eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor :0 Orduspor:1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 45>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
Online Durum: Offline
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 16:55
Yaziklar olsun size bu takima 3 puan mi verilir adamlarin oyunu sifir
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
turkuaz026es Liste gör
Deneyimli Yazar

ali
Yer: eskişehir
  Alıntı turkuaz026es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 17:10
adamlar 1 kere geldi oda gol oldu bizse doldur boşalt forvet yoksa bişey olmuyor yalçın bütün topları kesti zaten diegodan forvet yapan hoca bide bizim forvet ihtiyacımız yok diyor ozaman biz yanlış görüyoruz yada dalga geçiyonuz bizlerle bana kalırsa paralarını alamıyorlar yönetimin birakması lağzım adamlar yapıştı koltuk sıcak geldi
nerde var böyle candan kalpler
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 17:26
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan Nusret

O konuda da yazacağım Ali Abi zaten. Sadece laf arasında belirttim. Bana garezi olan gereksiz arkadaş sataşmasa bu mesele bu kadar uzamayacak zaten. Ah şu kuyruk acısı olanlar yok mu...

Televizyondan iyi duyamamışsındır olanları.Kuyruk acımız var evet ne demezsin. İlk tahrik ordu tarafından geldi ama senide anlıyorum tv den gördüğün kadar yorum yapıyorsun

Yahu senin kafa çalışmıyor mu ? Ben ilk tahrik oradan gelmedi mi dedim ? Ben dedim ki ; "tahrik gelmiş olabilir fakat biz de kayıtsız kalmayıp küfürlere karşılık verdik , en ağır küfürleri ettik. Üzerine bir de Trabzon'a küfür ettik.". Sen daha benim söylediğimi anlayamamışsın , TV falan yazıyosun bi şeyler. Aç bir önce yazdıklarımı 'gözlerini ve beynini' kullanarak oku , sonra anlat ne anlatacaksan.

Kabahat bende ki sana cevap veriyorum. He kardeş , he.
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 17:33
Alıntı yapılan turkuaz026es

adamlar 1 kere geldi oda gol oldu bizse doldur boşalt forvet yoksa bişey olmuyor yalçın bütün topları kesti zaten diegodan forvet yapan hoca bide bizim forvet ihtiyacımız yok diyor ozaman biz yanlış görüyoruz yada dalga geçiyonuz bizlerle bana kalırsa paralarını alamıyorlar yönetimin birakması lağzım adamlar yapıştı koltuk sıcak geldi

Hocam bir kere mi geldiler ??? Maçın ilk net gol pozisyonunu unuttunuz galiba ???Wink

Alıntı yapılan EsAtaEs

Yaziklar olsun size bu takima 3 puan mi verilir adamlarin oyunu sifir

Adamların oyunu sıfır ama bizden çok daha net gol pozisyonlarına girdiler ...
Yukarı
EsSieN Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Miami Beach
  Alıntı EsSieN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 18:19
Doldur boşalt futbolu oynayan takımlar, her zaman kaybetmeye mahkumdur..
ankaraESES - emrESES_26
Yukarı
kemkemes Liste gör
Yeni Yazar

kemal
  Alıntı kemkemes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 19:02
hepsi gelir geçer,renkler değişmez
Yukarı
cenkhan Liste gör
Deneyimli Yazar

cengizhan
Yer: Turkey
  Alıntı cenkhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 19:20
iyi ki lig başında bu 32 puanı almışız yoksa ankara gücünün bile altında olurdık herhalde.yazıklar olsun be biz artık kendi evimizde hangi takımı yeneceğiz.
Yukarı
esmail_26 Liste gör
Yazar

ismail battal
  Alıntı esmail_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 19:29
nefer kendine gel sadece takımının taraftarının neferi ol ...başkalarının değil..
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Yer: Turkey
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 19:32
ilk çıktığımız yıl rıza hoca yı bu yılda skibbe yi karşımıza çıkaran rabbime şükür yoksa bu yılda ilk yılımızdada bizi kimse kurtaramazdı.yinede Allah ın sevgili kuluymuşuz demekki.yoksa bu yönetimle süper ligde olmak mucize.
Yukarı
ceyyas Liste gör
Usta Yazar

veli
  Alıntı ceyyas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 19:38
eses yenildikce 3  4 günde kendime gelemiyordum okadar kahroluyodum sonra düşündüm kapasitemiz bukadar elalem trilyonu alacak biz yenildikce kahrolcaz artık bu düşünceyle kahrolmuyom bukarda kışta maca gelcez yarımkilo kıyma parası vercem karsılıgını alamıcam artık maclara bakmıcam
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,483 saniyede hazırlanmıştır