eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Abdülaziz Solmaz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 29>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
dalga_ras Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Açık
Online Durum: Offline
  Alıntı dalga_ras Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2012 saat 20:37
Alıntı yapılan alpayt1

trbz lu bir kişi... herşeyini trbz adamış... samsun taraftarları nefret ediyordu ve gitmesi içi herşey yaptılar.En sonunda samsunspor başardı ve bize sattı abdulazizi... Şu an abdulazizin takımımıza katkısı hiç yok bugünde bilinçli olarak penaltı yaptırmış bu sebeple bundan sonra takımımızı bırak yakınından dahi geçmesin.Nankörlük, uyanıklık yapma birdaha ve çek git memlketinde oyna topunu.
Kaç tan Eskişehirli arkadaşım varsa istanbulda çoğunu trbzlu kişiler işinden etmişlerdir.O sebeplede takımımızda memleketimde trbzlu birisini görmek dahi istemiyorum.

trabzonsporda yetiştiği doğrudur, fakat samsun taraftarı öyle isteyerek, güle oynaya falan gödermediler, hiç bilmiyorsanız açın birazcık samsunspor forumlarına falan bakın. Abdülazizin maç kondisyonu yok, yavaş yavaş olacağına inanıyorum. İki maçla da futbolcu harcanmaz biraz düşünerek yorum yapın.
Es Es Es Ki Ki Ki Eski Eski Es!

Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2012 saat 20:47
Yok abi , nefreti onun taraftarlığının , mantığının falan çok çok önünde. O zihniyete anlatacak hiç bir şey yok artık. Faşizmin her türlüsüne karşı olması gereken bir Eskişehirspor taraftarından şöyle lafları duymak utanç verici gerçekten.
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
es-be-eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Turkey
  Alıntı es-be-eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2012 saat 20:52
Ve bu kişiler sadece Abdülaziz için değil, 'gıcık' oldukları bütün futbolcular için hakaretamiz ifadeler kullanıyorlar. Nasıl ki bugün TBMM'de bile 'Nefret Söylemi' yasa tasarısı tartışılıyorsa, forumda da bu tarz bir mekanizma geliştirilmesi gerekiyor.
Gerçekçi ol, imkansızı iste!
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2012 saat 22:11
Abdülaziz sadece mevkisi yanlış.. Sağbek olmaz ondan..Genç ve elinden geleni yapan bir oyuncuyu Acımasızca eleştirenleri buradan kınıyorum.. :S
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
havuç ali Liste gör
Usta Yazar

Ali Can
Yer: Antalya
  Alıntı havuç ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2012 saat 22:15
adamı 3 maçla yolluyorsunuz kötülüyorsunuz ya hayret bişey size!!!!
KARADENİZ ESES | BKŞ
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
  Alıntı anil_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2012 saat 22:51
3 macla kotulense eyvallah, klasik turk taraftari deriz geceriz de adami elinde olmayan seylerden dolayi, dogum yerinden dolayi suclamaya gercekten diyecek bir sey bulamiyorum. bu kisi bunu ilk defa da yapmiyor, anladigim kadariyla gercekten trabzon'daki herkesin kotu oldugunu dusunuyor. bu kafa yapisina sahip insanlar icin gercekten uzuluyorum. umarim bir gun beyin nakli bulunur.
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2012 saat 23:00
2 maç.la adam gözden çıkarılmazki,tercih edildiyse hangi kriterleri göz önüne alındı bu irdelenmeli.
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
Mehmet Liste gör
Yeni Yazar

Mehmet Öztürk
  Alıntı Mehmet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2012 saat 23:13
alpayt1, senden nefret ediyorum;
elde patlayan el bombasının vücut bulmuş halisin;
yazdığın her cümleyi okuduğumda, bırak eskişehirspor'u, hayattan nefret ediyorum.
düşmana gerek yok, sen yetersin cümle aleme.
Yukarı
alpayt1 Liste gör
Usta Yazar

alpay
Yer: istanbul
  Alıntı alpayt1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2012 saat 23:49
bugün oynadığın kötü oyunla beraber, gördüğün kırmızı kart neticesinde bugün takımımız ziraat Türkiye kupasından yenilip,elenseydi acaba sana ne gibi eleştiriler gelirdi çok merak ediorum.
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2012 saat 23:57
Alıntı yapılan alpayt1

bugün oynadığın kötü oyunla beraber, gördüğün kırmızı kart neticesinde bugün takımımız ziraat Türkiye kupasından yenilip,elenseydi acaba sana ne gibi eleştiriler gelirdi çok merak ediorum.

Gerçek Eskişehirspor taraftarı formasını terleten hiçbir futbolcuya hakaret etmez merak etmeyin. Siz kötü performans gösteren her futbolcunun sayfasına kusmayı kendinize bir amaç edinmişsiniz, yazık.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 29>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır