eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor :0 Orduspor:1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 45>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
Online Durum: Offline
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2012 saat 01:43
febe maçı hariç kendi sıralamamızın altındakilerle oynayacağız kaybedilen her puan bizi sıralamda aşagıya atar
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Yer: Turkey
  Alıntı sümeres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2012 saat 08:29
arkadaşlar mobeyaz.net.deki ankete katılmanıza gerek yok bence akşama kadar eskişehir en az 200-300 fark atıyor sabah bir bakıyoruz 600 oy fark atmış orduspor resmen sahtekarlık yapıyorlar ankete müdahale ettikler açık ve net.fırıldakların her çeşidi karadenizden çıkıyor zaten..bu güne kadar yaptıkları hiç bir  ankete bu kadar katılım olmamış..
  adi forum sayfasının adi anketine katılmaya gerek yok bence ..yarın vurur geçeriz ..boşa adamların sayfaları tıklanmış olmasın.
Yukarı
N4R Liste gör
Yeni Yazar

Mehmet Arslan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı N4R Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2012 saat 17:33
Bence bu maçta bizans takımlarına rest ceken ve kulüpler birliğinde dimdik ayakta duran orduspor başkanı Nedim Türkmenede desteğimizi belirtmeliyiz bence.
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2012 saat 17:40
 Sahadaki brandayı kaldırdılar. Parça parça kar ve buz kalıntıları var. Maç saatine kadar onlarıda temizleler sanırım.
since1965
Yukarı
bilal Liste gör
Deneyimli Yazar

bilal
  Alıntı bilal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2012 saat 17:50
Alıntı yapılan N4R

Bence bu maçta bizans takımlarına rest ceken ve kulüpler birliğinde dimdik ayakta duran orduspor başkanı Nedim Türkmenede desteğimizi belirtmeliyiz bence.
bende takdir ettim açıcası tavrını şu eski başkanları kel bodur şükrü müydü neydi ondan çok çok iyidir...
AŞIK ETTİ SEVDAN BENİ...
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2012 saat 18:03
Ne desteğpi yaa, bırakın şu kara para aklayıcılarını, Bodurun laf ebesi versiyonu.
Birkaç yıl içinde azıcık tüylensin ilk zehirleyeceği yine biz oluruz.
Bakın arkanızı dönün Kasımpaşa haricinde hangisi kıymet bildi.
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2012 saat 18:05
Bizim şartlar ne olursa olsun desteğimiz hep ES ES imize olmalı.
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
basakatalay Liste gör
Yazar

başak atalay
  Alıntı basakatalay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2012 saat 18:18
Bilet fiyatları hakkında bilgi var mı?
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES...
Yukarı
eses_aşkı Liste gör
Deneyimli Yazar

Umut
Yer: Eskişehir
  Alıntı eses_aşkı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2012 saat 18:26
Alıntı yapılan bilal

Alıntı yapılan N4R

bende takdir ettim açıcası tavrını şu eski başkanları kel bodur şükrü müydü neydi ondan çok çok iyidir...

kesinlikle.. eski başkan döneminde olan olayları hepimiz biliyoruz zaten.. Nedim Türkmen'in çok iyi bir başkan olduğunu düşünüyorum.. Desteğimizi keşke versek fakat bu konuda birlik olabileceğimizi sanmıyorum bu kadar kısa sürede..
Eskişehirspor’lu olmak, yanında seninle birlikte göğsünü yırtarcasına bağıranı kardeşten de öte sevmektir.
Yukarı
s-alparslan Liste gör
Yazar

HAVUÇ ALİ
Yer: Giresun
  Alıntı s-alparslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2012 saat 18:36
açık biletiyle Nefere girebiliyor muyuz?
Havuç Ali derki:''3 aylığına bu hesapdan yazacağım.Babamın hesabından..''
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,477 saniyede hazırlanmıştır