eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Abdülaziz Solmaz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 29>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
Online Durum: Offline
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2012 saat 00:05
Alıntı yapılan alpayt1

trbz lu bir kişi... herşeyini trbz adamış... samsun taraftarları nefret ediyordu ve gitmesi içi herşey yaptılar.En sonunda samsunspor başardı ve bize sattı abdulazizi... Şu an abdulazizin takımımıza katkısı hiç yok bugünde bilinçli olarak penaltı yaptırmış bu sebeple bundan sonra takımımızı bırak yakınından dahi geçmesin.Nankörlük, uyanıklık yapma birdaha ve çek git memlketinde oyna topunu.
Kaç tan Eskişehirli arkadaşım varsa istanbulda çoğunu trbzlu kişiler işinden etmişlerdir.O sebeplede takımımızda memleketimde trbzlu birisini görmek dahi istemiyorum.

Allah akil fikir versin... baska ne denilebilinirki....  
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
Mehmet Liste gör
Yeni Yazar

Mehmet Öztürk
  Alıntı Mehmet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2012 saat 00:05
Alıntı yapılan alpayt1

bugün oynadığın kötü oyunla beraber, gördüğün kırmızı kart neticesinde bugün takımımız ziraat Türkiye kupasından yenilip,elenseydi acaba sana ne gibi eleştiriler gelirdi çok merak ediorum.
(bkz: kapak)
(bkz: amip)
(bkz: terbiyesiz)
(bkz: hain)
Yukarı
Esk_Faramir Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
  Alıntı Esk_Faramir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2012 saat 00:12
Tamam hata yapabilir gayette normal önemli olan kazanmak hatalarından ders çıkartmasını öğretmek.Belki yeri yanlış ama pozisyon antremanı denilen birşey var.3 maçlada hiç birşeye karar verilmez haftayada çıkıp 2 gol atsa kahraman yaparsınız.Orası onun mevkisi değil diyorsunuz ama ne diyoruz diegoya forvet oynasın Mehmet Yıldız yerine bekleyin görelim.Bakarsınız alper gibi parlayan bir sağ bekimiz olur.Birazcık sabır olmassada olmaz.Hiç mi tahammül etmedik Ümitlere,Ferdilere,Cenk e kazanmak her zaman daha zordur kaybetmekten birazcık sabır eleştirceksekte güzelce eleştirelim.Clap
Yukarı
ramozotti Liste gör
Usta Yazar

Ramazan
Yer: -kızılcıklı-
  Alıntı ramozotti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2012 saat 01:09
önce sivas maçı son dk hatası 2 puaan gitti...bugünde penaltı ve kırmızı kart...napmaya çalışıyosun be adam..
bizdeki aşk mum ışığında göz göze değil...meşaleler altında omuz omuza!!!!
Yukarı
havuç ali Liste gör
Usta Yazar

Ali Can
Yer: Antalya
  Alıntı havuç ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2012 saat 01:11
penaltı pozisyonunu nasıl görmüş hakem şaşırdım hiçbirşey yok.görmesi çok zor.penaltı sırf adam kendini yere attı diye verilen bir karardır.kırmızı kartta ağırdır.
KARADENİZ ESES | BKŞ
Yukarı
cliperinesk Liste gör
Usta Yazar

Nihat
  Alıntı cliperinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2012 saat 01:23
Twittere Attığı Mesaj

Haksiz yere verilen bir kirmizi kart.tum arkadaslarimi kutluyorum galibiyetten dolayi..ustumdeki kara bulutlarn biran once gitmesi dilegiyle

Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2012 saat 02:01
Daha önceki olaydan ders çıkarmamışız..
Youla'yı Denizli'ye gönderdiğimiz zamanda karşılığında Denizli'den aldığımız bi oyuncu adını hatırlamıyorum sol açık oynuyodu galiba Denizliler'in gitsede kurtulsak dediği bi futbolcuydu belki tutar diye aldık ama fıs çıkmıştı şimdi yine aynısı oldu.

Abdülaziz'in durumuda bahsettiğim olayla hemen hemen aynı çünkü transfer ettikten sonra Samsunlular'ın oh be sonunda kurtulduk tarzında attıkları bi çok mesaj gördüm. Yönetim sağolsun onlarında imdatlarına biz yetişmiştik.

Hayır bi kez başımıza gelmişken ısrarla aynı hatayı yapmanın mantığı nedir çözemedim.
Pek umutlu değilim ama bi kaç maç sağ önde denenip olmadı gönderilmeli..
Yukarı
burak Liste gör
Yazar

Burak Bayraktar
Yer: Netherlands
  Alıntı burak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2012 saat 02:19
Bence yanlis yerde ve yanlis gorevle kullanilan adam.

Gecen sene bu adam kanatlarda serbest rolunde cok superdi. Adama sorumluluk vermiyeceksin serbest kalacak.

Biz guvenmezsek kimse guvenmez.
Yukarı
KALE ARKASI Liste gör
Yazar

Nedim Taylan Ateşdağlı
Yer: ES ES
  Alıntı KALE ARKASI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2012 saat 02:53
abdülaziz defansta oynamaz demekten dilimizde tüğ kalmadı bu adamı oynatacaksan ileride kanatlarda oynatacaksın daha oluru yok bu inatla gittiğin sürece topcuyu kaybedersin o olur
YAŞASIN KÖTÜLER İÇİN CEHENNEM...
Yukarı
26alper26 Liste gör
Yazar

Alper Sevinç
  Alıntı 26alper26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2012 saat 03:03
Alıntı yapılan alpayt1

trbz lu bir kişi... herşeyini trbz adamış... samsun taraftarları nefret ediyordu ve gitmesi içi herşey yaptılar.En sonunda samsunspor başardı ve bize sattı abdulazizi... Şu an abdulazizin takımımıza katkısı hiç yok bugünde bilinçli olarak penaltı yaptırmış bu sebeple bundan sonra takımımızı bırak yakınından dahi geçmesin.Nankörlük, uyanıklık yapma birdaha ve çek git memlketinde oyna topunu.Kaç tan Eskişehirli arkadaşım varsa istanbulda çoğunu trbzlu kişiler işinden etmişlerdir.O sebeplede takımımızda memleketimde trbzlu birisini görmek dahi istemiyorum.

Forumdaki bazi kisileri gercek hayatta konumlandiramiyorum kafamda. Bunlardan birisi sizsiniz. Forum sizin igrenc fikirlerinizi bosaltip rahatlama yeriniz degil ki... Gidin baska yerde kusun bu tarz düsünceleri. Forumda sizin isminizi görünce yorumu okumadan gecmeye calisiyorum ama siz maasallah bir sekilde dikkatleri cekmeyi basarabiliyorsunuz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 29>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır