eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 268269270271272 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sisal Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: izmir/bornova
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2011 saat 12:37
klavyatörler yine  iş başında ama gerçek Kızılcıklı çocukları nerede bazıları Neferde bazıları ise işten güçten elini çekmiş birileri baktı bazıları Eskişehirspor için güzel birşeyler yapmak peşinde hemen ortalıgı karıştırmaya çalışıyorlar ama bu tarftar artık senin gibileri yemez musa...
Anadolu Yıldızı
Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2011 saat 12:43
Alıntı yapılan musaemre26

şehit cenazesinde bozkurt yapmaktır siyaset bizde oradaydık ve solcuyuz bız bız o zaman yaptık mı hareketımızı ? maçlarda sıyası kımlıgınızı bırakıp gırdıgınızden mıdır kı her macta bozkurt ısaretlerı ıle slogonlar atılıyor ? işte neferın yanlısı bu bunu yapmasa o trıbun cok dolar ..!
 o zaman bu irandaki güney azerbaycanlı kardeşlerimizde mi SİYASET YAPIYOR yoksa onlarda NEFER TRİBÜNÜNDEN Mİ 80 000 kişi bozkurt işareti yapıyor...
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
Murat Diri Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat Diri
Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2011 saat 12:43
saçma sapan konuları tartışmayın kardeşim artık büyüyün bizim yazdığımız yazıyı okursanız anlarsınız ben bu tribünün kurucuları ve şimdiki lideriyle de görüştüm fesh etceklerini hatta artık olmayacaklarını söylediler eğer aranızda gerçekten armasını düşünenler varsa böyle saçma sapan polemiklere girmesin hele hele NEFER gurbundan kimse buraya tek bir harf bile yazmasın boş yere gerginlik falan yaşamayın birbirinizle...
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
Yukarı
musaemre26 Liste gör
Yazar

musa emre
Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2011 saat 12:53
ya su gercek trıbun cocugu dedıgınız sey ne oluyor tanımadan etmeden benı boyle yazıyorsunuz he ? yada su gercek kızılcıklı cocugu dedıgınız kısıler kımler ? cem abıdır gercek kızılcıklı cocugu onun gıbı varsa goster suraya buraya gecen degıldır ..! zor gununde bırakıp gıden degıldır . su sıyaset sembolune gelınce ben ne sehıt cenazesınde nede statyumda ne zafer ısaretı nede bozkurt ısaretı gormek ıstıyorum . hıc bırının olmuyacagı yerlerdır oralar ..!
Yukarı
ismaileses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Cihan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2011 saat 12:55
Musacıgım senıde dogru yola sokacagım emın ol aslan kardeşim...Big%20smile
Aşkın benden de öte...
Yukarı
musaemre26 Liste gör
Yazar

musa emre
Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2011 saat 12:58
cihan kardeşimsin ama dedıgım gıbı sıyası sembol oldugu surece ben o trıbune gelmem .
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2011 saat 13:03
Bozkurt işareti siyasi bir işaret değildir! Türklüğü temsil eder aslında ama ülkemizde Mhp ile ilişkilendirilmiştir...
Bu sebeple olayı büyütmeye sürdürmeye gerek yok,gören duyanda 90dk tribunde bozkurt işareti yapılıyor sanacak...yok öyle birşey..
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2011 saat 15:35
Alıntı yapılan Lucarelli

zafer işaretinin yüzyıllardır özgürlüğün sembolü olduğunu bilmeyen adamlar da varmış. pkk kaç yıllık örgüt? bu sembol yüzyıllardır var, dünyanın her tarafında her renkten adam zafer yapıyor. bozkurt türklüğün sembolü diye stadyumlarda görmek zorunda değiliz. bu konuyu bu kadar basite indirgemeyin allah aşkına. stadyumda hiçbir siyasi slogan, sembol istemiyor insanlar, yeterince net değil mi?
Bizde şerefsiz bölücülerinde kullandığı zafer işaretini görmek zorunda değiliz.Özgürlüğün sembolü itin çakalın eline düştüyse artık o özgürlüğün değil köpeklerin sembolü olmuştur.Ayrıca ben bozkurt işareti yapılsın mı demişim ?Sadece bazı arkadaşların kuyruk acıları var bunuda nefer'e böyle şekilci davranarak çamur atmaya kalkıyorlar.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
onurnefer Liste gör
Usta Yazar

Onur Uğur
Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2011 saat 17:10
Bozkurt işareti Türk mitolojisinde yoktur Gökkurt vardır...Ama zamanla ismi Bozkurt diye değişime uğramıştır.(Edebiyat hocama sordum bu hafta).Ve Serkan Abimin dediği gibi MHP ile ilişkilendirilmiştir.Nefer dede ben sadece İstanbul takımları maçından önce Şahadet getirirken Bozkurt işareti yapıldığını gördüm.Başkada rastlamadım hem Nefer e giren herkese sen MHP limisin değilmisin diye sorulmadıkça siyaset yoktur.Duyanda MHP li olmayanların tribüne giremediğini sanacak...
Yukarı
Gaul Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin Cem
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2011 saat 18:03
Ben tribün olgusunu Kızılcıklı'da öğrendim. Bir kaç sayfa geride paylaşılan 2007 fotoğrafında çook büyük ihtimallede oradaydım. Hiç maç kaçırmadan maçlara gittim. Ama o zamanlar dahi Kızılcıklı ile deplasmana gitmekten kaçıyordum. Birilerinin zoraki para istemesi, yapılan LK toplantılarında sergilenen serseri tavırlar belki de benim tam anlamıyla Kızılcıklı çocuğu olmama engel oldu. Ama yine de soranlara Kızılcıklıdanım dedim. Nefer'e ve ya diğer tribün gruplarına dil uzatmadım. Bütün grupların Eskişehirspor camiasına yarar sağlamaya çalıştığına belki de Poliyannacı davranarak bütün kalbimle inandım.

Nefer'in duruşunu ne kadar takdir toplasa da siyaset yapmıyoruz deseler de buna inanamadım ve aralarında olmamayı tercih ettim. Kuşkusuz Nefer tribünü sayısıyla, duruşuyla Eskişehirspor camiasının en büyük taraftar grubudur.

Kızılcıklı kendi kendini eritti, bitirdi. Son darbeyi de Nefer vurdu. Keşke Nefer vurmasaydı da tatlı bir mazi olarak kalsaydı. İşte bu yüzden Neferli olarak kendimi kabul edemiyorum. Belki de erken yaşlandım, ateşimi erken kaybettim ve açıktaki yerimi almaya başladım. Kim ne derse desin tribülerin başı boşluğunda Nefer ve Kızılcıklı eş değerde suça sahiptir.

Saygılar
http://tozluansiklopedi.blogspot.com/2011/10/kaos.html
http://twitter.com/#!/yicik
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 268269270271272 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır