eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 117118119120121 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
CÜNEYT Liste gör
Deneyimli Yazar

CÜNEYT
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı CÜNEYT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2012 saat 09:04
Bence taraftarın etkisiz kalmasının sebeplerinde bir tanesi de aramızda cinconluların olmasıydı, çevre illerden ve eskişehirde oturan cinconluların açık trübünde çaktırmadan oturmasıydı
NE BİR İNAT NE BİR HEVES HERŞEYİM SENSİN ES-ES
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2012 saat 09:30
Alıntı yapılan CÜNEYT

Bence taraftarın etkisiz kalmasının sebeplerinde bir tanesi de aramızda cinconluların olmasıydı, çevre illerden ve eskişehirde oturan cinconluların açık trübünde çaktırmadan oturmasıydı
Demek çok cinconlu vardı aramızda. Bu sezonun en kötü açık tribününü izledik.
Biz ne zaman düzeliriz ?
-Maçlara kırmızı giysilerle gelecek kadar hassasiyetimiz olduğunda,
-Top rakipteyken ıslık yapabilecek şuurda olduğumuzda,
-Top rakipteyken değil, top bizdeyken köşe atışı, serbest vuruş gibi gole yakın zamanlarda "EsEs Gool gool gool" demeyi öğrendiğimizde,
-Yanımızdaki arkadaşımız bağırmadığında ona tavır yaptığımızda,
-Bizi ateşlemesi için takımımızın gol atmasını beklemekten vazgeçtiğimizde bence düzeliriz aksi takdirde mehter takımı gibi 1 ileri 2 geri...
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
Casus_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Maraton Sağ
  Alıntı Casus_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2012 saat 09:38
Evet tamam Açık bugün çok kötüydü ama Nefer'de Bugün çok tutuktu.En baskın yapmış olduğumuz şinanaride bile, Neferin orayı Full doldurduğu halde ses çıkmadı.Herkes zıplıyo ama bazılarıda Playback yapıyor herhalde.
BEN BİR KERE SEVMİŞİM SENİ...
Yukarı
yirmialti26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı yirmialti26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2012 saat 09:58
gsli girmiştir muhakkak ama açık bağırdığı zamanda iyi bağırıyordu, fazla bağırılmamasını buna bağlamıyorum.

Güvenlikçilere de değinmeden geçemicem. İçeri girerken sigara paketinin içini bile kontrol ettiler. Adamlar içeri meşale sokmuşlar, onları nasıl aradılar ?

Yönetime'de sözüm var tabiki, tribünlerdeki karları temizletmek zahmetine katlanamamışlar. Saat 5' te 9 a kadar tribündeydik. Maçtan çıktıktan sonra gece 12' de yatarken ayaklarımın olduğunun farkına varabildim.

Son olarakta açık tribünde bazı hayvanlar vardı. Alt taraftakilere, bandonun oradakilere kar topu atıp duruyordu.Bir kaç kişinin kafasına falan isabet ettirdi. Kartopu dediğimde buzlaşınca biraz taşlaşmış gibi birşeydi. Birisine zarar verebilecek durumda, birisini vurduktan sonra büyük ihtimalle seviniyordur.Birisi de zaten bayanlardan birine denk geldi. Amacı neydi çözemedim, belki burayı da takip ediyordur. Senin yerin tribün değil, yerin başka bir yer de söylemeyim.
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2012 saat 12:52
Açık tribünde dün bağıracak adam çoktu aslında. Altlı üstlü herkes tezahuratlara katılıyordu ama kapalıdan her maç duyulan o gür tezahuratlardan bu maç eser yoktu. E haliyle açık tribün nede olsa. Gaza gelmiyor işte. VIPyi kaldırınca karşıdan gelen ses ile yapılan seninle doğmuşum ve maçın öncesindeki kasap bunun en büyük örneğiydi.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
smand 26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı smand 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2012 saat 13:06
dün maçın başlamasına beş dakika kala girdim stada. Bu nedenle stadın motor meslek tarafının alt kısımlarına geçtim.Bu maçta Gs taraftarı gerçekten çoktu. Birkaç örnek vereyim.
-Stada girmeden gişe önlerinde 3 genç bilet var mı diye sordular. Daha sonraki soruları Abi kale arkası mı bu tribün oldu
-Stada girince bulunduğum yerdeki bayan yanındaki arkadaşına şu ısınan Sercan değil mi,Fatih Terim niye kulubeden çıkmıyor diyordu.
- Maçın son dakikalarında çıkan bir genç Gs bugün hiç oynamıyor diyordu yanındaki arkadaşına
-Maç öncesi Seyyar satıcıdan ES ES kaşkolu alan üç gençte sarılı olanlardan al Gs oluyor diyordu.
-Bedava giren çocuk ve bayan taraftarı çok fazla idi
 ve maç boyunca benim bulunduğum yerden destek tektük oldu en güzel yanı ise koltukların karla kaplı olması nedeniyle herkes ayaktaydı.

UNUTMADAN en azından insanların maç bitiminde çıkacağı merdivenleri temizleseydiniz. Bu kadar zor muydu?????????
Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
Yer: Eskişehir
  Alıntı ClaustrophobicEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 15:04
Açıkla kapalı birbirine düştü. Kapalıdan bağırılan iyi gün dostu olma açık seslerine büyük tepki geldi açıktan. Bu durum hiçte iyi değil
Yukarı
turkuaz026es Liste gör
Deneyimli Yazar

ali
Yer: eskişehir
  Alıntı turkuaz026es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 15:22
açık haklı şimdi tepki verilmiyecekse nezaman verilcek soruyorum ilk yarıdada stadı boşaltan taraftarlar şimdi neden biz kötügünde de destek veririz havasındalar anlamış deilim takım kötü yönetiliyor işte durum ortada tabiyki tepki verilcek zaten tepki futbolculara deil yönetimeydi.
nerde var böyle candan kalpler
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 15:24
Yonetim istifa diye bagiran kimlerdi açık mı kapalımı tvden ayırt edemedim
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 15:27
AÇIK Sen bizim herşeyimizsin...
Sen cefakarsın,
Yağmur çamur dinlemezsin,
Cebinden verir cebinden yersin,
Yönetimlerin değil SEVDAnın adamısın,
Alkışı esirgemezsin,
Küfür edersin yeri geldiğinde gözü kara,
Kimse sevemez senin gibi,
Üstünden kova ile boşalan yağmurda,
Diyemez sana iyi gün dostu olma,

AÇIK SEN BİZİM HER ŞEYİMİZSİN...
Yukarı