eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 505506507508509 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ekin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ekin
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı Ekin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2011 saat 01:20
google chorme kullanıyorum facebook.a girerken mailimi yazıyorum şifremi yazıyorum ama yine şifre isteme bölümüne dönüyor. neden acaba bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi
Cennettir bu vatan seni sevene
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2011 saat 02:25
Alıntı yapılan Ekin

google chorme kullanıyorum facebook.a girerken mailimi yazıyorum şifremi yazıyorum ama yine şifre isteme bölümüne dönüyor. neden acaba bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi

Abi şifreni yanlış yazıyo olabilir misin?
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
Ekin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ekin
Yer: Ankara
  Alıntı Ekin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2011 saat 03:39
Alıntı yapılan enes1965

Alıntı yapılan Ekin

Abi şifreni yanlış yazıyo olabilir misin?
yok şifreyi yanlış yazdığımda başka bi ekran çıkıodu yine o facebook.un anasayfasına dönüyor... hayatta şifremi yanlış yazmam
Cennettir bu vatan seni sevene
Yukarı
esesliadem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: yeşiltepe
  Alıntı esesliadem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2011 saat 17:15
4 maç biri, banko olup, sistem 2 3 oynayıp 10 lira yatırabiliyor muyuz arkadaşlar ?
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2011 saat 10:04
Forumda yeni ford fiesta sahibi olan var mı?Varsa kullanışı hakkında iyi veya kötü yönlerini paylaşabilir mi acaba?
Birde mazuru yoksa kaç paraya alındı? Kampanya vs. ile ilgili bilgi verirseniz çok güzel olur
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2011 saat 17:38
Kaç model Fiesta hakkında bilgi istiyorsun ?
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2011 saat 17:59
Son modeli soruyo galiba; "yeni" diye yazmis Ömer.
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2011 saat 18:03
Alıntı yapılan Curva_Eses

Kaç model Fiesta hakkında bilgi istiyorsun ?

son model Mert.Bu aralar caddelerde epey görüyorum.ÖZellikle elektirik kırmızısı modeli çok hoşuma gitti.Bilgin varsa paylaşırsan sevinirim.

Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2011 saat 18:30
Tabi Ömer kardeşim paylaşayım. Öncelikle sınıfının en pahalı modeli olduğunu ifade etmeliyim. Pamuk eller cebe. :) Trend modeli 30 - 32 bin lira civarlarında dolaşmakta (baz donanım, boş model) Motor yakıt konusunda inanılmaz cimri (dizelide benzinliside sınıfının en iyi yakıt tüketim değerlerini yakalamakta) ama gidişi sorma tabi 1.4 1.6 motorlardan en fazla ne beklenirse onu veriyor :) Titanyum donanım (aracın en dolu versiyonu) birkaç ay önce güncellenerek sony müzik sistemi anahtarsız giriş bluetooth sesli komut sistemi gibi muazzam donanımlar eklendi lakin bu opsiyonlarla birlikte aracın fiyatı sınıfına bakınca dudak uçuklatıyor. 1.6 dizele 45, benzinliye 40 çekiyorlar ki bu fiyatlara bi üst sınıfın başarılı temsilcisi Emotion Plus donanımlı fiat linea alınıyor. Ayrıca TDCI dizel modellerinde otomatik viteste sunulmuyor. (Tavsiyem yeni Opel Corsa'ya yönel.)
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2011 saat 18:44
Mert verdiğin bilgiler için teşekkürler.Dikkate alıcam.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 505506507508509 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,797 saniyede hazırlanmıştır