eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 125126127128129 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Corky Liste gör
Yeni Yazar

Görkem
Yer: Istanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı Corky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2012 saat 00:37
Her zaman olduğu gibi,senelerdir açık tribünde bandonun hizasında izlerim maçı.Bazen tek bazen arkadaşlarımla gelirim maça.O kadar hasta es-es liyimki bana hep sordukları soru 'hangi tribün grubundasın?'.Verdiğim cevap hep aynı:' Ben yekten takılırım,benim tek muhattabım eskişehirspordur'.Açık böyledir işte,gerçek sevdalıdır.Beleş bileti nerden temin ederim diye derdi yoktur,bugün simit yiyeyim de yarın maç bileti ve çekirdek param çıksın der.Bazen gününde değildir pek bağırmaz,bazen yeri döğü inletir.Bazen koreografi ile tüm türkiyenin takdirini alır bazen de nefer gibi gruplar tarafından çekirdekçi damgası yer.Ama şunu unutmayın ''açık nerde ne yapacağını bilir''.Nefer'e çok saygı duyuyordum ama bugünden itibaren gözümde beleş biletle maça giren yönetim yalakası 3-5 çocuktan ibarettir.NOKTA
Yukarı
angelica Liste gör
Deneyimli Yazar

faruk
Yer: istanbul
  Alıntı angelica Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2012 saat 00:39
skor taraftarı diyen arkadaşlara sesleniyorum: neden galibiyet serisinde bagırmadık istifa diye? etb değil miydi eylem kararını durdurduk diyen?açık tribündeki insanlar kendi kendine mi aldı bu kararı sanki. bagırsan takıma ihanet bağırmasan skor taraftarı oluyor bu insanlar.
nefer grubunu her zaman begenirim bogazına sağlık arkadaşların her maç iyi tribün yapıyolar ama bence artık şapkayı öne koyup düşünme zamanı.
Taraftar olmak; Hiçbir menfaat beklemeksizin, gücünün yettiği kadar maddi ve manevi bağlı olduğun renklere destek olmak, yer ve zaman farketmeden takımına sahip çıkmaktır.
Yukarı
escalamity Liste gör
Deneyimli Yazar

ENDER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı escalamity Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2012 saat 01:06
açık tribünün yarısından fazlası 35 yaş üstüdür dolayısıyla çekirdek çitleyen çoktur ayrıca çekirdekçi olmak kötü bişey gibi lanse ediliyor 60 yaşındaki adamdan tezahurat beklenmez heralde her taraftar grubunda vardır normalide budur bugün kursum vardı gelemedim tam olarak neler oldu bilmiyorum ama birbirimize girmeyelim neferinde varsa bi yanlışı önümüzdeki ilk maçta tatlıya bağlanır inş.
kimseyi küçük görme, kimseyi de gözünde büyütme
Yukarı
albayrak Liste gör
Yazar

semih albayrak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı albayrak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2012 saat 01:07
Bugün maça gittiğimiz arkadaşıma keşke nefere girseydik dolmadı baksana dedim.İyi ki gitmemişiz.
Maç sonuna doğru açık yönetim istifa sesleriyle inliyor.Nefer başka tezahüratlar yapıyor kendi kendime maç sonunda patlar bunlar dedim.Aa birde baktım maç sonunda açığa bağırıyorlar kızdım sinirlendim.
Bu arada H.Ü sesleniyorum ETB'deki arkadaşlara sormuş ya siz kaç kişilik bir grupsunuz diye gördün mü grubu ben hata ettim ETB'nin hiçbir toplantısına gitmedim.Bir arkadaşın yazısını okuduğumda ''Elimizden gelen bu tehdit bile edildik.''diyordu çok üzüldüm.
Bugün neferin beleş bilet yada farklı bir şekilde maddi menfaat içinde olduğunu kanaat getirdim.O beleş bilete karşıyız pankartları falanda göz boyamak için yapıldığını düşünüyorum.Neferi çok severdim ama artık sevgim yok çok acil bir şekilde açıklamalarını merak etmekteyim.
Ama inanıyorum sonuç şu şekilde olacak
1-Halil bey bir forvet alacak.
2-Bir kaç hafta bedava bilet alınmayacak.
3-Nefer yönetimi göz boyamak için tesislere gidip istifaya çağıracak (liseli gençlerle muhtemelen)
4-Bilet fiyatları ucuz tutulacak.
5-Futbolcuların alacakları tahsil edilip bir kaç maç kazanılacak gibi daha bunları uzatabiliriz.

Gelelim teknik kadroya ve takıma;
Teknik direktörümüz Ersun YANAL'dan ben memnunum.Son 5-6 maçtır atak futbol oynuyoruz bireysel hatalardan goller yiyoruz.Tamam yiyoruz da takımda maçı çevirecek adam yok yani forvet yok.skibbenin mantığı neydi gol yememe önceliği önde baskı rakip hata yapınca gol at.Kazandığımız maçlarada bakarsak son dakikalarda gelen gollerle galip geldik.
Futbolcuların formu hakkında ivesa bana güven vermiyor,dede istikrar abidesi diyorum,volkan sakatlığından önce daha etkiliydi,diego süper,koray iyiye gitmiyor,nadaraviç çizgisinde,alper performansı ilk yarıya göre düşük ama iyiye doğru gidiyor,kamara vasatın altında(gönderilse kimse üzülmez),tello daha iyi olabilir ama kötüde sayılmaz,Veysel kontrollü oynadığında iyi futbolcu,burhan ilk yarıya göre performansının altında,Batuhan bu sezon bir iki maç hariç vasatın üstüne çıkamadı,Erkan sakatlığından sonra kadroya girememe sıkıntısı başladı (çok üzülüyorum bir açıklaması vardı beni gururlandıran ekrem dağ benim karşıma 100 kere çıksa yüzünde de onu geçerim ondan iyiyim demişti.)
Şimdi soruyorum size gol sıkıntısı çeken bir takıma forvet almaz iseniz teknik direktörden ne bekleyebilirsin.Futbolcuların alacaklarını ödemezsen teknik direktör istediği kadar takımı motive etsin olmaz bence olmaz.
Nefer tarafındaki arkadaşlardan da acil açık tribünden özür dilemelerini bekliyorum.
Ayrıca kimse kimsenin Eskişehirsporluluğunu sorgulayamaz.Her taraftar her maça gelmek zorunluluğu yoktur zaten gelse stad almaz.Gerçek esesliler neferdir yada açıktır diye bir şey yoktur.Sosyetenin tepkisi gerçekten ilginç geldi bana yürekten alkışlıyorum.
Son olarak YÖNETİM İSTİFA ETMEYİN S....... GİDİN.
amigo orhan'ın torunlarıyız...
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2012 saat 01:50
Alıntı yapılan emcales

Bu yorumu atabilecek çok fazla başlık var,ben bu başlığa atmayı uygun gördüm...
Bir yere yahut bir şeye para vermek demek ona bir aidiyet hissetmek demektir.
Mesela,para vererek kolunuza taktığınız saatin başına bir şey gelmesi canınızı acıtır;başka birinin kolundaki saatin paramparça olması umrunuzda olmaz.
Mesela,bilet alarak girdiğiniz maçta takımın mağlup olması canınızı yakar;avanta biletle girdiğiniz maçta avanta bileti sağlayan yönetime sallanması canınızı yakar.

Gözden kaçan şu yorumun güzelliğine bakar mısınız. Ağzına sağlık kardeşim , okurken keyif aldım çok samimiyim.
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2012 saat 02:55
Haydi AÇIK büyüklüğünü gösterdin. Gelecek haftada daha iyisini yaparsın bugünkü gibi 85 dakika takıma full destek 85. dakikadan itibaren sonuç ne olursa olsun YÖNETİM İSTİFA....
Yukarı
gKy_1965 Liste gör
Yazar

Gökay ÖLÇ
Yer: Eskişehir
  Alıntı gKy_1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2012 saat 04:24

Bugün maçı alsak çiftetelli oynayacaklar kaybedince istifa diye takıma destekte gösterdikleri performansın 10 katını gösteriyorsa bence kabul etsin skor taraftarı olduğunu !

Burdan açık açık söylüyorum h.ü ve yönetimi günahım kadar sevmem hatta haklarında düşüncelerimi yazsam anında forumdan atılırım o derece,
Ama,
Ben Eskişehirspor için 5-10-20 derken milyarlarca liramı harcadıysam 'kArŞılıKsız' , 'memleket mESelESi' yazdıysam haftalıklarımı biriktirip kimse bana yönetim yalakası diyemez kardeşim!
Biz takımımızı alkışlıyoruz diye bizi yuhlayıp ıslıklıyosa açık, 2 maç kazanınca susup oturmayacak.Biz istifa derken ne istifası takıma köstek olmayın demiyecek.Burda yönetime olan tepki sözlerin tutulmaması, mali tablolar gelir gider, taraftarı aptal yerine koymaksa onu arka arkaya maç kaybedince yapmayacak.Adalarda yönetimi uyarırken bize satılmış diyenler NEREDEYDİ? Açıkta ne kadar cimbomlu varsa dediğimizde ağzını oynatmayanlar mı Açık? yaşı 50-60 olunca herşey bitmiyo yaşım 23 ben düşünemiyor muyum? Akıl yaşta olmuyo ESKİŞEHİRSPOR'un menfaati dediğimizde kaç kişi çıktı da destek olduydu? Yoksa o takıma köstek olmayın iyi gidiyoruz diyenler MARS tribünündenmiydi? 1 gram akustiğin olmadığı yerde hasta hasta terden sırılsıklam olup biyerlerimizi yırtarken ağzını oynatmaya üşenenler mi bize sallayanlar şimdi? NEFER'in bu yaptığını unutmayacakmışsınız, bende uğruna varımı yoğumu cebimdeki son paramı verdiğim hatta canımı ortaya koyduğum içimde Bizansa sempatim olmadan SADECE ESKİŞEHİRSPOR diye yanıp tutuşan biri olarak bana satılmış diyen yönetim yalakası diyenleri unutmayacam!
ALEM BUYSA KRAL ESKİŞEHİRSPOR'dur.NEFER'se ESKİŞEHİRSPOR'un sadece askeridir.kuludur, uğruna ölür! NEFER aciz kendi halinde boğaz patlatan bir oluşumdur konu ESES'se..Ama NEFER ESES' için herkese karşı her yere karşı hatta içimizdeki irlandalılara karşıda dik durur, çünkü hayatları ESKİŞEHİRSPOR'a adanmış insanlar vardır içinde!
Evet galip gelince çiftetelli oynayacaklar yenilince anca tepki gösteriyorsa kötü gün dostudur , Ama gol attıktan sonra YÖNETİM İSTİFA diyen NEFER şanlı formayı giyenleri alkışladı diye satılmış olur..Komik olmayın yok öyle dünya, ben ayıp etmedim, ayıp eden bunca emeğime karşılık bana yalaka, satılmış diyen SKOR TARAFTARLARIDIR..
Bir Siyah Kırmızı bilirim,binlercesinden bir NEFER'im,seninle ölüme giderim ESES'im.

Eğilmez başımızla,ölümsüz düşümüzle,bambaşka bir nesiliz bu Şehir'de
Yukarı
asi65 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı asi65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2012 saat 09:24
Alıntı yapılan gKy_1965

Bugün maçı alsak çiftetelli oynayacaklar kaybedince istifa diye takıma destekte gösterdikleri performansın 10 katını gösteriyorsa bence kabul etsin skor taraftarı olduğunu !

Burdan açık açık söylüyorum h.ü ve yönetimi günahım kadar sevmem hatta haklarında düşüncelerimi yazsam anında forumdan atılırım o derece,
Ama,
Ben Eskişehirspor için 5-10-20 derken milyarlarca liramı harcadıysam 'kArŞılıKsız' , 'memleket mESelESi' yazdıysam haftalıklarımı biriktirip kimse bana yönetim yalakası diyemez kardeşim!
Biz takımımızı alkışlıyoruz diye bizi yuhlayıp ıslıklıyosa açık, 2 maç kazanınca susup oturmayacak.Biz istifa derken ne istifası takıma köstek olmayın demiyecek.Burda yönetime olan tepki sözlerin tutulmaması, mali tablolar gelir gider, taraftarı aptal yerine koymaksa onu arka arkaya maç kaybedince yapmayacak.Adalarda yönetimi uyarırken bize satılmış diyenler NEREDEYDİ? Açıkta ne kadar cimbomlu varsa dediğimizde ağzını oynatmayanlar mı Açık? yaşı 50-60 olunca herşey bitmiyo yaşım 23 ben düşünemiyor muyum? Akıl yaşta olmuyo ESKİŞEHİRSPOR'un menfaati dediğimizde kaç kişi çıktı da destek olduydu? Yoksa o takıma köstek olmayın iyi gidiyoruz diyenler MARS tribünündenmiydi? 1 gram akustiğin olmadığı yerde hasta hasta terden sırılsıklam olup biyerlerimizi yırtarken ağzını oynatmaya üşenenler mi bize sallayanlar şimdi? NEFER'in bu yaptığını unutmayacakmışsınız, bende uğruna varımı yoğumu cebimdeki son paramı verdiğim hatta canımı ortaya koyduğum içimde Bizansa sempatim olmadan SADECE ESKİŞEHİRSPOR diye yanıp tutuşan biri olarak bana satılmış diyen yönetim yalakası diyenleri unutmayacam!
ALEM BUYSA KRAL ESKİŞEHİRSPOR'dur.NEFER'se ESKİŞEHİRSPOR'un sadece askeridir.kuludur, uğruna ölür! NEFER aciz kendi halinde boğaz patlatan bir oluşumdur konu ESES'se..Ama NEFER ESES' için herkese karşı her yere karşı hatta içimizdeki irlandalılara karşıda dik durur, çünkü hayatları ESKİŞEHİRSPOR'a adanmış insanlar vardır içinde!
Evet galip gelince çiftetelli oynayacaklar yenilince anca tepki gösteriyorsa kötü gün dostudur , Ama gol attıktan sonra YÖNETİM İSTİFA diyen NEFER şanlı formayı giyenleri alkışladı diye satılmış olur..Komik olmayın yok öyle dünya, ben ayıp etmedim, ayıp eden bunca emeğime karşılık bana yalaka, satılmış diyen SKOR TARAFTARLARIDIR..

Sen onu bunu boşver de Nefer niye halil'in askerleri oldu onu söyle.
Gel açığa bize katıl.Karşıdan nefer nasıl görünüyor bir izle.
Kendi kendine takılanlar grubu...
Bir daha asla gitmezsin oraya.
Yukarı
bilinmez_26 Liste gör
Yazar

Athde Nuhiu
Yer: eskişehir
  Alıntı bilinmez_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2012 saat 10:24
Alıntı yapılan gKy_1965

Ama,

Clap
en büyük aşkım eses gerisini es geç
Yukarı
eses esin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Yer: eskişehir
  Alıntı eses esin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2012 saat 11:02
   açık her zaman adı gibi açık ve net.bir gün öyle bir gün böyle değil.
   kazansaydık sevineceklerdi ama yazan arkadaş ne bekliyordu kazanılan maçtan sonra üzülmelerini mi.
   maçı televizyondan izledim ve bir kez daha dedim ki HELAL OLSUN AÇIK...

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 125126127128129 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır