eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

K.K.T.C EsEs

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 27>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erol Liste gör
Yazar

erol
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı erol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2007 saat 09:04
kıbrısta ve eskişehirde olan tanıdık herkesin bayramını kutlarım . gerçekten burda bayram çok zor geçiyor.
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 13:31

Eskişehirspor- G.Antep Bld.Spor

macinda KKTC / ESES olarak ozel bir organizasyon yapmiyoruz cunku final haftasi tum adadaki universitelerde ama biz 2-3 kisi simdiden variz sizde gelmek isterseniz;
20 Ocak Pazar, saat 12:30'dan itibaren Magosadaki Cyprus Club Betting'de izleyecegiz bizleri eses kaskollari ile gorursunuz zaten, Dogu Akdeniz Uni Bolgesi, United Nations (Baris Gucu) onu, Ofis Kirtasiye yaninda. Artik kac kisi olursak tum Kibrisdaki Eskisehirsporlulari bekleriz. Benim son organizasyonum Kibrisdaki, insallah bir sorun olmazsa Subat basinda Diplomami alip, donuyorum Eskisehir'e.
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
Bay_Kıbrıs Liste gör
Yazar

Volkan
Yer: Kocaeli
  Alıntı Bay_Kıbrıs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2008 saat 01:58
Girnede EsEs maclarını ızleyecek kımse yokmu arkadaslar cvplarınızı beklerım
EsEs Heryerde Eses... KOcaeliden KKŞ'li Volkan
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2008 saat 19:09
Aslinda en cok eskisehirli oralarda var ama yine zor Bay_Kibris, okullarda final zamani ve finaller bitmeye basladi millet Turkiye'ye kaciyor (:
Yukarı
Bay_Kıbrıs Liste gör
Yazar

Volkan
  Alıntı Bay_Kıbrıs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2008 saat 23:33
elbet kalan vardır bu hafta sonu macı gırnede ızlesek bır organıze yapsak, nasıl olur. ayrıca eskısehıre gıdecek arkadaslardan eskısehıre slmla gonturmelerını ıstesek nasıl olur :) sınavlarınızda basarılar :)
Yukarı
Bay_Kıbrıs Liste gör
Yazar

Volkan
  Alıntı Bay_Kıbrıs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2008 saat 01:04
Arkadaşlar facebook ta KKTC ESES !... grubuna hepinizi bekliyorum görüşmek üzere

Yukarı
kubilay Liste gör
Yazar

kubilay erdelikara
  Alıntı kubilay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2008 saat 11:15

Volkan tebrikler güzel olmuş bende ekledim birşeyler.yenilerinide sizden bekliyoruz....

BKŞ
Yukarı
umut can Liste gör
Yeni Yazar

umut can acar
  Alıntı umut can Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2008 saat 12:33
selam eskişehirli kardeşlerim ben doğu akdeniz üniversitesinde okuyan BURSASPOR taraftarıyım.Kendi çapımızda bi grubumuz var kıbrısta sizlerlede tanışmak isteriz.Birlikte organizasyonlar bile yapabiliriz.Sizler bu konuda ne düşünürsünüz?
UNİTİMSAH DAÜ
Yukarı
Bay_Kıbrıs Liste gör
Yazar

Volkan
  Alıntı Bay_Kıbrıs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2008 saat 00:42
Okullar acılıyor, yenı maclara onceden plan proje yapalım bulusalım beyler....

organızasyon resımlerınızı face book sayfama ekleyelım tesekkurler
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2008 saat 01:03
Artık top sizlerde ben kıbrısdan kesin dönüş yaptım (:
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 27>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır