eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 267268269270271 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2011 saat 16:40
Alıntı yapılan musaemre26

ben vardım ve bırakmadım ? pardon ama benim gorusum su trıbunde sıyasetın ısı yok eger varsa tek basımada kalsam oldugum yerde dewam ederım ..!

sen de'W'am et o zaman..

Patlak davuluda bırakma..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
musaemre26 Liste gör
Yazar

musa emre
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2011 saat 16:43
emredersiniz
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2011 saat 16:43
Kızılcıklı artık ömrünü tamamlamıştır,bunu görmek için kahin olmaya gerek yok.
Kızılcıklıyı fesh edecek olanlarda ya tribünü bıraktı yada Neferde gırtlak patlatıyor...birçok kişide böyle söylüyor.eee bu durumda Kızılcıklı faaliyetlerine son verdi diye kim diyecek?
Bunu demeye yetkin bir isim varmı?
yazılanlara bakılırsa yok...öyleyse ne için bekleniyor.Nefer kapalıya yayılmalı,tam hakim olmalı.
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
Bilke Liste gör
Yazar

Efe BİLKE
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2011 saat 16:44

ben vardım ve bırakmadım ? pardon ama benim gorusum su trıbunde sıyasetın ısı yok eger varsa tek basımada kalsam oldugum yerde dewam ederım ..!

benden büyüksün o yüzden abi diyeceğim tribünde siyaset ? istiklal marşında bazı renktaşlarımız kendi görüşlerini belli ediyorlar onun harici ben bir şey görmedim ayrıca en büyük ES ES herkes tek nefes gol ES gol ES gol gol gol bestesi belkide bileceğiniz üzere çav bella nın uyarlamasıdır ve o da kominist marşıdır ve de maçlarda NEFER de söylenmektedir sizce bu siyaset mi ? burada takım menfaati önde her şeyden önce ESES  inatlaşma yok inatlaşıp takıma ve tribüne kötülük yok tıpkı sizin yaptığınız 10 kişiyle tribün yapmak gibi ve az önce dediğiniz gibi tek başımada kalsam olduğum yerdeyim . takımın menfaati onu gerektirmiyorsa ve anlı şanlı KIZILCIKLI ya zarar veriyorsa bir dur denmeli
Yukarı
musaemre26 Liste gör
Yazar

musa emre
Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2011 saat 16:50
saygın dolayı teşekkur ederım . ama herkes bılıyor kımlerın nerelerden destek aldıgını nefer grubudur kı sehıt cenazesıne sıyaset sokan nefer grubudur kı bdp lılerı protesto ederken mıllıyetcı slogonlar atan bılmedıgın cok sey var bence . bence hersey ortada KIZILCIKLI bitmez . NEFER de oldugu yerde sayar en fazla o 5 6 maçtır dolduramadıkları yerı doldururlar bu sene trıbunler dolmaz . aralarındakı kavgaları bıtırecekler ılk once o kavgalar bıterse ancak o zaman dolar 2 trıbunde ..!
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2011 saat 10:15

saygın dolayı teşekkur ederım . ama herkes bılıyor kımlerın nerelerden destek aldıgını nefer grubudur kı sehıt cenazesıne sıyaset sokan nefer grubudur kı bdp lılerı protesto ederken mıllıyetcı slogonlar atan bılmedıgın cok sey var bence . bence hersey ortada KIZILCIKLI bitmez . NEFER de oldugu yerde sayar en fazla o 5 6 maçtır dolduramadıkları yerı doldururlar bu sene trıbunler dolmaz . aralarındakı kavgaları bıtırecekler ılk once o kavgalar bıterse ancak o zaman dolar 2 trıbunde ..!
Şehit cenazelerinde "şehitler ölmez vatan bölünmez " demek mi siyaset oluyor ?Bdplilerin canı cehenneme biz herşeyden önce Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün dediği gibi Türk milliyetçisiyiz.Bundan da gocunmuyoruz lakin murat reisin dediği gibi biz maça girerken siyasi kimliğimizi kapıda bırakıyoruz.Kızılcıklı bitmez demişsin anca kendini kandırırsın daha fazla kızılcıklı ismine zarar vermeyin çünkü bizde ordan çıktık zamanında orda gırtlak patlattık ama sizin şu yaptığınız kızılcıklıya daha çok zarar veriyor emin ol.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
musaemre26 Liste gör
Yazar

musa emre
Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2011 saat 11:37
şehit cenazesinde bozkurt yapmaktır siyaset bizde oradaydık ve solcuyuz bız bız o zaman yaptık mı hareketımızı ? maçlarda sıyası kımlıgınızı bırakıp gırdıgınızden mıdır kı her macta bozkurt ısaretlerı ıle slogonlar atılıyor ? işte neferın yanlısı bu bunu yapmasa o trıbun cok dolar ..!
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2011 saat 12:20

şehit cenazesinde bozkurt yapmaktır siyaset bizde oradaydık ve solcuyuz bız bız o zaman yaptık mı hareketımızı ? maçlarda sıyası kımlıgınızı bırakıp gırdıgınızden mıdır kı her macta bozkurt ısaretlerı ıle slogonlar atılıyor ? işte neferın yanlısı bu bunu yapmasa o trıbun cok dolar ..!
Sizin işaretiniz peKAKALIların yaptığı zafer işareti mi ? Ne sloganı atılıyor siyasi olarak söylesene ? Bozkurt işareti siyasi değil Türklüğün sembolüdür!
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
batues Liste gör
Yazar

Ömer Şahan
Yer: KIZILCIKLI
Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2011 saat 12:27
Konuya karışmak istemem ama Filistinlilerde mi terörist?
Senin için Yaşıyor, Senin için Savaşıyoruz ...
Sevdam Büyür Direnince!!

http://twitter.com/#!/naberevlat
Yukarı
Lucarelli Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2011 saat 12:31
zafer işaretinin yüzyıllardır özgürlüğün sembolü olduğunu bilmeyen adamlar da varmış. pkk kaç yıllık örgüt? bu sembol yüzyıllardır var, dünyanın her tarafında her renkten adam zafer yapıyor. bozkurt türklüğün sembolü diye stadyumlarda görmek zorunda değiliz. bu konuyu bu kadar basite indirgemeyin allah aşkına. stadyumda hiçbir siyasi slogan, sembol istemiyor insanlar, yeterince net değil mi?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 267268269270271 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır