eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Online Durum: Offline
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2008 saat 01:58
kral eses doğru söylüyor
ulan maçı izlemeye mi geldik bağırmaya mı diyen ciddi bir kitle var
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
prof_es Liste gör
Yazar

engin
Yer: Turkey
  Alıntı prof_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2008 saat 08:29
bence altesin yanına ayder grubu da eklenmeli altes açığın bir tarafında ayder de bir tarafta olursa ve iletişim halinde aynı besteler olursa çok güzel olur. ayder tribünün orta yaşa hitap etmesi açıkta bağırmayan orta yaş ve üstü taraftarı gaza getirebilir.kapalıda da nefer le kızılcıklı süper olur.ama 90 dk karşılıklı veya beraberce besteler söylenmeli yoksa işin hiçbir espirisi kalmaz. 
HATIR GÖNÜL DİNLEMEM,FAZLA SÖZE GELEMEM, ESKİŞEHİR ÇOCUĞUYUM KURŞUN YERİM LAF YEMEM...
Yukarı
kafakar Liste gör
Deneyimli Yazar

kadir
Yer: United Kingdom
  Alıntı kafakar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2008 saat 09:03
+1

Yukarı
emrah_eli Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: İzmir
  Alıntı emrah_eli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2008 saat 09:07

Arkadaşlar ben her zaman açığa girerim. altesin solundada olsam sağındada olsam yaptığı tezaruhatları ben duyamıyorum. Bazen oyunun yavaşladığı takımın oyundan düştüğü anlarda, ne açığı çoşturabilecek bir grup var, nede söylenecek beste. Açık ayağa diye herkes bağırıyor ve kalkıyorlar daha sonra besteyi kimse söyleyemeyince herkes geri oturuyo. Bence açıkta çok etkili kalabalık ve sağlam grubun olması gerekiyor ve etkileyici çoşturucu bestelerin bulunması gerekiyor.

Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2008 saat 09:10
Hatayı altesde değil kendinizde arayın önce sonra buraya görüşlerinizi yazın
Yukarı
faconabble Liste gör
Yazar

kadir kahya
Yer: Bolivia
  Alıntı faconabble Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2008 saat 09:11
+1
ömrümü koyduğum kumar gibisin esesim kaderimden vurgun düşkünüm sana .......
Yukarı
tankçı baççavuşş Liste gör
Deneyimli Yazar

MUSTAFA KARAMAN
  Alıntı tankçı baççavuşş Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2008 saat 09:16

ben görevim dolayısıyla eskişehir dışında bulunduğum için maçlarımıza çok fazla gelemiyorum ama gördüğüm kadarıyla;

açığın taraftar profili 20 yıl önce nasılsa şimdi de aynı. ama o zamanlar açığın performansı daha iyiydi. neden?
 çünkü o zamanlar ayder tribünü sürekli açığa karşılıklı paslaşmalar, kısa, öz, anlaşılır ve herkesin bildiği şeyleri söyleterek gaza getirirdi. yani açığı gaza getirip ayağa kaldırmak altesden ziyade kızılcıklı ve neferin görevidir. açık pas istiyor. pas gelmeyince altes de 'ne bir kızı sevmek....' diye başlıyor kendi kendine. eeee açıktaki amcaların da buna katılmasını bekliyoruz. maçın en az %60 ı karşılıklı paslaşmalarla geçmeli diye düşünüyorum.

HER ZAMAN HERYERDE EN BÜYÜK ESES    Mustafa KARAMAN / EDİRNE                 
Yukarı
kral_esesli_kurti Liste gör
Yazar

Kudret
  Alıntı kral_esesli_kurti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2008 saat 09:37
Alıntı yapılan tankçı baççavuşş

ben görevim dolayısıyla eskişehir dışında bulunduğum için maçlarımıza çok fazla gelemiyorum ama gördüğüm kadarıyla;

açığın taraftar profili 20 yıl önce nasılsa şimdi de aynı. ama o zamanlar açığın performansı daha iyiydi. neden?
 çünkü o zamanlar ayder tribünü sürekli açığa karşılıklı paslaşmalar, kısa, öz, anlaşılır ve herkesin bildiği şeyleri söyleterek gaza getirirdi. yani açığı gaza getirip ayağa kaldırmak altesden ziyade kızılcıklı ve neferin görevidir. açık pas istiyor. pas gelmeyince altes de 'ne bir kızı sevmek....' diye başlıyor kendi kendine. eeee açıktaki amcaların da buna katılmasını bekliyoruz. maçın en az %60 ı karşılıklı paslaşmalarla geçmeli diye düşünüyorum.

baççavuşa katılıyorum altes tak başına açıgı gaza getiremiyor kızılcıklı,nefer,ayder tribünlerinden destek bekliyor ama destak gelmedigi için yanlız kalıyor ve sizde katılırsınızki altes tek başına acıgı hareketlendiremez....

Clap

lütfen bu hafta sadece takımız için canımıız kanımız esesimiz için son sesimize kadar tezahurratımızı yapalım...süper lige merhaba diyelim....bu maç uzun,zorluve virajlı yolun son dönüş noktası olabilir....

her şey eses için..........Star
SEVDAMIN HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ YİNE YANINDAYIM...
Yukarı
altes_cengiz Liste gör
Yeni Yazar

CENGİZHAN GÜL
  Alıntı altes_cengiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2008 saat 19:34
ALTES in yaptığı tezahuratlar normal olarak zaten  açığın sağından yada solundan duyulmaz.bu imkansız gibi bişey.üstümüz kapalı değil akustik yok.aynı zamanda normal taraftar grubu gibi sahaya doğru bağırıyoruz.KIZILCIKLI ve NEFER&AYDER TRİBÜNÜNDEKİ arkadaşlarda tezahuratlarımızın gayet baskılı bir şekilde duyulduğunu söylüyor.tabi bu atmosfere bide AÇIK TRİBÜN komple ekleninke musteşem bi ambians oluyor.
ALTES GRUBU olarak karda,yağmurda her türlü imkansızlıklarda ESKİŞEHİRSPOR umuzu gönülden destekledik sesimizi herzaman duyurduk.bu desteğimiz herzaman devam edecektir.
antalya maçında bütün stad tek yürek olup oyuna doğrudan etki yaparsa hem görsel açıdan hem skor açısından muhteşem bi sonuç çıkar.ALTES GRUBUNA HER ZAMAN GÜVENİN.AÇIK TRİBÜNDE BU GÜNE KADAR EN İYİSİNİ YAPTIK YAPACAĞIZDA.
ALTESLİ DEĞİL ESES LİYİZ BİZ..[C_E_N_G_İ_Z_H_A_N]
[E_S_K_İ_Ş_E_H_i_R_S_P_O_R]
Yukarı
trap26 Liste gör
Deneyimli Yazar

şener
  Alıntı trap26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2008 saat 20:28
Acik napsin ki? Sagi acik solu acik ustu acik,mac baslamasina dakikalar kala ortaya Davulcu Ismail mi cikiyor artik? Karsilikli paslastigi Ayderini yillar once bitirmisler,mac oncesi stad hoporlerinden ciftetellimi duyuyor  havaya girsin? Deli Semsettin'den de yoksun artik makara yapsin,yokluklar icinde basibozuk kuru kalabalik simdilerde o efsane acik o tribunu boyle gormek beni uzuyor nerde mazideki muhtesem acik??? Bu yuzden diyoruz silkin ESES'li uyan Eskisehir ustundeki olu topragini at,yeni heyecanlar gerek bu takim bu sehir cok dustu kalkti,bu cefakar taraftar cok zahmet cekti ama asla kara kizil sevdasini terketmedi onu hep ayaga kaldirdi,birgun Ataturk stadimizda takimimizin avrupa macinida gorucez,super ligde sampiyonlugunu da inancimiz destegimiz pazara kadar degil mezara kadar.Bu baslik altinda  gurbetten ESES'imi kucakliyorum malum yarin sevgililer gunu.Sevdim seni birkere baskasini sevemem deli diyorlar bana desinler degisemem...Herkesin bu anlamli gununun guzel gecmesi dilegimle,sevgi paylastikca deger kazanir.Saygilar.Hadi acik goster kendini Antalya macinda,Eskisehir askiyla herkes ayaga:)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır