eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sivasspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7778798081 93>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2012 saat 12:13
Alıntı yapılan mecek

Alıntı yapılan Volkan

Arkadaşlar sivas'ın yükselişine aldanmayın..
Fikstür gereği her takım bir dönem seriye bağlayıp ardından düşüşe geçiyor..
Sivas'ında son maçları çok zor geçecek ve havaların düzelmesi ile kışın zor olan sivas deplasmanı herkese kolay gelecek..
O zaman görücem ben Atom Karıncayı..

Volkan o zaman bizde buzlu sahadan ötürü mü geseden iyi oynadık!!! Hadi bizans yorumcuları bunu yapıyor onları değişik sebebleri var, biz niçin böyle yapıyoruz. Sonrada dede nin soğuktan bir yerleri donar mesajları yüzünden esgres26 ile maytap geçiyoruz.

Ali Abi öyle demek istemedim..
Yani bu adamlar alışkın o koşullara o gün Antalyalılar ayakta duramadılar sahada..
Anlatmak istediğim buydu
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2012 saat 12:17
Ben eleştirdim ama Rıza hocanın karakterine birşey demedim.
oynattığı futbol konusunda evet hala çağdışı futbol oynatıyor ama futbolcularla iyi ilişkileri yada her ne sebeple ise birçok oyuncusundan alması gerektiğini fazlasıyla alıyor. Rızanın gönderiliş şekline ve buygunun gelişine zaten karşıydım ancak Rıza hocanın 8taş maçlarında son derece başarısız olmasından çok kıllanıyordum ve oynattığı futbolu beğenmiyordum ama asla buygun ona tercih etmedim etmemde. benim istediğim rızanın gitmesi iyi hocanın gelmesiydi mesela skibbe ama bizim yönetim bu şekilde ne yapalım biz yönetimden kurtulmadıkça daha çok çekeceğiz. rıza 8taşa sadece 1 kez kazanmış hep kaybetmiş kazandığı maçtada kazanmak zorundaydı düşecekti. yani soru işareti çok.
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
turkuaz026es Liste gör
Deneyimli Yazar

ali
Yer: eskişehir
  Alıntı turkuaz026es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2012 saat 12:21
adamların forvet hattı bizimkinden iyi kazanmayada alıştılar iyi motive oluyorlar
nerde var böyle candan kalpler
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2012 saat 12:26
Micheal Enarmo gibi forvetimiz olsa çok farklı olurduk bizde. Adam hem kuvvetli hem hızlı. Acı ama gerçek Youla'dan sonra takıma adam gibi futbol oynamak için gelmiş forvet gelmedi. Aslında bu sezon bir tane gelmişti o da maça çıkamadan gitti.

Kötü ya da iyi sonuç olarak Türkiye de skor taraftarlığı ve medyacılığı ağırlıkta olduğuna göre, Rıza hoca başarılıdır. Şuan için Sivas'ın üzerine oynamıyorlar 3-5 haftaya kadar basında yok şu transfer oluyor yok bu bura ile anlaşdı şeklinde haberleri görmeye başlarız...
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2012 saat 12:53
Bir müdürümüz vardı ekibin randımanının düşmesi üzerine yaptığı toplantıda bir çok sebebleri öne süren ekibe söylediği söz;
"Bahane g.. te benzer oda herkes de var..."
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
Yer: Turkey
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2012 saat 13:44
sivasspor mücadele eden bir takım. fizik olarak iyi durumdalar. aslında kadroları o kadar iyi değil.

rıza hocanın takımı iyi çalıştırması  ve fizik olarak güçlü tutması bu sonucu getirdi. bence sivas ekonomik sıkıntı çekmezse dördüncülüğü zorlayabilir.

bu hafta sivasın antepte işi zor. antep sivas sonrası gençlerbirliği, gs ve trabzon serisine gireceğinden bu seriye girmeden önce sahasında sivası yenmek için herşeyi yapacaktır.
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2012 saat 07:06
Sivasspor, sağ bek Erhan Güven, Doğa Kaya ve Abdulkadir Özgen ile prensipte anlaşmış:
http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/20587648.asp
Yukarı
techal Liste gör
Deneyimli Yazar

Hasan
  Alıntı techal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2012 saat 20:15
http://www.ntvspor.net/haber/futbol/65997/calimbaydan-besiktas-sartli-imza

Rıza Çalımbay sözleşmesine Beşiktaş ile anlaşma şartı koydurmuş. Beşiktaş ile anlaşırsa izin verilecekmiş!
Yukarı
Scorpion Liste gör
Deneyimli Yazar

Selçuk
Yer: Eskişehir
  Alıntı Scorpion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2012 saat 20:30
Alıntı yapılan techal

Rıza Çalımbay sözleşmesine Beşiktaş ile anlaşma şartı koydurmuş. Beşiktaş ile anlaşırsa izin verilecekmiş!

Sözleşmeye ESES'i eklememiş mi? Darılırım walla Ouch
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene.
Yukarı
Ekin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ekin
  Alıntı Ekin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2012 saat 21:05
Alıntı yapılan techal

Vizyonun bu kadar işte senin Rıza
Cennettir bu vatan seni sevene
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7778798081 93>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,313 saniyede hazırlanmıştır