eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 280281282283284 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2012 saat 18:52
Geç alınan bir karar ama en iyisi buydu.
Efsane kızılcıklı için artık son defa diyelim..
Kı Kı Kızılcıklı..
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2012 saat 18:52
koskoca Kızılcıklı tribününün çoluğun çocuğun elinde maskara olmasından iyidir o ifadeler...
Yukarı
KEMAL YILMAZ Liste gör
Deneyimli Yazar

KEMAL YILMAZ
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2012 saat 19:31
en güzel cevabı yıllardır trıbunlerde kızılcıklının en guzel temsılcılerınden Çağlan YILMAZ facede vermıs ve aslında durumu ozetlemıs en gercek sekılde bunun ustunde fazla soze gerek yok.. alıntı oldugu ıcın yazılar buyuk..

KIZILCIKLIYI BITIREN ABI KARDESLERE SELAMLAR....
BU DURUMLARA GELENE KADAR YASANANLKARI HERKEZ DUSUNSUN BIRAZ KIMSE SUCLU SEBEP ARAMASIN BIR TRIBUNUN BITMESINE BASKA BI TRIBUN NEDEN DEGILDIR... SEN KENDI KARDESLERINE SAHIP CIKMAZSAN PARK KOSELERINDE SABAHLARKEN KARDESLERIN SEN BUDADA HAYALDE GEZERSEN MILYARLARCA PARA CEZASI ODERKEN KARDESLERIN ARAYIP SORMAZSAN SAHIP CIKMAZSAN TRIBUNUNE ON KISI TOPLANIP GELEN HER MAHALLE TAYFASINA SIRIN GOZUKMEK ICIN BILET DAGITIP KENDI KARDESLERINI DISARIDA BIRAKIRSAN YAGMACIYA HIRSIZA TRIBUNUNE GELEN GERCEK ESES GERCEK KIZILCIKLI ASIGI INSANLARIN KARDESLERININ TELEFONLARINI ATKISINI POLARINI ZORLA USTUNE YATANLARA CANIM CICIM DERSEN HER DEPLASMANDA BIRAK TRIBUNE KENDINE SAHIP CIKAMAYACAK HALDE GIDERSEN GELEN DAVUL PANKART YARDIMLARINI KENDINE AIT SAHSI KULLANIRSAN KARDESLERIN SARAP ICERKEN SEN VISKI ICERSEN BES MILYONLUK BILETE BILE MUHTAP OLUP SATARSAN ELLI MILYONLUK BILETLERI SATIP ALEMLER YAPARSAN BURADAN ZATEN BI GELECEK BEKLEYEMEZSIN.. ON ALTI YASINDA COCUKLAR KIZLI ERKEKLI KIZILCIKLI NEFER KAVGASI YAPIYOR SIZ KIMSINIZ NESINIZ KI TRIBUN HAKKINDA SOZ SAHIBI OLABILIYORSUNUZ GECMISE DAIR NE BILIYORSUNUZ BIRAKIN BU COLUK COCUK ISLERI SIZEMI KALDI KOSKOCA KIZILCIKLI HAKKINDA YORUM YAPMAK.. TMM BITTI GITTI BU BI BAYRAK YARISIDIR AYDER EFSANE OLMUSTUR ONUN KULLERINDEN KIZILCIKLI DOGMUSTUR KIZILCIKLI EFSANE OLMUSTUR ONUN ICINDEN NEFER DOGMUSTUR OTESI BERISI YOK AMACINIZ ESKISEHIR SPORSA EGER GIDER MACINA TAKIMINI DESTEKLERSIN BIR BAYRAK ALTINDA OLMAK ZORUNDA DEGIL KIMSE ICINDEKI SEVDAN YETSIN IKINCI LIG B DEKI MAC ONCESI SABAHLAMALARDAKI HEYECAN VARSA ICINIZDE GENE OLUR HERSEY SANALDAN SAMPIYON OLMADI BU TAKIL AYDER KIZILCIKLI BUNLAR SANALDAN KURULMADI SANALDAN BITMEDI... BU TRIBUNUDE FES ETME HAKKI NE BIZE NEDE O EDENLERE DUSER BU TRIBUNUN BITTIGINI ACIKLAMAK DENIZ YILMAZLARA HAKAN MANTARLARA DUSER KIMSE SAGDA SOLDA DAHA FAZLA YAZMASIN ATIP TUTMASIN SEN KIMSIN KI ACIKLAMA YAPABILIYORSUN KIZILCIKLI ADINA ONCE BUNU DUSUNSUN.. BITEN BIR TRIBUN EFSANE KALSIN KUCULTMEYIN KI ZATEN SAGDA SOLDA ACIKTA KAPALIDA TANIDIK YUZLER KALACAKTIR KALMAYANLARDA DEDIGIM GIBI ESKISEHIR SPORLA ALAKASI OLMAYAN KISILERDIR

KIZILCIKLININ USTUNDEN KIM HAKSIZ KAZANC ELLE ETTIYSE KIM CEBINE BIR KURUS KOYDUYSA HARAM OLSUN.. KIZILCIKLININ ISMINI KULLANARAK SEKIL YAPAN CEPLERINI DOLDURAN BU HALLERE GETIREN HERKEZE YAZIKLAR OLSUN GERCEK TRIBUN COCUKLARI GERCEK ESES PESINDE KOSANLAR ZATEN HER ZAMAN STADDA OLACAK...
Yukarı
saddler26 Liste gör
Yazar

CRAZY HORSE
Yer: ESSKİİŞEEEHİRR
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2012 saat 23:33
kızılcıklının fesh etmesini bırakmasını 4 gözle bekleyenler istediğiniz oldu kapandı efsane olduk yayıla bilrsinz kapalıya artık facebookta öyle kıs kıs gülmekle olmaz bu işler unutmayın bu devran döner dolaşır sizede gelir neferedeki bütün akrdeşlerime sesleniyorum istediğinz oldu kapattık bitti gitti geldiğiniz yeri doğduğunuz yeri unutmayın siz kızılcıklıdan çıktınız kızılcıklının bitmesini nasl içiniz rahat olup gülüp geçiyorsunuz anlamıyorum umarım sizde bizim gibi olmazsınız ama okadar nefret ediyorumki neferden kapanmasını 4 gözle bekleyeceğim ozamn bende kıs kıs gülecem

KIZILCIKLI RUHUYLA YAŞIYOR SAVAŞIYORUZZZ
Yürüdüler cenk meydanına ellerinde siyah kırmızı bayraklarla...Yalın kılıç yürüdüler bizans üstüne...Göynek sırma SİYAH üzeri AL çepken...
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2012 saat 23:48
http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=47&PID=926599#926599
saddler26 abiciğim murat abi bu görüşün yanlış olduğunu dile getirmeye çalışmış ve kızılcıklıdan geldiğimizi de hatırlatmış açıklama yapmış.. 

Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2012 saat 01:59
Alıntı yapılan saddler26

kızılcıklının fesh etmesini bırakmasını 4 gözle bekleyenler istediğiniz oldu kapandı efsane olduk yayıla bilrsinz kapalıya artık facebookta öyle kıs kıs gülmekle olmaz bu işler unutmayın bu devran döner dolaşır sizede gelir neferedeki bütün akrdeşlerime sesleniyorum istediğinz oldu kapattık bitti gitti geldiğiniz yeri doğduğunuz yeri unutmayın siz kızılcıklıdan çıktınız kızılcıklının bitmesini nasl içiniz rahat olup gülüp geçiyorsunuz anlamıyorum umarım sizde bizim gibi olmazsınız ama okadar nefret ediyorumki neferden kapanmasını 4 gözle bekleyeceğim ozamn bende kıs kıs gülecem

KIZILCIKLI RUHUYLA YAŞIYOR SAVAŞIYORUZZZ

Siz ve sizin gibi düşünenlere Murat Abi en güzel cevabı Nefer sayfasında vermiş zaten..
Facebook'da gördüğün coluk cocugun gülme smileyleri seni rahatsız etmesin..Kızılcıklı tozunu yutmuş insanlar sizlerden daha çok üzüldü duruma merak etmeyin..
Ama daha fazla can cekiştirmeye de gerek yoktu..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2012 saat 02:36
Bırakın şu grublaşmayi, neymiş ben kizilcikliyim yok neferliyim ne bu ya
hepimiz Eskişehirsporluyuz,
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
Subzero Liste gör
Yazar

Yiğit Güler
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2012 saat 02:39
Ne yalan söyliyeyim, kendimi hiçbir zaman Nefer'e yakın hissedemedim, bunun nedenini ben de tam bilmiyorum. Belki çekememezlik belki kıskançlık.. Benim için ateşli tribün hep kızılcıklı idi, bana hep daha samimi geldi. Burda neferin tribün temizliği açısından yaptıklarını, küfürü bitirmek, ETB'ye destek açısından yaptıklarını kesinlikle yadsımıyorum. Aksine bunlar çok başarılı hareketler ve umarım daha iyilerini de başarırlar ama ne biliyim ya öyle işte..
https://twitter.com/yigitgg

Yok kardeşim, başka takım tutmuyoruz.
Yukarı
Aşk_ı Deplasman Liste gör
Deneyimli Yazar

Serdar...
Yer: Tunalı !
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2012 saat 02:51
Konunun daha fazla dillendirilmesinede pek gerek yok aslında. Uzun zamandır gerçek tribün çocuklarının gözünde hep aynı ifade vardı aslında. ''Tribünün feshedilmesi ve Kızılcıklı adının efsane olarak anılması..''

Ama şu çok açık belliydi. Hiç kimse bunu ağzına alamıyordu. Tribünün yanlış yönlendirilmesi herşeyin sonuydu aslında. Ama konusu bugün geçince konuşulacakta pek birşey yok.

Mehmet Abi, senden konunun kilitlenmesini rica ediyorum.
Nefer tribününe davasında başarılar. Yolunuz açık olsun...
Sadece Eskişehirspor.
Saldır Eses Saldır Ölümüne !
Yukarı
Yakamoz Liste gör
Yazar

Kerem Kıratlıoğlu
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2012 saat 03:17
Alıntı yapılan Subzero

Ne yalan söyliyeyim, kendimi hiçbir zaman Nefer'e yakın hissedemedim, bunun nedenini ben de tam bilmiyorum. Belki çekememezlik belki kıskançlık.. Benim için ateşli tribün hep kızılcıklı idi, bana hep daha samimi geldi. Burda neferin tribün temizliği açısından yaptıklarını, küfürü bitirmek, ETB'ye destek açısından yaptıklarını kesinlikle yadsımıyorum. Aksine bunlar çok başarılı hareketler ve umarım daha iyilerini de başarırlar ama ne biliyim ya öyle işte..
Clap Duygularıma adeta tercüman olmuşsun kardeşim. Şahsen ben Eskişehirsporluluğu, tribüncülüğü Kızılcıklı tribününde öğrendim. Bundan 4 sene öncesine kadar tribün performansı bakımından, deplasman organizasyonu bakımından, anti bizans gecesi caddede organize olmasıyla Kızılcıklı Türkiyede örnek gösterilecek bir tribün grubuydu. Bundan sonrada hiç bir tribün grubu eski Kızılcıklı'nın yerini asla dolduramaz. Bunu açık ve net söylüyorum benim şahsi düşüncem.
Alsada bu sevda canımızı , Hayatın anlamı Siyah-Kırmızı..!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 280281282283284 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır