eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 506507508509510 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı taner_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2011 saat 18:52
honda civic hb al o zamanda fiesta alana kadar derim :)
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2011 saat 18:58
Alıntı yapılan taner_es

honda civic hb al o zamanda fiesta alana kadar derim :)

Çok pahalı be. Fordda 24bin tl kredi 24 ay boyunca %0 faiz olduğu için düşünüyorum.Peşin + kredi .
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2011 saat 20:37
Ucuz ve kuvvetli bir alternatif arıyor isen dişini biraz daha sık. Yeni Fiat Palio B sınıfını sallayacak gibi duruyor. Çok sağlam geliyor. 2012'de görücüye çıkacak.

ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2011 saat 19:50
Mert tahmini ne kadardan satışa çıkar ?
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2011 saat 20:11
Elin adami Türk arabasini Avrupaya götürüyor ,saka gibi fakat gercek...

http://www.anadol.de/anadol.tr/site_flash/index.html
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2011 saat 20:40
Şu an güncel olarak satılan 2012 model fiat palio sole'ler in donanımına göre fiyat aralığı 23 - 30 bin lira arasında. Güncellenecek olan yani yukarı resimlerdeki versiyon tabiki bu kadar iyimser bir etikete sahip olamaz. Artık devir değişti araçlar dolmaya başladılar tabi etiketlerde fora. (örneğin 5 yıl önce 45 bin liraya ghia ford focus alıyorken güncel ford focus titanium un etiketi 63.000 tl :) ) Sana zihnimden yeni palionun etkiketini veriyorum. Fiyatı hakkında şu an hiç bir bilgi yok ama bunu yaz bi kağıda baz donanımlısı 26'dan başlar + - 40 bin liraya kadar uzanır yeni palio. Yaz bunu. :) Son olarak Fiat markası ülkemizde kötü nam yapmış olsada, (Tofaş yüzünden tabiki. Tofaşla ortaklığı Renault kursaydı Renault aynı üne sahip olurdu ülkemizde. Fiat şanssızmış. :) ) Fiyat/performans terazisinde fiatın eline su dökecek marka dünyada yok. Kaldı ki Fiat kadar kaliteli motor üreten firmada bir elin parmağını geçmez (Honda vs. Japonlar var işte bir tek.) Dizel motor alıyorsan hele arkana hiç bakma Fiat alacaksan. (Artık günümüzün değişilmez dizel motoru olan, 1997 yılına kadar dizel otomobil üretilmezken, 1997 yılından sonra benzinli motorların pabucunu dama attıran common rail enjeksiyonlu dizel motorun mucidi yine Fiat'tır. :) Günümüzde Multijet olarak anılıyor bu motor)

Hüsnü abi normalde gözümüze aşina olan o sedan anadolları pek sevmiyordum. Açıkça söyleyeyim. Artı üretildiği zamanlardada öyle efsane olacak bir model değildi yine her zamanki gibi gündemi geriden takip ediyorduk. :) Sadece yerli olmasından dolayı bir namı vardı. Ben Anadol'u STC-16yı kullanınca sevmeye başladım. Mustang mübarek. Bu iyi işte. :) 1.6 168 beygir 4 ileri vs vs. :)

ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2011 saat 20:45
Mertim ,bizimkiside derler ya "nami olsun" o hesap...
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2011 saat 06:19
Alıntı yapılan köfteci

Elin adami Türk arabasini Avrupaya götürüyor...

http://www.anadol.de/anadol.tr/site_flash/index.html

1991 modelini (500 D) uzun yıllar gururla ''SIRTIMDA'' taşıdım...

P2 Pikap Otosan 500 ve 600 D

1971-1991

36.892

Pikap-kamyonet

# Direnmüdavim....

Yukarı
Fermandel Liste gör
Yazar

Adnan Aşkın
  Alıntı Fermandel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2011 saat 17:59

ESİŞEHİRSPOR - ANKARAGÜCÜ MAÇI ÖNCESİ "Tarafımdan, Bir adet Kombine Kart Bulunmuştur"  Konuyla ilglenen gerçek kişi,  kart bilgisi konusunda msn'den irtibata geçebilir. Şu an itibariyle msn' yi açıyorum.

Herşeye  Rağmen Galibiyet Güzel Şey....
Tüm futbolcularımızı ve taraftarlarımızı kutluyorum.
Sevgilerimle
ayder.26@hotmail.com
Yukarı
Fermandel Liste gör
Yazar

Adnan Aşkın
  Alıntı Fermandel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2011 saat 18:23
Bir müddet facebook sayfamı da açık bırakacağım. Kartını kaybeden arkadaşımız facebook mesaj sisteminden benimle yazışabilir. Hayırlı akşamlar....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 506507508509510 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,766 saniyede hazırlanmıştır