eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 507508509510511 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ekin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ekin
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı Ekin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2011 saat 21:53
Adnan abi kombineler isme kayıtlı olduğu için Aktif A.Ş'ye götürürsen ordan sahibine daha rahat ulaştırabilirler. Ayrıca Blackberry 9700 Bold kullanıyorum. 10 Günlük telefon kullandığım 3.blackberry ekran bazen bembeyaz oluyor tuş kilidini açıp kapatınca düzeliyor. Eskişehirde (benim bildiğim blackberry servisi olmadığı için) 3-4 telefoncuya götürdüm abi düşürmüşsündür ekranın değişmesi lazım o da 100-150 arası değişir diyorlar. Halbuki düşürme falan yok. Yardımcı olacak aynı modelden kullanan renkdaşlarım varsa sevinirim.
Cennettir bu vatan seni sevene
Yukarı
Fermandel Liste gör
Yazar

Adnan Aşkın
Yer: Eskişehir
  Alıntı Fermandel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2011 saat 00:01
Alıntı yapılan Ekin

Adnan abi kombineler isme kayıtlı olduğu için Aktif A.Ş'ye götürürsen ordan sahibine daha rahat ulaştırabilirler. Ayrıca Blackberry 9700 Bold kullanıyorum. 10 Günlük telefon kullandığım 3.blackberry ekran bazen bembeyaz oluyor tuş kilidini açıp kapatınca düzeliyor. Eskişehirde (benim bildiğim blackberry servisi olmadığı için) 3-4 telefoncuya götürdüm abi düşürmüşsündür ekranın değişmesi lazım o da 100-150 arası değişir diyorlar. Halbuki düşürme falan yok. Yardımcı olacak aynı modelden kullanan renkdaşlarım varsa sevinirim.
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Sevgili Ekin; Bende aynen senin düşünüdüğün gibi düşündüm ancak, önce kendisiyle irtibata geçerek oraya bırakacağımdan haberdar olmsını istedim. Yarın öğleden sonra oğlanla gönderip kartın teslimatının yapılmasını sağlıyacağım, inşalah sahibi oradan ulaşır. Daha önce bende bir kaybolma meselesiyle karşılaştığım için, maddi açıdan konunun önemini çok iyi biliyorum. Neyse ki Sevgili Emin Bey, (Admin) Mehmet Bey'in aracılığıyla iki adet kartımın yenisini temin ederek sorunumu çözmüştü. İnşallah senin sorununa da yardımcı olacak bir arkadaş çıkar. Eğer telefonu yeni aldıysan ve faturan mevcutsa fotokopisi ile, bulunduğun mahalledeki tüketici hakları hakem heyetine başvurmanı şiddetle tavsiye ederim. Sevgilerimle
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2011 saat 10:27
Ankarada kız arkadaşımla maç izleyebileceğim bir mekan söyleyebilecek varmı?
Eskişehir
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2011 saat 10:28
Çiftleştirmek için erkek danua köpek aranmaktadır.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
Herkese_Benden_Cay Liste gör
Deneyimli Yazar

zfwr
Yer: hilal
  Alıntı Herkese_Benden_Cay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2011 saat 21:47
Ben vadafone'den turkcell'e geçecem. Hat hemen açılıyor mu yoksa bekleme falan mı oluyor?
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2011 saat 22:06
Alıntı yapılan esesozgur

Çiftleştirmek için erkek danua köpek aranmaktadır.

Hayirli olsun ....
http://aktuel.mynet.com/galeri/hayvanlar-alemi/guinness-e-aday-dev-kopek-rekora-aday/4968/122438/sayfa/1/
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
  Alıntı taner_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2011 saat 22:07
Alıntı yapılan Herkese_Benden_Cay

Ben vadafone'den turkcell'e geçecem. Hat hemen açılıyor mu yoksa bekleme falan mı oluyor?

6 gün bekletiyorlar hocam. Bu süre içinde eski hattını kullanabiliyorsun ama.
Yukarı
commandos Liste gör
Deneyimli Yazar

Gürcan
  Alıntı commandos Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2011 saat 23:16
Osmangazi Üniversitesi' nin oradaki Shell istasyonu nasıldır?
Kurşunsuz benzinini kullanan renkdaşlardan olumlu/olumsuz yorumlarını bekliyorum.
Akademi Gençlik * İdman Yurdu * Yıldıztepe *
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2011 saat 04:59
Alıntı yapılan commandos

Osmangazi Üniversitesi' nin oradaki Shell istasyonu nasıldır? Kurşunsuz benzinini kullanan renkdaşlardan olumlu/olumsuz yorumlarını bekliyorum.

Müştemilatı iyidir,
çalışan elemanları da iyidir,
istasyona giriş çıkışı, park yeri iyidir,
yakıt almak için sıra bekleyenleri pek ukaladır.
Ben kurulduğundan beri kurşunsuz 95, LPG satın alırım,
şimdi dediğim ukalalar yüzünden çıkışına da trafik ışığı koydular.
Bir aralar çok sık pompacı değiştirdiler, yani acemi pompacılar da gördük,
elbet her işin bir acemisi olacak ama dizel yerine arabana kurşunsuz atmayacak.
Daha çok şey var söylenecek, senin soruna sadede gelelim, yakıt kalitesi dört dörtlüktür.
Beni ilgilendiren tarafı ise, haliyle istasyonda soğuk bira satışıdır, benim seçimime temel etkendir.
Bu günlerde arkasındaki binaya güzel bir düğün salonu açılacak, bu yaştan sonra da o bana elzem değil...

# Direnmüdavim....

Yukarı
commandos Liste gör
Deneyimli Yazar

Gürcan
  Alıntı commandos Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2011 saat 13:47
Hüsnü bey, sen beni güldürdün Allah'ta seni güldürsün. 
Akademi Gençlik * İdman Yurdu * Yıldıztepe *
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 507508509510511 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır