eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Abdülaziz Solmaz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 29>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesliasik26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: almanya
Online Durum: Offline
  Alıntı esesliasik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2012 saat 18:46
galatasarayli sabri den kötü bu adam ya.
bence derhal yollar ayrilmasi lazim
Yukarı
alpayt1 Liste gör
Usta Yazar

alpay
Yer: istanbul
  Alıntı alpayt1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2012 saat 18:55
trbz lu bir kişi... herşeyini trbz adamış... samsun taraftarları nefret ediyordu ve gitmesi içi herşey yaptılar.En sonunda samsunspor başardı ve bize sattı abdulazizi... Şu an abdulazizin takımımıza katkısı hiç yok bugünde bilinçli olarak penaltı yaptırmış bu sebeple bundan sonra takımımızı bırak yakınından dahi geçmesin.Nankörlük, uyanıklık yapma birdaha ve çek git memlketinde oyna topunu.
Kaç tan Eskişehirli arkadaşım varsa istanbulda çoğunu trbzlu kişiler işinden etmişlerdir.O sebeplede takımımızda memleketimde trbzlu birisini görmek dahi istemiyorum.
Yukarı
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
Yer: Eskişehir
  Alıntı azzuri26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2012 saat 19:20
Alıntı yapılan alpayt1

trbz lu bir kişi... herşeyini trbz adamış... samsun taraftarları nefret ediyordu ve gitmesi içi herşey yaptılar.En sonunda samsunspor başardı ve bize sattı abdulazizi... Şu an abdulazizin takımımıza katkısı hiç yok bugünde bilinçli olarak penaltı yaptırmış bu sebeple bundan sonra takımımızı bırak yakınından dahi geçmesin.Nankörlük, uyanıklık yapma birdaha ve çek git memlketinde oyna topunu.Kaç tan Eskişehirli arkadaşım varsa istanbulda çoğunu trbzlu kişiler işinden etmişlerdir.O sebeplede takımımızda memleketimde trbzlu birisini görmek dahi istemiyorum.

Daha faşizan bir yazı nasıl yazılırdı bilemiyorum. Tamam Abdülaziz Sivas maçında bir hatayla 2 puan kaybetmemize neden olmuş olabilir tamam bugün de söylenenlere göre gerçekten de kötü oynamış olabilir ama bunun kasıtlı bir şekilde yapılmış olması hangi akla hizmet bir yorum olabilir kaldı ki benim bildiğim Abdülaziz bek değil açık ve hücumda etkili bir oyuncu. Hiçbir futbolcuya memleketi üzerinden eleştiri getirmek bize yakışmaz diye düşünüyorum.
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2012 saat 19:33
Abdülazziz Bek bile değilmiş yani olacağı bu ozaman
hucuma yönelik oynatılması lazım
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
sirtach Liste gör
Deneyimli Yazar

Sertaç
Yer: İzmir
  Alıntı sirtach Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2012 saat 19:40
Kamara'dan bek olmuyorsa Abdülaziz'den de olmaz.
Yukarı
65ruhu Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: İstanbul
  Alıntı 65ruhu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2012 saat 19:51
Böyle değişik kafa yapılarındaki arkadaşlarımızın, formamızı giyen kardeşlerimize aşağılayıcı,hakaret edici cümlelerden imtina etmeleri gerekir. Abdülaziz kardeşimiz formunun düşük olduğunun pekalâ farkındadır, düzeltmek için de elinden geleni yapacaktır. Destek vermek zor bir iş değil, lütfen biraz daha sağduyulu olalım
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Yer: Turkey
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2012 saat 20:02
gerçekten biraz sakin olalım,çocuğu iki maçla infaz etmeyelim.belki yerini yadırgıyor,belki henüz takımı tanıyamadı.bu kadar acımasız eleştirmek haksızlık olur şu aşamada.
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2012 saat 20:11
Alıntı yapılan alpayt1

trbz lu bir kişi... herşeyini trbz adamış... samsun taraftarları nefret ediyordu ve gitmesi içi herşey yaptılar.En sonunda samsunspor başardı ve bize sattı abdulazizi... Şu an abdulazizin takımımıza katkısı hiç yok bugünde bilinçli olarak penaltı yaptırmış bu sebeple bundan sonra takımımızı bırak yakınından dahi geçmesin.Nankörlük, uyanıklık yapma birdaha ve çek git memlketinde oyna topunu.Kaç tan Eskişehirli arkadaşım varsa istanbulda çoğunu trbzlu kişiler işinden etmişlerdir.O sebeplede takımımızda memleketimde trbzlu birisini görmek dahi istemiyorum.

Faşizmi gördüm , ırkçılığı gördüm , şovenizmi gördüm , fanatizmi gördüm de ; böylesini ilk kez görüyorum.

Bi de gerçekten inanmışsınız yani adamın Trabzonlu olduğu için hain , tiksinç birisi olduğuna , bilerek penaltı yaptırdığına falan. Küçükken çok mu çizgi roman okudunuz , ne yaptıysanız artık iyi tesir etmiş hayal dünyanıza.

Negzel negzel... =)
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
QuagLiareLLa Liste gör
Yazar

&#8364;s&#8364;s
Yer: Eski$êHir
  Alıntı QuagLiareLLa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2012 saat 20:27
Ne faşizan olmanın ne de polyannacılık yapmanın alemi yok . Sezgin yoksa bu takımın sağ beki Koray Arslan'dır . Sakat,cezalı vs. olmadığı sürece fantezi aramaya gerek yok Ersun Hoca ya da bu 2 maç ders olmuştur zaten.Abdulaziz'e gelince zaten sağ bek değil ilerde de Burhan'lar , Erkan'lar doğru düzgün oynayamazken bu adam bu kapasitesiyle zaten oynayamaz.Fikrimce en doğrusu hemen Bank Asya'dan Giresun,Kartal vs. tarzı takımlara kiralanmasıdır.Böylesi her 2 taraf içinde en doğrusu olur .Thumbs%20Up
2( EDİZ BAHTİYAROĞLU )Mekânın CENNET olsun Allah sevdiği kulunu yanına erken alırmış bir nebze dahi hakkımız varsa eğer sonuna kadar HELALİ HOŞ olsun EDİZ. HER ZAMAN KALBİMİZDE KALACAKSIN !!!
Yukarı
serhat26sb Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat
Yer: Vişnelik mh.
  Alıntı serhat26sb Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2012 saat 20:29
Biraz klasik olacak ama kredin tükeniyor Aziz......
ALWAYS ES ES !!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 29>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır