2012 saat 17:24
macın ozetı sudur bu yonetım gıdecek gıtmesse bunlar bızı dusrecek burdan herkese duyrulur bu sene dusrmesse bu halıl aga seneye dusurecek burdan soylemek ısterım
yonetıme destek
Yukarı
bindokuzyüzaltmışbeş Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı bindokuzyüzaltmışbeş Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2012 saat 18:57
Alıntı yapılan montana26

Alıntı yapılan bindokuzyüzaltmışbeş

Malesef yok diye biliyorum hocam ... Lig TV yayınlarında denk gelebilirsen belki ...Wink

Tamam kardeşim sağolasın :)
Yukarı
emre26emre Liste gör
Yeni Yazar

EMRE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı emre26emre Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2012 saat 19:18
YÖNETİM İSTİFAAAAA
EEmmrrEE
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 42434445>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,474 saniyede hazırlanmıştır