eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Van'da Deprem 23.10.2011

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 22>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
marjinal Liste gör
Yazar

barbaros
Online Durum: Offline
  Alıntı marjinal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 22:46

VAN, (DHA)

BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Van’da depremin vurduğu köylerdeki vatandaşlara yardım yapılmadığını öne sürdü.

Depremin yıktığı köylerde incelemelerde bulunan Demirtaş, vatandaşların çaresizlik içinde beklediğini, kazma- kürek bulup ölülerini bile gömemediğini söyledi. Demirtaş, "Biz dünden buyana susuyoruz. Burada bir siyasi çıkar yapmak niyetinde değiliz. Ama gözlemlediğimiz kadar hiç bir köye yardım gitmemiş. Burada depremin ardından ikinci facia yaşanıyor" dedi.

burada bize sallayanlar okuyup,nankörleri ve hainleri iyi tanısın..
Yukarı
mertbey Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
Yer: Eskişehir
  Alıntı mertbey Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 23:16
Alıntı yapılan birisi26

deprem değil nefret öldürecek bizi ve bir kez daha anlaşıldı ki doğuda hayatını kaybedenler olduğu kadar batıda da insanlığını kaybedenler olmuş... sezgilerim beni yanılmıyorsa Allah vanlıları değil bizleri imtihan ediyor...

Hay ağzın bal yesin kardeşim.
Yukarı
DoguES Liste gör
Yazar

Eren
Yer: MUŞ
  Alıntı DoguES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 23:22
Doğuda Eskişehir gibi sadece şehir şebeke suyu kullanılmıyor.Birçok binanın su ihtiyacı su pompalarıyla sağlanıyor.O bölgeye kalabak suyu göndereceksiniz de su elzem bir ihtiyaç değil.O bölgede geçimini kaçak mazotla sağlayan binlerce kamyon gitsin Muradiye şelalesinden su getirsin yıllarca su ihtiyacı olmaz.Neredeyse yemeklerini önüne koyup kaşıkla ağızlarına vericez. Kalabak sularına el koyup kandile gönderebilirler.Bugün bize oldu yarın size olacak diyecek kadar vicdansızlara kızıyoruz ama o bölgedeki Türkler inşallah en kısa zamanda sağ sağlim ailelerine kavuşur.Hakkın rahmetine kavuşanların Türk ailelerine de Allah sabır versin.Umudumuzu kesmemeliyiz sevindirici haberler de geliyor.
Yukarı
Herkese_Benden_Cay Liste gör
Deneyimli Yazar

zfwr
Yer: hilal
  Alıntı Herkese_Benden_Cay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 23:23
Alıntı yapılan marjinal

VAN, (DHA)

BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Van’da depremin vurduğu köylerdeki vatandaşlara yardım yapılmadığını öne sürdü.

Depremin yıktığı köylerde incelemelerde bulunan Demirtaş, vatandaşların çaresizlik içinde beklediğini, kazma- kürek bulup ölülerini bile gömemediğini söyledi. Demirtaş, "Biz dünden buyana susuyoruz. Burada bir siyasi çıkar yapmak niyetinde değiliz. Ama gözlemlediğimiz kadar hiç bir köye yardım gitmemiş. Burada depremin ardından ikinci facia yaşanıyor" dedi.

burada bize sallayanlar okuyup,nankörleri ve hainleri iyi tanısın..

Burada bu dallamayı savunan mı olmuş ? Konuyu saptırmayın. Bu herif bölücülük yaptırmak istiyor sizde buna zemin hazırlıyorsunuz.
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 23:33
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 23:36
ÖNEMLİ:
Bilmediğiniz kişilere kesinlikle yardım etmeyin.Pkk yardım kampanyası altında örgüte para topluyor diye bir söylenti çıktı.Yardım edicekler TÜRKIZILAYI aracılığı ile yardımlarını yapmaya özen göstersin.En güvenli ve en iyi bu işi kızılay yapacaktır... 
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
doganay26 Liste gör
Yazar

Erkan GÖLCÜK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı doganay26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 23:43
Alıntı yapılan DoguES

Doğuda Eskişehir gibi sadece şehir şebeke suyu kullanılmıyor.Birçok binanın su ihtiyacı su pompalarıyla sağlanıyor.O bölgeye kalabak suyu göndereceksiniz de su elzem bir ihtiyaç değil.O bölgede geçimini kaçak mazotla sağlayan binlerce kamyon gitsin Muradiye şelalesinden su getirsin yıllarca su ihtiyacı olmaz.Neredeyse yemeklerini önüne koyup kaşıkla ağızlarına vericez. Kalabak sularına el koyup kandile gönderebilirler.Bugün bize oldu yarın size olacak diyecek kadar vicdansızlara kızıyoruz ama o bölgedeki Türkler inşallah en kısa zamanda sağ sağlim ailelerine kavuşur.Hakkın rahmetine kavuşanların Türk ailelerine de Allah sabır versin.Umudumuzu kesmemeliyiz sevindirici haberler de geliyor.

bir gün Allah korusun muş ta da deprem olursa tavsiyelerine uyarız artık...arkadaşım bende senin gibi orda bulunan hainlere inan gram üzülmüyorum..ama deprem vurdumu herkezi vuruyor..bak 22 öğretmen ölmüş örnek olarak..eğer yüzde yüz pkk lı olan bir yerde olsa inan bende üzülmem..ama erçişde bir çok vatanseverde var..biz gönderelim..vatanseverler için..hee o hainlerede nasip olursa  haram olsun kendi adıma..ama gönderelim yinede..varsın sadakamız olsun hain olanlara...intikam almamız gereken daha iyi yollar var..

Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 23:54
Bölgede görev yapıp depremde hayatını kaybeden 22 öğretmenden biri Eskişehirli Senem Aka.Kendisine depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah'dan rahmet dilerim.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
armani26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mert
Yer: eskişehir
  Alıntı armani26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 23:58
Alıntı yapılan Erman

Bölgede görev yapıp depremde hayatını kaybeden 22 öğretmenden biri Eskişehirli Senem Aka.Kendisine depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah'dan rahmet dilerim.
Öğretmenimize Allah tan rahmet ailesine baş sağlığı diliyorum..
İyi bir adam olamadım ama kimsenin de adamı olmadım...
Yukarı
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Turkey
  Alıntı Tulpar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2011 saat 00:09
Alıntı yapılan Erman

Hala nefret söylemleri üretenleri anlamakta zorluk çekiyorum. Öğretmenimiz nezdinde hayatını kaybeden tüm vatan evlatlarına rahmet, ailelerine sabır diliyorum. Allah kimseye böyle acılar yaşatmasın. Tüm renkdaşlarımızı da Van'a yardım etmeye ve ETB ile Esstore'nin yardım organizasyonlarına katılmaya davet ediyorum. Bir söz vardır "İyilik et, denize at, balık bilmezse, Halik bilir."
Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 22>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır