eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 126127128129130 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesliso_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı esesliso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2012 saat 11:16

Sezon başında yönetime sallayan geçen senede Kızılcıklıya sallayan Nefer ne olduysa artık belemeyeceğim koca açık yönetim istifa derken bütün milleti susturmaya çalıştı. Sezon başında beleş bilet alamıyordunuz da o yüzden mi yönetime salladınız yoksa takım kötü yönetiliyor diye mi? Eger takım kötü yönetiliyor diyeyse yönetimde hiçbir degişiklik olmadıgı halde bugün neden istifa sesleri susturulmaya çalışıldı? Benim için Nefer artık bitmiştir.Benim  Grurlanarak girdiğim nefer bu degildi.Bu alemde kral nefer değil ES-ES tir. Bundan sonra bende tertemiz duygularla sadece Es-Es sevdası için hiçbir gruba katılmamış gerçek ESKİŞEHİRSPOR sevdalılarının içinde olacağım.

kalsada son nefes yinede ESES
Yukarı
smand 26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı smand 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2012 saat 11:44
tepkinin sebepleri neydi;
- Ordu gibi bir takıma karşı futbolcuların ruhsuz oynaması. Saha ve şartlar ne olursa olsun çıkıp o formanın hakkını vermemesi . Tabii buna sebep olarak yönetimin futbolcuya para ödememesi geliyor sanırım
- Bir türlü açık tribünün üstünün kapatılmaması ve tribünde bulunan koltuk ve merdivenlerin buz olması.
-Stada giriş ve çıkişların insanı bezdirmesi
-Takımın 7 haftadır kazanamaması
Yukarı
karaboğa Liste gör
Yazar

kağan
Yer: çanakkale
  Alıntı karaboğa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2012 saat 13:39

Açık gerçekten o soğukta üzerine düşeni yapmaya çalıştı sadece yediğimiz golden sonra sustular o biraz kötü oldu , bi de artık yeni tezahüratlar lazım hafiften baydı ya gerçekten bazıları ...
es es es ki ki ki eski eski es , rüzgar ol fırtına ol kaleden keleye ES :)
Yukarı
gitarcıES-ES Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail karagülle
Yer: Eskişehir
  Alıntı gitarcıES-ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2012 saat 14:06
Alıntı yapılan karaboğa

Açık gerçekten o soğukta üzerine düşeni yapmaya çalıştı sadece yediğimiz golden sonra sustular o biraz kötü oldu , bi de artık yeni tezahüratlar lazım hafiften baydı ya gerçekten bazıları ...

haklısın dostum ama hafiften değil baya bi baydı..tamam açık bu soğuğa , ayaza , yazın sıcağa rahmen yerini alıyo ama bağarma ve tezauratlarda inanılmaz bi organizasyon eksikliği var..açığın yarısı bile sağlam bağarsa güzel ses çıkar..sonuçta oraya yaşını almış abilerimiz,çocuklar bayanlarda giriyo..bağarcak adam yanlış yerde olduğu için bağaramıyo..bence açığın lise ve hastane tarafındaki kısımlara bağarmayanlar orta kısımlarada bağarmak isteyen katılmak isteyen renkdaşlarımız otursa daha güzel olur düşüncesindeyim.. zaten bu düzen sistemli bi şekilde zamanla oturur..saygılar
sadece ve sadece ES-ES
Yukarı
onialanya Liste gör
Usta Yazar

onur ekici
Yer: alanya
  Alıntı onialanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2012 saat 17:21
acık taraftarı yagmur camur kar ıs demez gelır takımı destekler yıllarca bende geldım 5 yasında babam getırmıstı o yıldan berı geldım sonra tasındık alanyaya ama ben yıne musaıt oldukca vakıt buldukca geldım hepte acıga gırdım hayatımda kapalıya hıc gırmedım hıc bır gruba katılmadım ordu macınada kıs demedım onca yolu goze aldım geldım.tek bıldıgım acık skor taraftarı degıldır.cefayı o sogukta ceker yınede cekecektır babam benı bende cocugumu getırıcem bu boyle devam edecektır.ıstıfa seslerıne bende destek verdım vede ıbb macınada gelıcem hava buzlu kar olsada yıne gelıcem ve eger bu yonetım yıne gıtmesse yıne ıstıfa seslerıne katılacam.bu yonetım gıdesıye kadar ıstıfaya davet edıcem....
yonetıme destek
Yukarı
escalamity Liste gör
Deneyimli Yazar

ENDER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı escalamity Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2012 saat 17:47
açığa skor taraftarı diyenlere yazıklar olsun!! işler iyi giderken yönetimi seviyolar mı sanki?takım iyi giderken protesto takıma zarar verir diye kimseden ses çıkmıyo herkesin içinde yönetime karşı bi doluluk var buda insanlar sinirliyken bi yerden sonra taşıyor dünkü gibi buda çok normal zaten.bazı yorumları anlamakta güçlük çekiyorum açık tribün eskişehirsporun olmazsa olmazıdır kimsenin oraya bişey deme hakkı yoktur.
kimseyi küçük görme, kimseyi de gözünde büyütme
Yukarı
pasacocuk Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuzhan
Yer: eskişehir
  Alıntı pasacocuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2012 saat 18:06
ben daha stada girerken,yada şöyle söyliyeyim,stadın o buzlu merdivenlerinden çıkarken bağıra çağıra başladım böyük başkana iyi dileklerimi sunmaya maçın başı,sonu,yenmemiz,yenilmemiz buna gram etki değil.YÖNETİM İSTİFA.
FOREVER-ESES
Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2012 saat 18:08
bazı arkadaşlar bazı kavramları bilmiyor.skor taraftarı demek takımın kötü sonuçlar aldığında takıma küsüp bir daha stada gelmeyip o takımdan uzaklaşmandır.fakat biz kötü skor alınca gerekli tepkiyi veriyoruz bu yüzden buna skor taraftarı diyenleri cahil ilan ediyorum.
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2012 saat 18:30
işlerine gelmeyince skor taraftarıy mıs. bu taraftar 2-3 senedir bu yönetimi istifaya davet ediyor. ama nerde o babayigitler. kalkmıslar birde acıga sallıyorlar yok iyi gün dostuymus falanmıs filanmıs. kimse yokken acık vardı. acık tribün candır. bırakın bu işleri. Skor taraftarı değildir acık. Acık adam gibi adam taraftarların oldugu ilkeli insanların cogunlukta oldugu kimligi bulunan insanlardır. Geri kalana hayırlı işler!
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2012 saat 21:41
Eskişehirsporun Taraftar Hasılatının 100/70 Acık Türbünden Gercekleşiyor Yönetim Bunu Biliyormu
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 126127128129130 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır