eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 281282283284285 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Steve Liste gör
Yazar

Emrah D.
Yer: Palestine
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2012 saat 04:54
herkes çorba derdine düşmüş..
birisi deplasman için para toplar milleti yarı yolda bırakır..
birisi atkı forma basıp satar..
birileri davetiye biletleri satar..
maçlarda desen kendi gruplarının adını bağırmalar falan..
sizin grup sevdanız esesin önüne geçiyor..
http://www.bebecik.net
Yukarı
evindelisibenim Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2012 saat 13:27
kızılcıklı
ESES
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2012 saat 14:17
Alıntı yapılan Bidon26

Bırakın şu grublaşmayi, neymiş ben kizilcikliyim yok neferliyim ne bu ya
hepimiz Eskişehirsporluyuz,

Clap Clap Clap 
Yukarı
saddler26 Liste gör
Yazar

CRAZY HORSE
Yer: ESSKİİŞEEEHİRR
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2012 saat 14:26
Alıntı yapılan Volkan

Alıntı yapılan saddler26

kızılcıklının fesh etmesini bırakmasını 4 gözle bekleyenler istediğiniz oldu kapandı efsane olduk yayıla bilrsinz kapalıya artık facebookta öyle kıs kıs gülmekle olmaz bu işler unutmayın bu devran döner dolaşır sizede gelir neferedeki bütün akrdeşlerime sesleniyorum istediğinz oldu kapattık bitti gitti geldiğiniz yeri doğduğunuz yeri unutmayın siz kızılcıklıdan çıktınız kızılcıklının bitmesini nasl içiniz rahat olup gülüp geçiyorsunuz anlamıyorum umarım sizde bizim gibi olmazsınız ama okadar nefret ediyorumki neferden kapanmasını 4 gözle bekleyeceğim ozamn bende kıs kıs gülecem

KIZILCIKLI RUHUYLA YAŞIYOR SAVAŞIYORUZZZ

Siz ve sizin gibi düşünenlere Murat Abi en güzel cevabı Nefer sayfasında vermiş zaten..
Facebook'da gördüğün coluk cocugun gülme smileyleri seni rahatsız etmesin..Kızılcıklı tozunu yutmuş insanlar sizlerden daha çok üzüldü duruma merak etmeyin..
Ama daha fazla can cekiştirmeye de gerek yoktu..

kardeşim çoluk çocuk dediğiniz kişiler neferin gözde kişiler saymıyım isimlerini sen benden daha yakın tanıyorsundur onları çoulk çocuk dediklerini dersinki onların yaptığını bütün neferlilerle  bağlamayın sizler kızılcıkıda 1 kişinin yaptığını bütün kızılcıklı çocuklarına maal ettiniz bunu unutma zoruma giden ne biliyormusun o smillemei ali fırat coşar gibi kızılcıklının en serseri tayfası olan kişinin yapması sizlerde bu kişiyi o tribünde tutmanız amacınız buydu kızılcıklıdaki bu tür pislikleri temizleyip nefere geçmesini sağlamaktı istediğiniz oldu kızılcıklı tertemiz oldu sayısı azaldı nefere geçti nefer pislik içinde oldu herkes ve sayısı çoğaldı o pislikler temizlendiğinden beri ne kızılcıklı deplasmanlarında yağma olmuştur nede kavga nede bıçaklamalar bu devren döner dolaşır o tribün yine kızılcıklının olur ben isterimki kızılcıklının kapanmasına üzülen neferlilerin bugünkü maçta göztepede yaklı bjk çarşı bırakın traşı kral kızılcıklı diye bağırmasını isterm ama nerde sizin amacınıza ulaştınız tribündeki buldunuz kızılcıklı pankartlarınıda yakmışınızdır sizden bu beklenir rant peşinde koşanlar bunu yaparlar
Yürüdüler cenk meydanına ellerinde siyah kırmızı bayraklarla...Yalın kılıç yürüdüler bizans üstüne...Göynek sırma SİYAH üzeri AL çepken...
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2012 saat 17:59
Alıntı yapılan Yakamoz

Alıntı yapılan Subzero

Ne yalan söyliyeyim, kendimi hiçbir zaman Nefer'e yakın hissedemedim, bunun nedenini ben de tam bilmiyorum. Belki çekememezlik belki kıskançlık.. Benim için ateşli tribün hep kızılcıklı idi, bana hep daha samimi geldi. Burda neferin tribün temizliği açısından yaptıklarını, küfürü bitirmek, ETB'ye destek açısından yaptıklarını kesinlikle yadsımıyorum. Aksine bunlar çok başarılı hareketler ve umarım daha iyilerini de başarırlar ama ne biliyim ya öyle işte..
Clap Duygularıma adeta tercüman olmuşsun kardeşim. Şahsen ben Eskişehirsporluluğu, tribüncülüğü Kızılcıklı tribününde öğrendim. Bundan 4 sene öncesine kadar tribün performansı bakımından, deplasman organizasyonu bakımından, anti bizans gecesi caddede organize olmasıyla Kızılcıklı Türkiyede örnek gösterilecek bir tribün grubuydu. Bundan sonrada hiç bir tribün grubu eski Kızılcıklı'nın yerini asla dolduramaz. Bunu açık ve net söylüyorum benim şahsi düşüncem.
Ben Kızılcıklıda bir evde dünyaya gelmişim, gün oldu Mustafaya Alpere Hakana Denize Kubilaya omuz vermişim onlar sette iken ayağını omzuma bastırmışım, düşmesin diye kemerini tutmuşum. Gün olmuş Yasine Ersine Abidine Tümaya da aynısını yapmışım... Ve adını unuttuklarıma, bilmediklerime...

Bugünde maça gitsem kapalıdaysam Murata Mesuta kim varsa, açıkta kimin ihtiyacı varsa omuz verir, ayağının altında 90 dakika çoğu taraftarımıza taş çıkarırcasına bağırırım. Yarında yeni gelen gençlere. Bakmam yaşı yarı yaşımmış diye...

Onlar ki bunu iyi kullanır kötü kullanır o benim bileceğim iş değil benim işim takıma destek olmak...
Beğenmez isem gider vipte - açıkta münferit bağırırım susmam...

Gençler beğenin beğenmeyin göreve devam...
Beğenme me sebebinizin mesneti sağlam olsun, Nefer Kızılcıklıyı bitirdi demeyin...
Kızılcıklı ruhu bitmez önemli olan budur...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
Ekin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ekin
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2012 saat 20:40
Alıntı yapılan otomatikkapi

Alıntı yapılan Yakamoz

Alıntı yapılan Subzero

Ne yalan söyliyeyim, kendimi hiçbir zaman Nefer'e yakın hissedemedim, bunun nedenini ben de tam bilmiyorum. Belki çekememezlik belki kıskançlık.. Benim için ateşli tribün hep kızılcıklı idi, bana hep daha samimi geldi. Burda neferin tribün temizliği açısından yaptıklarını, küfürü bitirmek, ETB'ye destek açısından yaptıklarını kesinlikle yadsımıyorum. Aksine bunlar çok başarılı hareketler ve umarım daha iyilerini de başarırlar ama ne biliyim ya öyle işte..

Clap Duygularıma adeta tercüman olmuşsun kardeşim. Şahsen ben Eskişehirsporluluğu, tribüncülüğü Kızılcıklı tribününde öğrendim. Bundan 4 sene öncesine kadar tribün performansı bakımından, deplasman organizasyonu bakımından, anti bizans gecesi caddede organize olmasıyla Kızılcıklı Türkiyede örnek gösterilecek bir tribün grubuydu. Bundan sonrada hiç bir tribün grubu eski Kızılcıklı'nın yerini asla dolduramaz. Bunu açık ve net söylüyorum benim şahsi düşüncem.

Ben Kızılcıklıda bir evde dünyaya gelmişim, gün oldu Mustafaya Alpere Hakana Denize Kubilaya omuz vermişim onlar sette iken ayağını omzuma bastırmışım, düşmesin diye kemerini tutmuşum. Gün olmuş Yasine Ersine Abidine Tümaya da aynısını yapmışım... Ve adını unuttuklarıma, bilmediklerime...

Bugünde maça gitsem kapalıdaysam Murata Mesuta kim varsa, açıkta kimin ihtiyacı varsa omuz verir, ayağının altında 90 dakika çoğu taraftarımıza taş çıkarırcasına bağırırım. Yarında yeni gelen gençlere. Bakmam yaşı yarı yaşımmış diye...

Onlar ki bunu iyi kullanır kötü kullanır o benim bileceğim iş değil benim işim takıma destek olmak...
Beğenmez isem gider vipte - açıkta münferit bağırırım susmam...

Gençler beğenin beğenmeyin göreve devam...
Beğenme me sebebinizin mesneti sağlam olsun, Nefer Kızılcıklıyı bitirdi demeyin...
Kızılcıklı ruhu bitmez önemli olan budur...

Senin dediklerine ek olarak Ayder ruhuyla kızılcıklı gururuyla diyorum abi. Selamlar kardeslerime
Cennettir bu vatan seni sevene
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2012 saat 21:41
benim adım Kaan Can Alhan,buraya adam olamamış korkaklar gibi ismimi saklayıp sallamak yerine bir Esişehirsporlu olarak direk kendimi belirtiyorum.bugün burada konuşması gereken aslında büyüklerimdir.o insanlar konuşmuyorken benim genç bir kardeşleri olarak konuşuyor olmam yanlıştır.ama beni affetsinler,bu kuru kalabalığa birkaç söz etmek istedim.

tribünlerimiz hakkında kendimde en azından konuşabilecek bir sınıfta hissediyorum.Kızılcıklı tribünü Mustafa abi ve tayfasıyla varoldu.onlar hala buraları takip ediyorlar.özetle onların sonrasında Kerem abiler varken vardı Kızılcıklı,burada konuşsa her şeyi bir yorumda anlatabilecek Engin abilerin tayfası varken vardı.benim jenerasyonumdan orada yetişen çocuklar bugün Nefer tribününde yerini aldı.

şimdiyse feshedilmek zorunda kalan bu tribünün son 2-3 yılından bahsedelim.isteyen kendini kandırmaya devam eder,isteyen okur öğrenir.

- her gittiği yerde yağma yapan başkalarıydı zaten.Ankaragücü maçından 1 gün önce "olay istemiyoruz gelebilirler" cümlesinin altına imza atıp ertesi gün ankaragüçlüyü mekandan çıkartıp vuran da onlar değildi.
- Eskişehirspor tribünlerinin adını KAHPE'ye çıkartan kesinlikle onlar değildi.
- her gittiğimiz deplasmanda rakip tribüne sövmeye çalışanlar münferitlerdi.

ETB kurulduğunda "biz de varız,elimizden geleni yapacağız" diyen ve bir süre sonra toplantıda alınan ORTAK kararın ardından Sakarya Gazetesine YÖNETİM yanlısı açıklama yapanlar da değildi.

aldığınız biletleri gişenin yanında satarken,bedava otobüste para toplayıp yerken de siz değildiniz.beşiktaş bileklikleri takan ve Facebook'ta beşiktaş videoları-fotoğrafları paylaşan tayfa da sizden değil.deplasmanda alkolden ayakta duramaz haldeyken tribünde bedavaya dövdüğünüz o suçsuz günahsız Eskişehirsporluların listesini çıkarsak yeni tribün kurulur.ama bunu yapanlar da siz değildiniz.bunlar sadece son 3 yılda aklıma gelenlerdir.

bitmeden önce tribünde sete çıkan kişilerin sayısı tribünde bağıran sayıdan fazlaydı.koskoca Kızılcıklı dediğiniz,30 yıldan bahsettiğiniz tribünün başında 15-18 yaş arasındaki çocuklara reis dendi.Tatar Mustafa'nın "lider" olarak çıktığı tribünü Eskişehirspor'la alakası bile olmayan kişilere verdiler.

evet,onlar kesinlikle Kızılcıklı değildi..çünkü siz hiçbir zaman Kızılcıklı tribününde olmadınız.siz onun adını kullanan,mirasını yiyen çapulculardınız.ne Eskişehirspor'a,ne de tribüne son yıllarda hiçbir katkınız olmadı.sizin yüzünüzden adımız kahpe oldu.zarar verdiniz,ziyan ettiniz.tribünün "efsane" kavramını ne hallere getirdiniz.

gören zannedecek ki Nefer farklı,Nefer başkası.bu cümleyi kafanıza sokun artık; Nefer grubu Kızılcıklı tribününü ayrıldıktan sonra kurulmuştur.bu insanların,bu abilerin hepsi gerçek Kızılcıklı çocuğudur.Murat Diri'ye sorun,yazılarını okuyun "biz Kızılcıklı çocuğuyuz" der.Mesut Arıbakan odasında bile Kızılcıklı yazılarının olduğunu söyler.

allah aşkına susun artık,kalabalık yapmayın.Eskişehir'de çok uzun yıllar sonra tek bir tribün hakimiyeti var.sevmeyebilirsiniz,sevmediğiniz yanlar elbet olacaktır.hiç kimse hatasız değildir.ama yeri gelince destek vermeyi öğrenin.vermek istemiyorsanız susun,etkisiz eleman olmayın.

şimdi buraya yazanlara sesleniyorum.tribünün adını kullanmaya geldi mi hepiniz varsınız.herkes Kızılcıklı'da büyümüş,herkesin bir anısı var.bi demogojiler ağlamaklı cümleler falan...bu kadar seviyordunuz da neden sahip çıkmadınız? neden tribünde yerinizi almaktansa her zaman burda ötmeyi biliyorsunuz? kötü günde sahip çıkmadıysanız,kendinizde konuşma hakkını nasıl buluyorsunuz?

Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2012 saat 21:49
Artık kapatılması gerekilen bir başlık .
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
sisal Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: izmir/bornova
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2012 saat 23:10
Alıntı yapılan 26esesalikan

Anadolu Yıldızı
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2012 saat 23:54
Alıntı yapılan sisal

Alıntı yapılan 26esesalikan

乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 281282283284285 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,627 saniyede hazırlanmıştır