eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 512513514515516 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
Online Durum: Offline
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2012 saat 07:20
Sari/kirmizi kart:

Bildiginiz üzere her hafta sari ve kirmizi kartlari "Futbolcular" basligina yaziyorum; bu sayede her hafta kimlerin cezali olup olmadagini rahatlikla takip edebiliyoruz. Malum dün kupa maçi oynandi ve oyuncularimizda bir kaç kartlar gördü. Abdülaziz kirmizi kart gördü mesela.
Benim kafami karistiran bir nokta var. Bu kirmizi kart Abdülaziz ligde oynamasina engel mi? Iki farkli resmi "turnuva" oldugu için bana göre sadece kupa maçinda oynayamayacak ama yanlis da biliyo olabilirim çünkü iki "turnuvayi" da organize eden ayni kurum (TFF).

Bu konuda kesin bilgiye sahip olan biri varsa lütfen beni aydinlatsin.
Saygilar...
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2012 saat 07:34
Alıntı yapılan eses88

Aramızda banka'da çalışan var mı?

Benim bildiğim en az iki tane var...

Wink
# Direnmüdavim....

Yukarı
alabucak Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: Turkey
  Alıntı alabucak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2012 saat 07:59
kırmızı kartlar birsonraki resmi  maç için geçerlidir.kupa lig farketmez.
ŞİMŞEK
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2012 saat 09:06
Alıntı yapılan eses88

Aramızda banka'da çalışan var mı?

Var.Smile
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
bozturk Liste gör
Yazar

Bilal ÖZTÜRK
  Alıntı bozturk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2012 saat 10:19
Alıntı yapılan Starsky

Sari/kirmizi kart:

Bildiginiz üzere her hafta sari ve kirmizi kartlari "Futbolcular" basligina yaziyorum; bu sayede her hafta kimlerin cezali olup olmadagini rahatlikla takip edebiliyoruz. Malum dün kupa maçi oynandi ve oyuncularimizda bir kaç kartlar gördü. Abdülaziz kirmizi kart gördü mesela.
Benim kafami karistiran bir nokta var. Bu kirmizi kart Abdülaziz ligde oynamasina engel mi? Iki farkli resmi "turnuva" oldugu için bana göre sadece kupa maçinda oynayamayacak ama yanlis da biliyo olabilirim çünkü iki "turnuvayi" da organize eden ayni kurum (TFF).

Bu konuda kesin bilgiye sahip olan biri varsa lütfen beni aydinlatsin.
Saygilar...

Alıntı yapılan alabucak

kırmızı kartlar birsonraki resmi  maç için geçerlidir.kupa lig farketmez.

Kırmızı kartlarda Ömer abinin dediği gibi durum.Kırmızı kart gören oyuncu kategori gözetilmeksizin hiçbir resmi müsabakada görev alamıyor.

Ama sarı kartlar her kategoride ayrı değerlendiriliyor.

MADDE 95 – SARI KART UYGULAMALARI
(1) Bir sezonda, aynı kategorideki müsabakalarda üst üste ya da aralıklı olarak toplam 4 (dört)
sarı kart gören bir futbolcu cezalı duruma düştüğü kategorinin ilk resmi müsabakasında Futbol Disiplin Talimatı 27
müsabaka isim listesine yazılamaz.Cezalı duruma düşen futbolcu, cezalı duruma düştüğü kategori dışındaki kategorilerde oynayabilir

MADDE 96 - KİŞİLERİN İHRAÇ EDİLMESİ
(1) Resmi müsabakalarda hakem tarafından
kırmızı kart gösterilerek oyundan ihraç edilen futbolcular, idari tedbirlidirler ve cezaları sona erinceye kadar hiçbir resmi müsabakada oynayamazlar.

Kaynak: TFF Disiplin Talimatı
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2012 saat 12:16
Bilgiler tesekkürler; birazdan ilgilenecegim çok sagolun
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
malıçlı Liste gör
Deneyimli Yazar

emre
  Alıntı malıçlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2012 saat 23:06
pc mde d harddiskinde bir çok dosyayı göremiyorum dosya arama programından dosya ismini yazıyorum yine çıkmıyor tüm gizli dosyaalrı göster ikonunuda aktif hale getirdim ancak olmuyor.virüs tarattığım zaman dosyaları tarıyor göçrüyor ancak normal şekilde bulamıyorum ne olur yardım edin :( :( :(
Yukarı
escalamity Liste gör
Deneyimli Yazar

ENDER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı escalamity Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2012 saat 20:55
fm 2012 oyunu indirdim oyun açılırken loading yazısında kapanıyor yardımcı olabilecek var mı?
kimseyi küçük görme, kimseyi de gözünde büyütme
Yukarı
kerlon2 Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: eskisehir
  Alıntı kerlon2 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2012 saat 21:14
Alıntı yapılan escalamity

fm 2012 oyunu indirdim oyun açılırken loading yazısında kapanıyor yardımcı olabilecek var mı?
crak bulman lazım
ölümüne eses
Yukarı
escalamity Liste gör
Deneyimli Yazar

ENDER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı escalamity Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2012 saat 21:20
Alıntı yapılan kerlon2

Alıntı yapılan escalamity

crak bulman lazım

oyunun içinde var mı yoksa netten ayrı olarak mı indirecem?
kimseyi küçük görme, kimseyi de gözünde büyütme
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 512513514515516 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır