eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 276277278279280 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Herkese_Benden_Cay Liste gör
Deneyimli Yazar

zfwr
Yer: hilal
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2011 saat 17:38
Kızılcıklı diğer maçlara göre daha kalabalıktı. Liseliler çoğalmaya başlamış sanırım Liseli Kızılcıklı diye baya cılız bir ses duydum. Başka da bir ses duyamadım ne yazık ki, bir arada olay çıktı polis tribündekilerin etrafını falan çevirdi. Tribünlere hiç bir faydanız yok gerçekten, stadın herhangi bir yerinde mahalleden bir kaç arkadaş veya iş yerinden bir kaç arkadaş nasıl gelip bağırıyorsa siz de aynen o şekildesiniz.
Yukarı
turgut1026 Liste gör
Yazar

TURGUT
Yer: Açık
Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2011 saat 17:01
görnen köy kılavuz istemez gardaş...
artık sıktınız zerre faydanız yok ESKİŞHİRSpora...
Bi de kavga çıkartınız gidin artık rezalet gerçekten kendi taraftarınıs sizsden igreniyo...
KIRMIZI ŞİMŞEKLER
Yukarı
turgut1026 Liste gör
Yazar

TURGUT
Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2011 saat 17:47
Alıntı yapılan Murat Diri

peki oraya bıçakları kim getirdi?
2 sene önceki sivas maçında odunpazarda olan kızlar bu maçtada sizin tribününüzdeydi tuvaletin orada bıçakları çantalarından çıkarıp iki üç tane çapulcuya verdi o sıra bi kardeşimiz yerden alıp kendisine saldıranlara karşı kendini korumuştur!!!

Bıçaklamanın eskişehirlisi ankaralısı bursalısı fenerlisi olmaz bıçaklanana insan gözüyle bakarız

Peki bu doğru mu ?
KIRMIZI ŞİMŞEKLER
Yukarı
saddler26 Liste gör
Yazar

CRAZY HORSE
Yer: ESSKİİŞEEEHİRR
Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2011 saat 19:22
hayır doğru değil olayın yakınında bende vardım ne oldu bilmiyorum ortalık karıştı ben tuvaletten çıkıyordum sadece isim vermicem eski kızılcıklı çocuğu şimdi neferli kişinin elinde bıçağı gördüm kızlar sonradan geldi şunu demek istiyorum kızılcıklı tribününde evet kavgacı tipler çok vardı ama artık temizlendi sağolsun neferin sayesinde oldu kızılcıklının sayısı azaldı ama nedense o kavgacılar serseriler hepsi nefere geçti neferin sayısı çoğaldı bunu istemeyn nefer nasıl olurda bu kişileri arasında bulunduruyıor anlamadım kızılcıklının sayısı azaldından beri bana söyleyin kaç kere tribünde kavga oldu neferde kaç kere oldu artık tribünde kavga ve deplasmanlarda yama olayı bitmitir sadece kızılcıklı çok sevdiği ESKİŞEHİRSPORA elinden gelen desteği veriyor yavaş yavaş toparlanacaz ve eski halimize geri döneceğiz sizlerden şunu istiyorum böyle atıp tuytacağınıza destek olun Eskişehir tribünlerinin 2 tane unutulmayan grubu vardır Ayder ve Kızılcıklıdır nefer büyük bir ivme kazandı onlarda artık azalmaya başladı son maçta herkes gördü aşkışehir sayesinde o tribün doldu unutulmadan insanlar nerden çıktığını unutmasınlar nasıl oluştuğunuda unutmasınlar

KIZILCIKLI DİRİLİŞTİRKİ ONU KİMSE ÖLDÜREMEMİŞTİR...
KISA BİR ARA VERDİK DÖNÜYORUZ .....
Yürüdüler cenk meydanına ellerinde siyah kırmızı bayraklarla...Yalın kılıç yürüdüler bizans üstüne...Göynek sırma SİYAH üzeri AL çepken...
Yukarı
yucelkayar Liste gör
Yeni Yazar

yücel kayar
Yer: tunus
Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2011 saat 10:35

ÇIKARIN AT GÖZLÜKLERİNİZİ VE KENDİNİZDEN OLANLARIN YAZDIKLARINI OKUYUN

Alıntı yapılan balaban

Yapmayın kardeşim yapmayın artık,şu forum zamanında aklı başında insanlar sayesinde bu kadar hit alıyordu,şimdi bir sürü gerizekalı tarafından olumsuz şekilde kullanılıyor. Tribün iyidir kötüdür tartışılır ama tribünlerde kimler iyi niyetli kimler kötü niyetli;bu tartışılmaz,tartışılamaz... Her maç, "ulan süper tribün olucak,Kızılcıklı ölmedi"diye umutla gittiğinizi biliyorum( tabii bu söylediğim gerçek tribüncü kardeşlerimize).Hiç mi görmüyosunuz acizliğinizi?Eskiden bütün stada yön veren Kızılcıklının şimdi bi avuç kaldığının nedenlerini kendinize soramıyomusunuz?

Kusura bakmayın ama burda hala bitmiş Kızılcıklı tribününü savunanlar ya gerizekalıdır ya da kötü niyetlidir.Bizler 35-40 yaşından sonra güzellikleri görüp sıcak koltuklarımızdan kalkıp Nefere desteğe gidiyorsak azıcık bize de saygı duyun diyecem ama o saygıyı çoktan yitirdiğiniz için öyle birşey de beklemiyorum.

Alıntı yapılan upsidedown

Nefer açıktan nasıl göründüğünüzü ben söyleyeyim.Karanlık gecelerde ki çoban yıldızı gibi.Hiç yılmadan devam edin.Yıllarca Kızılcıklı'da tribün kovalamış biri olarak yazıyorum bunu.Kızılcıklı'nın halini gördükçe keşke o zamandaki gibi kalsaydı.Efsane olarak anılarımızda yaşasaydı.

Alıntı yapılan EBT

Belki diye yanınıza gelen çocukların yüzlerini hiç görmüyosunuz dimi siz böyle bi bakıyolar nefere biz niye bağırmıyoruz biz niye takımı desteklemiyoruz adamlar ne güzel bağırırken biz niye bozmaya çalışıyoruz yada bizim demirimizdekiler niye oturun işareti yapıyolar falan diye böyle bi küçük emrah modundalar her 10 kişiden 9u acizliğinizden bahsediyo ama sizler hala ölmedik yaşıyoruz falan ne ölmediği be leşiniz kokuyo artık.Nefer bugün buralara geldiyse efendiliğiyle gelmiştir doğru yoldan şaşmadığı için gelmiştir bunu gören görüyo zaten.
   Ayrıca şu forumda (alınmaması gerekenler kendini bilir zaten) yazanlar bi sorun be kendinize biz neyiz diye ulan biz okadarda biliyoruzda niye gidip biz yapmıyoruz bu işi diye bi sorun kendinize valla emin olun kimse takmıyo sizi

Saddler26 yani ölmedik diyorsunuz ama leşiniz kokuyor haberiniz yok yeter artık bıktı bu taraftar pisliklerinizden hemen gidin kapatın bu saçma sapan topluluğu tribünle hiçbir alakanız yok size artık birşey demeye gerek bile yok yaşıyor savaşıyormuş hiç utanmadan bunu söyleyebiliyorsunuz kısa bir ara vermişler tecavüzcü hapçı abilerinizden kalanlarla mı dönüyorsunuz reziller insan kendi taraftarından bu kadar tiknisinir mi bilmem ama art niyetli olduğunuz açık ve net ortada Kızılcıklı adını rezil ediyorsunuz ve hala ısrarcısınız tamamen DUYGUSAL sizin olayınız açık ve net belli.
EFSANELER ÖLMEZ SADECE ŞEKİL DEĞİŞTİRİR. "AYDER"
Yukarı
EyupCelt Liste gör
Deneyimli Yazar

Eyup
Yer: ESKİŞEHİR ! ! !
Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2011 saat 11:10
Aşk-ı Şehir Tayfa olarak ben abilerimle birlikte Nefer'e geçtik bu maç..Kızılcıklı ile Nefer'in ortasında bi yerdeydik..Ve bizim bulunduğumuz yere yakın bi yerde oldu olay..Sanırım 2 kişi söz dalaşından sonra agresifleşip kavgaya tutuştu..Tam net göremedim ama 2 kişinin çıkarttığı bi sorun bu..Bu 2 kişinin 2 side Kızılcıklı'nın bulunduğu kesimdeydi..Olay hemen dindi..Büyük bişey değildi yani..
Doğuştan Babam beni ESESLİ Yapmadı..
Ama ŞEREFSİZCE Büyütülmüş Takımları Tutmam İçin Bi Sebep Yok..
Ben Hakkıyla Efsane Olan ESES'i Tutuyorum.
SADECE ESES !.
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2011 saat 12:45
Bu Tür Tartuşma Yapacagınıza Maclara Taraftar Toplamaya Cacışsanız Nasıl olur Bu Tür Tartışmalar Esesime Zarardan Başka Bişe Olmaz İnsanlar Soğur Pek Cok Yerde Eksigimiz Yetersizligimiz Var Ancak Kısır Tartışmalar Maca gelcek insanları Soğutur İsteyen Yazımdan Manalar Cıkarsın Önce Eses Gelir Daha Sonra Guruplar Gelir Gurupları Esesimden Üstün olamaz.
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
saddler26 Liste gör
Yazar

CRAZY HORSE
Yer: ESSKİİŞEEEHİRR
Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2011 saat 21:42
Alıntı yapılan yucelkayar

Alıntı yapılan balaban

Yapmayın kardeşim yapmayın artık,şu forum zamanında aklı başında insanlar sayesinde bu kadar hit alıyordu,şimdi bir sürü gerizekalı tarafından olumsuz şekilde kullanılıyor. Tribün iyidir kötüdür tartışılır ama tribünlerde kimler iyi niyetli kimler kötü niyetli;bu tartışılmaz,tartışılamaz... Her maç, "ulan süper tribün olucak,Kızılcıklı ölmedi"diye umutla gittiğinizi biliyorum( tabii bu söylediğim gerçek tribüncü kardeşlerimize).Hiç mi görmüyosunuz acizliğinizi?Eskiden bütün stada yön veren Kızılcıklının şimdi bi avuç kaldığının nedenlerini kendinize soramıyomusunuz?

Kusura bakmayın ama burda hala bitmiş Kızılcıklı tribününü savunanlar ya gerizekalıdır ya da kötü niyetlidir.Bizler 35-40 yaşından sonra güzellikleri görüp sıcak koltuklarımızdan kalkıp Nefere desteğe gidiyorsak azıcık bize de saygı duyun diyecem ama o saygıyı çoktan yitirdiğiniz için öyle birşey de beklemiyorum.

Nefer açıktan nasıl göründüğünüzü ben söyleyeyim.Karanlık gecelerde ki çoban yıldızı gibi.Hiç yılmadan devam edin.Yıllarca Kızılcıklı'da tribün kovalamış biri olarak yazıyorum bunu.Kızılcıklı'nın halini gördükçe keşke o zamandaki gibi kalsaydı.Efsane olarak anılarımızda yaşasaydı.

Alıntı yapılan EBT

Belki diye yanınıza gelen çocukların yüzlerini hiç görmüyosunuz dimi siz böyle bi bakıyolar nefere biz niye bağırmıyoruz biz niye takımı desteklemiyoruz adamlar ne güzel bağırırken biz niye bozmaya çalışıyoruz yada bizim demirimizdekiler niye oturun işareti yapıyolar falan diye böyle bi küçük emrah modundalar her 10 kişiden 9u acizliğinizden bahsediyo ama sizler hala ölmedik yaşıyoruz falan ne ölmediği be leşiniz kokuyo artık.Nefer bugün buralara geldiyse efendiliğiyle gelmiştir doğru yoldan şaşmadığı için gelmiştir bunu gören görüyo zaten.
   Ayrıca şu forumda (alınmaması gerekenler kendini bilir zaten) yazanlar bi sorun be kendinize biz neyiz diye ulan biz okadarda biliyoruzda niye gidip biz yapmıyoruz bu işi diye bi sorun kendinize valla emin olun kimse takmıyo sizi

Saddler26 yani ölmedik diyorsunuz ama leşiniz kokuyor haberiniz yok yeter artık bıktı bu taraftar pisliklerinizden hemen gidin kapatın bu saçma sapan topluluğu tribünle hiçbir alakanız yok size artık birşey demeye gerek bile yok yaşıyor savaşıyormuş hiç utanmadan bunu söyleyebiliyorsunuz kısa bir ara vermişler tecavüzcü hapçı abilerinizden kalanlarla mı dönüyorsunuz reziller insan kendi taraftarından bu kadar tiknisinir mi bilmem ama art niyetli olduğunuz açık ve net ortada Kızılcıklı adını rezil ediyorsunuz ve hala ısrarcısınız tamamen DUYGUSAL sizin olayınız açık ve net belli.

Yücel abicim sana saygımdan dolayıda Yücel abi diyorum o dediğin hapçılar ve tecavüzcülerin kızılcıklıda işleri bitmiştir bunu bilin o kişiler kızılcıklıya giremezler artık bizler bir kaç kişi olarak tribünde kavga ve gaspı bitirmek için çaba sarfediyoruz bunuda şuan için başardık sayımız az olsun ama öz olsun şuanda tribüne giren arkadaşlarımıza atıp tutmayın hepsi efendi kişilerdir her tribünde vardır serseri tipler ama şuanda kızılcıklıda yok denecek kadar azaldı o az sayıdaki kişilerde temizlenecek yakındır az kaldı serseri hapçılar var diyorsun bunların bir çoğu neferde var ayıklama yapsan bunlar neferden çıkar kızılcıklıdan değil o bıçaklayan kişiyide bütün eskişehir bilir nasıl bir insan oldunu 20-21 yaşında bir delikanlı delilkanlıda denmez sadece cebinde bıçakla satırla gezer ismide A.F.C bu kişinin suç dosyasının nekadar kabarık oldunu herkes bilir bırakın artık kızılcıklının geçmişteki insanları o tribünde azda olsak olacaz buna herkes saygıyla baksın yapamazsak beceremezsek zaten ne nefere neden diğer grupalrına kalmaz kızılcıklıyı fesh etmek kızılcıklı kendi kendini fesh eder güzel şeyler için çabalıyoruz biz fesh edersek yönetimin ekmeğine yağ sürmüş oluruz orası tamamen yönetimin zenginleri için açılır bunuda bilin amacımız kızılcıklıyı eski haline döndürmek bir maç gelin kızılcıklıyada yada bir deplasman yapında düzelen şeyleride görün görüp görmeden yorum yapmayın ben 15 senedir kızılcıklıya giriyorum 3-4 senedir anlattınız şeylerden dolayı bende deplasman yapmıyordum kızılcıklıyla ama bifrşeyler düzelmeye başlayınca gitmeye başladım siz nederseniz diyin kızılcıklı düzelme yoluna girmiştir beceremezsek zaten fesh edilir bunada eski kızılcıklı abilerimiz kurucuları karar veriri ne nefer nede aşkışehir nede altes bizim üstümüze bukadar geliyorsunuz neden bu yazılanları altes tribünü için yazmıyorsunuz anlamadım nedir bu kızılcıklı düşmanlığı sizde ....
Yürüdüler cenk meydanına ellerinde siyah kırmızı bayraklarla...Yalın kılıç yürüdüler bizans üstüne...Göynek sırma SİYAH üzeri AL çepken...
Yukarı
Capricornia Liste gör
Yazar

Ali İhsan TOK
Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2011 saat 21:55
Benim Kızılcıklı'ya şiddetli önerim Nefer'e de olduğu gibi muhtelif sebeplerden ötürü açık tribüne geçmeleridir. Sebeplerini Nefer başlığında yazdım , buraya da ileteyim ;

Bu sayfadaki 3. mesajda yazan sebeplerden ötürü Kızılcıklı ve Nefer'in açık tribüne geçmesi iyi olacaktır.
Yukarı
turgut1026 Liste gör
Yazar

TURGUT
Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2011 saat 10:00
saddler26 Kızılcıklı Ne Düzelmesine Girmş Biz Göremedik...
Eski Abiler Karar Verir Diyon Amma Hiç Bir Eski Abi O Türbüne Gelmiyo...

Bütün Eskiler Orası Kızılcıklı Deil Diyo...Sen Bize Neler Diyon...
Bırakın Artık Böle Kendinizi Kandırmayı Gerçekten Leşiniz Koktu Hala Kendinizi Savunman Niye?

ALTES Siz Kadar Pislike Batmış Değil
Hemen Kapatın Orayı Taraftarınız Tiksincek Artık..

Bu Aşadakileri De Tekrar Oku...

Alıntı yapılan yucelkayar

Alıntı yapılan balaban

Alıntı yapılan EBT

KIRMIZI ŞİMŞEKLER
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 276277278279280 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,906 saniyede hazırlanmıştır