eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sivasspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7576777879 93>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
işçi Liste gör
Deneyimli Yazar

che guevara
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı işçi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2012 saat 18:39
Sivas biraz daha puan toplasın, sonra maç satmaya başlar. Rıza faktörü var nasılsa..
"Yönetim istifa" demeyen beleşçidir, rantçıdır...
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2012 saat 19:03
Alıntı yapılan işçi

Sivas biraz daha puan toplasın, sonra maç satmaya başlar. Rıza faktörü var nasılsa..

Di mi , haklısın valla. Çünkü öyle hain bi adam ki Rıza Çalımbay , direk maç satıyor biraz puan topladı mı... Mizacı öyle yani , şımarıyor hemen. Etki-tepki kadar net. Her türlü satacak yani. Katıksız kötü , salt kötü çünkü Rıza Çalımbay.

...
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2012 saat 20:35
Rıza Bjk dan başka hiçbir takıma maç vermez.. O kadar yolu yok o adamın..
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2012 saat 20:41
eskişehirsporumuza ilk sene geldiğinde çok kalitesiz bir kadro vardı ve o kadroyu kümede tuttu.2.yıl takımı avrupaya oynattı yaptı ve bugünkü kadronun temellerini kurdu. ayrıca bülent uygun gibi şike iddialarına karışmayıp skibbe gibi takımı yarı yolda bırakmadı. bu adama çok ayıp ettik hala bu ayıbı sürdürmekteyiz.
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2012 saat 20:44
Alıntı yapılan esgres26

eskişehirsporumuza ilk sene geldiğinde çok kalitesiz bir kadro vardı ve o kadroyu kümede tuttu.2.yıl takımı avrupaya oynattı yaptı ve bugünkü kadronun temellerini kurdu. ayrıca bülent uygun gibi şike iddialarına karışmayıp skibbe gibi takımı yarı yolda bırakmadı. bu adama çok ayıp ettik hala bu ayıbı sürdürmekteyiz.
Aldım klavyeyi 2 satır yazdım.Ortamın içine ben yine s..tım. İndim dereye taş bulamadım melodisiyle.
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
ersoy Liste gör
Yazar

ERSOY ÖDEN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ersoy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2012 saat 21:00
Karışmayayım diyorum ama dayanamayacağım.Ben hayatımda bu kadar kaprisli birini görmedim.bir akşam hocayı ve teknik heyeti yemeğe götürelim dedik bağ evinde mangal partisi yaptık Rıca Hoca geldi biraz sohbet muhabbet ben kırmızı et yemem dedi sevmiyorum hayatım boyuncada yemedim tarzı şeyler söyledi misafir ya eyvallah hocam dedik elemanımızı gönderdik gecenin bir yarısı beyaz et buldurduk getirttik neyse sorunu çözdük.çok değil bu olaydan 3 gün sonra işim gereği tesislerdeyim ne yemeği var diye mutfağa girdi oradakiler mercimek yemeğinin olduğunu söyledi ben yemem bana et kavurun dedi özellikle çıkmadım bekledim ahçılar kırmızı et kavurdular ve oturdu yedi.Diego nun transferini yaptırıpta ben bunu Bozüyükspor da oynatmam diyende kendisidir.Benim gözümde değeri yoktur maçta satar ama bjk ye satar 2-0 öne geçer takımın el frenini çeker şahsım adına sevmiyorum herkesinde söylediğine kendine göre haklıdır diyorum.birbirimizin fikirlerine saygı duyalım kimse sevmek yada sevmemek zorunda değil.bizde hizmet etmiş ve gitmiştir.Allah yolunu açık etsin.
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2012 saat 21:30
Rıza aynı rıza görecek herkes
Yukarı
kerlon2 Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: eskisehir
  Alıntı kerlon2 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2012 saat 02:27
sivas küme düşecek yada en iyisi - puan alacak yani sivası rakip oralak görmeyin
ölümüne eses
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
  Alıntı gok26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2012 saat 04:16
Alıntı yapılan esgres26

o kadroyu bu ligde tutacak binlerce kadro var, emin ol. gözünüzde büyütmeyin bazı adamları, az mantıklı olun
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2012 saat 04:24
Alıntı yapılan gok26

Alıntı yapılan esgres26

o kadroyu bu ligde tutacak binlerce kadro var, emin ol. gözünüzde büyütmeyin bazı adamları, az mantıklı olun

olsun yinede ,
Rıza hoca bizden ayrıldıktan sonra ilk maçında Eskişehirde göz yaşlarını tutamadı adam, bence bi teşekkür falan etseydik iyi olurdu pankart falan... 1 kereligine
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7576777879 93>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır