eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
dolpinesk Liste gör
Deneyimli Yazar

BURAK
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı dolpinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2008 saat 09:19
Bence sesin az çıkması bestelerin yarısından çoğunun açığın bilmemesinden kaynaklanıyor. Gereken yerde gereken besteler söylenmiyor. insanlar bimeyince nasıl bağırsınlar.Siyah kırmızı çekerken çıkan sesi hepimiz biliyoruz yada saldır esesim bu tarz beste çok. Yaş ortalaması yüksek bir türübünde bazı besteleri öğretmeniz imkansız. Haliyle eşlik edemiyor kimse. Ben hızlı ve kolay beselerin söylendiği taktirde takımında iyi futbol sergilemesine paralel olarak açığın susmayacağı hatta kızılcıklı, ayder ve neferi bile susturacağına eminim. Tabi bunun açıkta ancak altes yapabilir ama kendileride çok fazla bağırmıyorlar. Ben sezon başından beri bir besteyi tamamladıklarını dahi görmedim arkadaşlar.
Yukarı
CÜNEYT Liste gör
Deneyimli Yazar

CÜNEYT
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı CÜNEYT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2008 saat 09:40
Arkadaşlar bu hafta ki maçımız ve diğer hafta maçımız dspordan canlı yayınlanacak, bunun için özellikle Altes grubunun trübün liderlerinden isteğim, dspor yöneticileri ile konuşulup açık trübün önüne (koşu pistinin oralara) mikrafon konulması sağ ve sol 2 adet. televizyondan seyrettiğim maçlarda kapalı trübünün önünde mikrafon olması ve taraftarların kameralara daha yakın olduğundan ses çok net geliyor, karşılıklı yapılan tezahüratlarda ise açık trübünün sesi telavizyona çok az yansıyor. bu durumda eğer mikrafon koydurabilirsek altesin bağırması bile televizyona açık komple bağırıyormuş gibi gelecek. Bunları süperlig maçlarında özellikle bizans takımlarının maçlarında yapıyor dijitürk ses atmosfer televizyona daha iyi yansıyor, böyle bir imkan varsa trübün liderlerinden ricam olacak, konuşulursa isteğimiz olur gibi gözüküyor.

saygılarımla,,
NE BİR İNAT NE BİR HEVES HERŞEYİM SENSİN ES-ES
Yukarı
yirmialtı Liste gör
Yazar

yirmialtı
Yer: eskişehir
  Alıntı yirmialtı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2008 saat 10:10
Alıntı yapılan CÜNEYT

Arkadaşlar bu hafta ki maçımız ve diğer hafta maçımız dspordan canlı yayınlanacak, bunun için özellikle Altes grubunun trübün liderlerinden isteğim, dspor yöneticileri ile konuşulup açık trübün önüne (koşu pistinin oralara) mikrafon konulması sağ ve sol 2 adet. televizyondan seyrettiğim maçlarda kapalı trübünün önünde mikrafon olması ve taraftarların kameralara daha yakın olduğundan ses çok net geliyor, karşılıklı yapılan tezahüratlarda ise açık trübünün sesi telavizyona çok az yansıyor. bu durumda eğer mikrafon koydurabilirsek altesin bağırması bile televizyona açık komple bağırıyormuş gibi gelecek. Bunları süperlig maçlarında özellikle bizans takımlarının maçlarında yapıyor dijitürk ses atmosfer televizyona daha iyi yansıyor, böyle bir imkan varsa trübün liderlerinden ricam olacak, konuşulursa isteğimiz olur gibi gözüküyor.

saygılarımla,,

gbb maçında açık ın önünde de mikrofon vardı zaten
ES-ES
Yukarı
gürcan Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan
Yer: Gökmeydan
  Alıntı gürcan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2008 saat 12:41
Alıntı yapılan CÜNEYT

saygılarımla,,

o zaman kimin ne dediği anlaşılmaz her kafadan bir ses biri başka bağırırken biri başka tezahürat.. rezil oluruzBig%20smile
Yukarı
oğuzeses Liste gör
Yazar

oğuz özkaara
Yer: Turkey
  Alıntı oğuzeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2008 saat 12:48
Benim teklifim biraz saçma ama sizlerle paylaşmak istedim.Maçın başında konfetilerle beraber kapalı ile beraber Allah allah saldır Esesime başlasak ve ikinci tekrarda tüm tribün aşağıya tel örgülere doğru yüklense,birazdan saldıracakmış gibi ve kuvvetli olarak on dakika bağırsak yeter:)
herşeye rağmen bu takım çıkacak.ben inanıyorum.çünkü ESKİŞEHİRSPORLUYUM
Yukarı
tatarserdar Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
  Alıntı tatarserdar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2008 saat 12:59
bu baslık bence cok yerinde acılmıs bi baslık arkadaslar acıgın sorununu bende kendimce yazayım..

acıgın organızasyonunu kim yapıyor altesmi baska bi grup olmadıgı icin bu gorev onlara dusuyo ama ne yazıkı etkisiz kalan amigoları var altesin hemen caprazında hermacta aynı yerde duran bi 10 15 kişilik bi grup var ve gercekten altesteki amigolardan daha istekli ve hırslı bagırılıyo sorun bence bu daha hatrı sayılır dahacok bagırmak bagırtmak isteyen birilerine destek verip acıgın organizasyonu yapılmalı 

her macta dikkatimi ceken bi olayvar satrada kızılcıklı nefer birlikte baslıyo acık bagırmak icin acıkta ise 3 dakika bekletiliyo buda acıktaki cogu insanı yerine oturmasıyla son buluyo bunun nedenini bilen varsa soylesin neden hep beraber degilde ayrı bagırıyoruz acık olarak????
üc buyuk yok Tek buyuk var oda tarihiyle taraftarıyla ES_ES
Yukarı
eskobar Liste gör
Deneyimli Yazar

umut çil
  Alıntı eskobar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2008 saat 13:01
Alıntı yapılan oğuzeses

Benim teklifim biraz saçma ama sizlerle paylaşmak istedim.Maçın başında konfetilerle beraber kapalı ile beraber Allah allah saldır Esesime başlasak ve ikinci tekrarda tüm tribün aşağıya tel örgülere doğru yüklense,birazdan saldıracakmış gibi ve kuvvetli olarak on dakika bağırsak yeter:)
   GÜZEL  FİKİR TELLERIN  ÖNÜNE  YÜKLENMEK   İYİ  BİR  GÖRÜNTÜ  OLUŞTURUR  MAVİŞ  ERKANA  SÖYLEYİN  BU  KONUYU......
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2008 saat 13:02
evet ya maç başlamasıyla kızılcıklı ve nefer ile birlikte  3 lüye başlauyalım.karışınca herkes susyor.
Yukarı
co1965 Liste gör
Yazar

Covanni Van bronckhorst
  Alıntı co1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2008 saat 13:02
Alıntı yapılan yemre

Açıkta organize olmak çok zor. Ben bu sene hep açığa girdim. Tam santra çizgisinin hizasında oturuyoruz genelde. Altese yaklaşık 20 metre mesafedeyiz ama duyamıyoruz. Hangi tezahüratın yapıldığını ben karşıdan gelen yankıdan anlıyorum, yada altesdeki arkadaşların ağızlarını okuyup anlamaya çalışıyorum.  Ses inanılmaz dağılıyor.

aynen katılıyorum...
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2008 saat 13:16
Alıntı yapılan red_thunder

evet ya maç başlamasıyla kızılcıklı ve nefer ile birlikte  3 lüye başlauyalım.karışınca herkes susyor.

Bu pek mümkün değil. Nefer'in üstü açık olduğu için Kızılcıklı ile bile bazı tezahüratları aynı anda yapamıyoruz. Kaldı ki; açık ve kapalı aynı anda üçlü yapsın. Tribünlerin uzaklığından dolayı tam olarak beraber bir ses çıkarmak pek mümkün değil. Onun yerine Kızılcıklı ve Nefer'in üçlüsünden sonra açık tribün girebilir, sırayla belki daha iyi olur...
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır