eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sivasspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7677787980 93>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Erkandes Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Erkandes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2012 saat 09:43
Rıza hoca o kadarda kötü bir hoca değil .Giderken ne demişti es es için, es es in başına kim geçerse geçsin bu takım başarılı olacaktır.Kadro iyi demişti belki de şansızlık veya fikstür azizliği yaşadı.
    Arkasından kötü konuşulacak bir insanda değil.Takımı mafedip giden hiç değil.Adam gibi elinden geldiğince bilgisi birikimi dahilinde aldığı parayı haketmeye çalışan dürüst bir insandı.
    artık bizim hocamızda değil.Ama gün gelir ne olur biter tekrar es es le yolları kesişirmi onu Allah bilir.
Türk milleti zekidir çalışkandır.M.K.ATATÜRK
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2012 saat 09:54
esgres26 kesin ankaragüçlü falan muhatap almayın renktaşlarım.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2012 saat 10:05
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

buradan ankaragüçlü olduğumu çıkarman çok ilgin olmuş. ben rıza hoca dahidir bizi çok çok iyi yönetti falan demedim.sadece adam buradan küfürlerle yollandı sivas buraya geldiğinde de hoş karşılanmıyor.adam 2.5 yıl boyunca öyle ve ya böyle takımı kalıcı hale getirip takıma emek verdi.bizim yapacağımız şey teşekkür edip yollamaktı fakat biz buradan onu küfürlerle yolladık zoruma giden bu sadece.
Yukarı
onialanya Liste gör
Usta Yazar

onur ekici
Yer: alanya
  Alıntı onialanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2012 saat 10:18
sıvasspor ıyı takım olmus sozum yok ama dunku bursa macında hakem yemiş bence bursayı.haksız gAlıbıyet almıs sıvas
yonetıme destek
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2012 saat 10:22
Alıntı yapılan esgres26

Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

buradan ankaragüçlü olduğumu çıkarman çok ilgin olmuş. ben rıza hoca dahidir bizi çok çok iyi yönetti falan demedim.sadece adam buradan küfürlerle yollandı sivas buraya geldiğinde de hoş karşılanmıyor.adam 2.5 yıl boyunca öyle ve ya böyle takımı kalıcı hale getirip takıma emek verdi.bizim yapacağımız şey teşekkür edip yollamaktı fakat biz buradan onu küfürlerle yolladık zoruma giden bu sadece.

Ankaragüçlü olduğunu burdan çıkarmadım sürekli parazit yapıyorsun.Dedé ye sallıyorsun çok komedi Rıza çalımbayın teknik kapasitesi yetersizdi bjk maçları falan zaten büyük bir tepki toplamıştı.Biz her zaman hedefi olan bir takımız rıza hoca ile hedeflere yürüyemezdik gerçi bu yönetimlede yürüyemiyoruzda neyse sen sürekli ortalığı karıştırıyorsun yani velhasıl Eskişehirsporlu olduğunu düşünmüyorum.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
anadoluyildizi Liste gör
Deneyimli Yazar

Behlul Ozkan
Yer: United States
  Alıntı anadoluyildizi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2012 saat 11:45
Aradan 1.5 yıl geçtikten sonra bu yazıyı yazmak şart oldu. Bizim insanımız balık hafızalıdır, yakın geçmişi hatırlamaz. Geçtiğimiz sezon Rıza Çalımbay 55 puan toplayan kadroya yeni takviyeler yapmış sezona bomba gibi girmeye hazırlanan bir Eskişehirspor kurmuştu. Bugün çok daha iyi bildiğimiz gibi Türkiyede şikenin iki numaralı zanlısı Bülent Uygun ve İstanbul gece hayatının önde gelen bar-disco sahiplerinden Ümit Karan takım içinde bir takım hesaplarla Rıza Çalımbayı takımdan kovdurmuş, Eskişehirin başına çoraplar örmeye başlamıştı. "Büyük başkanımız" Halil Ünalda bu olanları seyretmekle yetiniyordu.
O gün bunları bu forumda yazan birkaç kişi Martin Mistre gibi futbol ukalaları tarafından Rızacı olmakla suçlanmış, demagoji yaparak kendi bildiklerini savunmuşlardı. Biz ise sorunun Rıza Çalımbayda değil yönetim ve karanlık işlere bulaşmış Bülent Uygunda olduğunu söyledikçe "modern futboldan" anlamamakla suçlanıyorduk. "Büyük" taraftarımızsa Rıza Çalımbaya "s... ol git Rıza" diyerek tempo tutmuş, Bülent Uygunu bağrına basmıştı. Bunun en dramatik anı kendi sahamızda oynadığımız Sivas maçının başında Rıza Çalımbayın gözyaşları içinde kulübeye çökmesiydi.
Aradan geçen 1.5 yılda bu kulubün başına 40 yılda gelmeyenler geldi. Bülent Uygun Metriste yatıyor. Dahası takımın başına getirilen Skibbe başarılı olmasına rağmen "becerikli" yönetim tarafından adeta kovuldu. Rıza Çalımbayın yıldız yaptığı Alper "büyük" başkanımız tarafından İstanbul kuluplerine peşkeş edilmeye çalışılıyor.
Bakalım Rıza Çalımbay ne yapmış geçen sürede. Düşmekte olan Sivassporu alıp bugün ligte dördüncü sıraya getirmiş. Bakın bakalım Sivassporun kadrosuna. Bizim takıma yedek olarak bile dahil edeceğiniz 3 tane futbolcu bulabilir misiniz? 1.5 sezon önce Eskişehirspor üzerine oynanan oyunlar olmasaydı Rıza Çalımbayın başında olduğu bir Eskişehirspor bugün nerede olurdu?
1.5 yıl önce çağdışı futbol oynuyoruz diye forumda kıyamet koparanlar artık yazmıyor. Herhalde utanıyorlar yazmaya. Büyük ihtimalle de Barcelona'nın maçlarını izliyorlardır iyi futbol görmek için...
Her zaman, her yerde ESES
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2012 saat 11:49
Arkadaşlar sivas'ın yükselişine aldanmayın..
Fikstür gereği her takım bir dönem seriye bağlayıp ardından düşüşe geçiyor..
Sivas'ında son maçları çok zor geçecek ve havaların düzelmesi ile kışın zor olan sivas deplasmanı herkese kolay gelecek..
O zaman görücem ben Atom Karıncayı..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2012 saat 12:03
Alıntı yapılan anadoluyildizi

Aradan 1.5 yıl geçtikten sonra bu yazıyı yazmak şart oldu. Bizim insanımız balık hafızalıdır, yakın geçmişi hatırlamaz. Geçtiğimiz sezon Rıza Çalımbay 55 puan toplayan kadroya yeni takviyeler yapmış sezona bomba gibi girmeye hazırlanan bir Eskişehirspor kurmuştu. Bugün çok daha iyi bildiğimiz gibi Türkiyede şikenin iki numaralı zanlısı Bülent Uygun ve İstanbul gece hayatının önde gelen bar-disco sahiplerinden Ümit Karan takım içinde bir takım hesaplarla Rıza Çalımbayı takımdan kovdurmuş, Eskişehirin başına çoraplar örmeye başlamıştı. "Büyük başkanımız" Halil Ünalda bu olanları seyretmekle yetiniyordu.
O gün bunları bu forumda yazan birkaç kişi Martin Mistre gibi futbol ukalaları tarafından Rızacı olmakla suçlanmış, demagoji yaparak kendi bildiklerini savunmuşlardı. Biz ise sorunun Rıza Çalımbayda değil yönetim ve karanlık işlere bulaşmış Bülent Uygunda olduğunu söyledikçe "modern futboldan" anlamamakla suçlanıyorduk. "Büyük" taraftarımızsa Rıza Çalımbaya "s... ol git Rıza" diyerek tempo tutmuş, Bülent Uygunu bağrına basmıştı. Bunun en dramatik anı kendi sahamızda oynadığımız Sivas maçının başında Rıza Çalımbayın gözyaşları içinde kulübeye çökmesiydi.
Aradan geçen 1.5 yılda bu kulubün başına 40 yılda gelmeyenler geldi. Bülent Uygun Metriste yatıyor. Dahası takımın başına getirilen Skibbe başarılı olmasına rağmen "becerikli" yönetim tarafından adeta kovuldu. Rıza Çalımbayın yıldız yaptığı Alper "büyük" başkanımız tarafından İstanbul kuluplerine peşkeş edilmeye çalışılıyor.
Bakalım Rıza Çalımbay ne yapmış geçen sürede. Düşmekte olan Sivassporu alıp bugün ligte dördüncü sıraya getirmiş. Bakın bakalım Sivassporun kadrosuna. Bizim takıma yedek olarak bile dahil edeceğiniz 3 tane futbolcu bulabilir misiniz? 1.5 sezon önce Eskişehirspor üzerine oynanan oyunlar olmasaydı Rıza Çalımbayın başında olduğu bir Eskişehirspor bugün nerede olurdu?
1.5 yıl önce çağdışı futbol oynuyoruz diye forumda kıyamet koparanlar artık yazmıyor. Herhalde utanıyorlar yazmaya. Büyük ihtimalle de Barcelona'nın maçlarını izliyorlardır iyi futbol görmek için...

Bu yazınız için size teşekkür ediyorum. Bazıları fikstür gereği gibi yorumlar da bulunmuş Sivas ın başarısına ama adamlar -10 averajlardan gelip bizi geçmişler buda her maçının gollü olduğunu gösterir ki bizden başarılı oldukları aşikar. Bize gene Rızacı diyecekler Fergusan ile Rıza bir olurmu diye istikrar isteyenleri ti ye alacaklar. Bunu yapanlar unutmasın ki istikrar için acı meyve yemek gereklidir ama meyvenin tadının güzelleşmesi zaman istiyordu işte biz bu sabrı gösteremeyen bir topluluğuz...
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2012 saat 12:07
Alıntı yapılan Volkan

Sivas'ında son maçları çok zor geçecek ve havaların düzelmesi ile kışın zor olan sivas deplasmanı herkese kolay gelecek..

Volkan o zaman bizde buzlu sahadan ötürü mü geseden iyi oynadık!!! Hadi bizans yorumcuları bunu yapıyor onları değişik sebebleri var, biz niçin böyle yapıyoruz. Sonrada dede nin soğuktan bir yerleri donar mesajları yüzünden esgres26 ile maytap geçiyoruz.
Yukarı
besyo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ceylan
Yer: Esk.
  Alıntı besyo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2012 saat 12:08
Alıntı yapılan Volkan

Volkan Kardeşim...

Adamlar son 13 haftada sadece bir kez gs ye yenilmiş. Febe,gese,trabzon,bursa ve bizde varız bu 13 haftanın içinde...Ligde daha zor maç ne olabilirki bunlar dışında?

Takdir etmek gerek diye düşünüyorum...
'Meftunuyuz Hayranıyız '
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7677787980 93>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,570 saniyede hazırlanmıştır