eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor :0 Orduspor:1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 45>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 15:17
HÜ bu takıma fren yapıyor başarılı olamayız diye mesaj yazdığımız da bize yazılmadık kalmamıştı. Bu HÜ ile başarı maşarı beklemeyin gelebilecek başarıyı da gölgesiz beklemeyin...
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 15:17
Alıntı yapılan esk

bu seneyide at çöpe eses ten kimse başarı beklemesin bu takım fabrika gibi yönetiliyor bu yönetim gitmedigi sürece  kimse başarı beklemesin koskoca bir yılı ne kadarda çabuk harcıyorlar şimdi ersun hoca gider yenisi gelir oda olmaz derken nesiller degişir halilin oglu varsa o başkan olur falan filan kısacası kandırılıyoruz 

Angry Angry malesef çoook doğru...
Yukarı
turkuaz026es Liste gör
Deneyimli Yazar

ali
Yer: eskişehir
  Alıntı turkuaz026es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 15:17
yönetim istifa forvet yok adamlara para verilmiyor bir an önce toparlanılmazsa işimiz çok zor
nerde var böyle candan kalpler
Yukarı
bilal Liste gör
Deneyimli Yazar

bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 15:18
Alıntı yapılan esmail_26

İLK çıktığımız sezon hariç 3 sezondur aynı senaryo 2.yarılarda fren, bu tesadüf değil,avrupaya gidersek stadımız ve tesislerimiz yeterli değil bunu herkez biliyor. 4YILDIR bunları düzeltmek yerine avrupaya gitmemeyi tercih
ediyor halil ünal çünkü ekonomisi bozulur, ama kimin...?tekrar allah belanızı versin diyorum vampir taifesi...
Kesinlikle katılıyorum anlamda veremiyorum herşey iyi güzelken düzen niye bozulur saçma sapan işler ya bize yazık ...
AŞIK ETTİ SEVDAN BENİ...
Yukarı
director26 Liste gör
Yazar

serdar
  Alıntı director26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 15:24
esesim , sen bu halil ünal ve yönetim kurulu üyelerine mi layıksın?
ki bazıları bu kulübün efsane isimleridir.bu rezalete dur demiyorlarsa artık onların da eses sevgisi sorgulanması lazım.
22 HAZİRAN 2013
(ESES'İN KURTULUŞ GÜNÜ)
Yukarı
esesliates Liste gör
Usta Yazar

Hakan
Yer: Estanbul
  Alıntı esesliates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 15:27
maç izlerken bütün sinir sistemimim yerlebir oluyor.ya bi forvet transferi yapmak bu kadar mı zor ya. yönetim senin allah nasıl biliyorsa öyle yapsın
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 15:29
Alıntı yapılan director26

esesim , sen bu halil ünal ve yönetim kurulu üyelerine mi layıksın?
ki bazıları bu kulübün efsane isimleridir.bu rezalete dur demiyorlarsa artık onların da eses sevgisi sorgulanması lazım.

Sorgulanamaz!!!!!!!!
Bazı değerler ve kimseler ESES SEVDASIndan önemliymiş!!!!!!
Yukarı
ESGURBET Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Belcika
  Alıntı ESGURBET Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 15:37
HALIL UNAL sende §eref haysiyet olsa bunca kufre bela okumaya suratina tukurmeye vs hakarete ragmen buralarda durmazdin anladik malesef anladik koskoca ESEScamiasi boyle degerlerden yoksun bir ki§iye emanet varin gerisini siz du§unun... ilhan cavcavin talebesi yuzsuzlukle bir otuz yil yola devam..bu TARAFTARADA bu HAKDIR.....HAKETMISDIR...
ESKISEHIRSPOR...
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 15:41
Alıntı yapılan bilal

Alıntı yapılan esmail_26

İLK çıktığımız sezon hariç 3 sezondur aynı senaryo 2.yarılarda fren, bu tesadüf değil,avrupaya gidersek stadımız ve tesislerimiz yeterli değil bunu herkez biliyor. 4YILDIR bunları düzeltmek yerine avrupaya gitmemeyi tercih
ediyor halil ünal çünkü ekonomisi bozulur, ama kimin...?tekrar allah belanızı versin diyorum vampir taifesi...
Kesinlikle katılıyorum anlamda veremiyorum herşey iyi güzelken düzen niye bozulur saçma sapan işler ya bize yazık ...

Ben pek böyle düşünmüyordum ama şuan da kesinlikle dediklerinize katılıyorum ... İlk yarı 4. olan bir takım , her şey yolunda giderken nasıl bu hale gelir anlamak çok güç !!!
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 15:43
8 minibüs 1 otobüs gleen Orduspor taraftarları, kendilerin yakıştıkları gibi küfürlü tezahüratlarla bizleri tahrik etmeye kalksalarda çok başarılı olamadılar, çünkü taraftarın ilgisi kulübeye ve protokole odaklanmıştı. Trabzonspor maçındaki 10 kişilik kaldığımız zamandaki oyunumuzu bile oynayamadığımızı düşünüyorum. nedeni ise bence saha zemini.Trabzondaki elverişli saha şartları teknik kapasitesi yüksek takımımız için bence olumlu bir etki yapmışken, buz ve çamur karışık zeminde hiç istediğimiz pozisyonları bulamadık. Batuhan bence Kamaradan daha etkili, kamara oyuna girdikten sonra hiç birşey yapamadı dersek yeridir. Haftalardır Dede Dieogo ikilisinin iyi oyununa bel bağlayan kulübe, bu maçta da bir hüsranla karşılaştı. Tello bence bu zeminde hiç verimli olamadı, Koray, Volkan biraz iyi gibi gözükselerde geçmiş yıllardaki performanslarından çok uzaktalar. Takımın üzerinde bir şansızlık var inşallah bu şansızlık sona erer.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,746 saniyede hazırlanmıştır