eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 273274275276277 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
evindelisibenim Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2011 saat 15:53
kı kı kızılcıklı , kızılcıklı bitmez gümbür gümbür geliyoz merak etmeyin
ESES
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2011 saat 16:34
Alıntı yapılan evindelisibenim

bi anda nerden buldunuz okadar bilete para veripte kızılcıklıya gele adamı.700 kişilik grup sizmisiniz yoksa yönetimin kurduğu.zamanındada protesto etmemiştiniz onun için bittiniz.devam edin GERÇEK ESES Lİ BEDAVA MAÇA GİRMEZ.
Yukarı
torcidaultras Liste gör
Deneyimli Yazar

kayra
Yer: Split
Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2011 saat 21:24
herkes önünden yesin kızılcıklıya camur atmasın..nazillilerde salihlilerde turgutlularda güngörenlerde çankırılarda mardinlerde ve daha adını sanı duyulmamış memleketlerde kızılcıklı her daim esesin arkasındaydı..bir gün elbet küllerinden yeni capcanlı doğacak buna eminim o gün yine bir maestro gibi stadı yönetecek..
Salıverin Üstümüze Hepsini Gelsinler..
Yukarı
KEMAL YILMAZ Liste gör
Deneyimli Yazar

KEMAL YILMAZ
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2011 saat 21:29
Alıntı yapılan torcidaultras

herkes önünden yesin kızılcıklıya camur atmasın..nazillilerde salihlilerde turgutlularda güngörenlerde çankırılarda mardinlerde ve daha adını sanı duyulmamış memleketlerde kızılcıklı her daim esesin arkasındaydı..

dostum,
ben kızılcıklıda takıma destek veriyorum,gider gelirim imkanlar dahılınde maclara ama seni tanımıyorum.kızılcıklı kayra kımdır nedır bılen yok soruyorum edıyorum kımse tanımıyor fake hesap oldugunu soyluyor.bu gıbı soylemlerle eskısehırde trıbunler hep bırbırıyle kavga etmıstır,zaten eskişehirde yönetim yüzünden insanlar tribünden soğudular.
Yukarı
torcidaultras Liste gör
Deneyimli Yazar

kayra
Yer: Split
Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2011 saat 21:32
Alıntı yapılan KEMAL YILMAZ

herkes önünden yesin kızılcıklıya camur atmasın..nazillilerde salihlilerde turgutlularda güngörenlerde çankırılarda mardinlerde ve daha adını sanı duyulmamış memleketlerde kızılcıklı her daim esesin arkasındaydı..

dostum,
ben kızılcıklıda takıma destek veriyorum,gider gelirim imkanlar dahılınde maclara ama seni tanımıyorum.kızılcıklı kayra kımdır nedır bılen yok soruyorum edıyorum kımse tanımıyor fake hesap oldugunu soyluyor.bu gıbı soylemlerle eskısehırde trıbunler hep bırbırıyle kavga etmıstır,zaten eskişehirde yönetim yüzünden insanlar tribünden soğudular.

arkadaşım geçmişimiz özümüz kızılcıklı..şu an bu tribüne bedavacı rantcı damgası vurmaları zoruma gidiyor..heryerde cürük elmalar olabilir ama genele yaymamak lazım.o çürük elmalar temizlensin ki milletin agzına kızılcıklı sakız olmasın.delil isbat yok millet çamur at izi kalsın mantıgında yakısmıyor..
Salıverin Üstümüze Hepsini Gelsinler..
Yukarı
batues Liste gör
Yazar

Ömer Şahan
Yer: KIZILCIKLI
Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2011 saat 21:33
Ankaragücü maçında daha güzel daha uyumlu şekilde bir kapalı trbün görmek dileğiyle. Hiç burdan kimse kendini yormasın yazmakla olmuyor tartışmanın atışmanında zamanı değil. Kimse birbirine b.k atmasın yani herşey dedikleri gibi ortada hani. Kazanan Eskişehirspor olsun şuan bütün amaç o insanların taraftarların başka birşey değil
Senin için Yaşıyor, Senin için Savaşıyoruz ...
Sevdam Büyür Direnince!!

http://twitter.com/#!/naberevlat
Yukarı
Murat Diri Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat Diri
Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2011 saat 11:14

herkes önünden yesin kızılcıklıya camur atmasın..nazillilerde salihlilerde turgutlularda güngörenlerde çankırılarda mardinlerde ve daha adını sanı duyulmamış memleketlerde kızılcıklı her daim esesin arkasındaydı..bir gün elbet küllerinden yeni capcanlı doğacak buna eminim o gün yine bir maestro gibi stadı yönetecek..

senin bu anlattığın yerlerde bizler kızılcıklı olarak oradaydık şuan orada öyle bağırmaya çalışanlar yok gerçekler insanın canını acıtıyor değilmi o yüzden boşuna anlatma bak alt tarafta kemal ne demiş dümen hesapsın gerçek kızılcıklı çocugu değilsin çünkü kimliğin belirsiz neyse tartışmaya girmeye gerek yok kayra herkes kendine yakışanı yapsın dediğim gibi herkese kendi yolunda bol şans...
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
Yukarı
Bilke Liste gör
Yazar

Efe BİLKE
Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2011 saat 15:21
Ben Neferde maçlara giren bağıran Eskişehirde olamadığı zamanlarda maç kaçırmayan biri olarak şunu söylemeliyim artık tribünlerimize çeki düzen vermemiz lazım bu takımın bu şehrin sağlam tribülere ihtiyacı var ve bunada alışmış bi şehir var gerçek Eskişehirsporlular artık tribünlere dönmeli bu boşluklar bize yakışmıyor bu takımın Neferede Altesede Kızılcıklıyada Aşk-ı Şehirede ihtiyacı var birliğe düzene ihtiyacı var
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2011 saat 16:00
abicim gelin artık şu maçlara siz olmadan olmuyor ....Exclamation
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2011 saat 17:56
Alıntı yapılan ESESHAN

Alıntı yapılan evindelisibenim

bi anda nerden buldunuz okadar bilete para veripte kızılcıklıya gele adamı.700 kişilik grup sizmisiniz yoksa yönetimin kurduğu.zamanındada protesto etmemiştiniz onun için bittiniz.devam edin GERÇEK ESES Lİ BEDAVA MAÇA GİRMEZ.

1.eskişehirspor tribünlerinde bedava bilet hiç yok dimi ? sadece kızılcıklıya has mı bedava bilet veriliyor sayın abim ? yani şunu demek istedım bugüne kadar hiç kimse bedava biletle girmedim cebimden aldım diyemez mutlaka ara sırada olsa her tribün çocuğuna ( NEFERLİ OLSUN KIZILCIKLIDAN OLSUN ALTESDEN OLSUN..) Mutlaka birşekilde eline geçmiştir..imkanı olmayan kardeşlerimizde var senin durumun iyidir alıyorsundur ne mutlu sana o zaman keşke diğer kardeşlerimizinde durumları iyi olsada bedava bilet e el uzatmasa..mümkün mertebe para ile almak daha iyidir ama bedava bilet gelen tribün çocuğuda SAHTE ESKİŞEHİRSPORLU DEĞİLDİR !

2.Protesto olayıda KIZILCIKLI trıbunu adına konuşmuyorum TÜM tribün grupları uyuyorsa herkes uyacak..

YÖNETİM İSTİFA...!!

Tüm ESKİŞEHİRSPOR Tribün gruplarının Kurban BAYRAMI Mürabek olsun..
Ayder ruhuyla KIZILCIKLI Gururuyla artık KAPALIDA...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 273274275276277 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,797 saniyede hazırlanmıştır